19
  • MrImy
    #19
    "igényes" - Na igen, mint a többi Win: hardverigényes. :D
  • Sequoyah
    #18
    A MAJD kijövők alapján. A régiek nyilván ezt mutatják. Q4 az első amin látszódnia kell, kicsit látszódik is. De 12Q1, Q2 az, amikor a reklámok célt érnek, és nem csak 1-2 országban árusítják hanem elkezdik az egész világon.
  • lenox01
    #17
    Te írtad hogy a majd lassan kijövő statisztikák bizonyítani fognak erre írtam hogy nem létezővel nem lehet bizonyítani.

    De kijött most stat. De biztos csak én nám látom a nagy terjeszkedést LOL

  • Sequoyah
    #16
    Már miért lehetne nemlétező statisztikával bizonyítani? Azért a realitások talaján maradj már meg légyszi és ne példálózz hasraütésszerűen...
  • tomboy013
    #15
    Kicsit nyisd ki a szemed és olvass utána dolgoknak és láthatod hogy igazán csak most fog beindulni a WP7 terjedése. Én úgy gondolom komoly piaci részesedét is szerezhet a WP7 ha elterjed az olcsóbb kategóriában is. Mert mégiscsak egy igényes jól működő és egyedi oprendszerről van szó. Persze tudom most minden az androidról szól, de nem lesz így örökké. Én csak egy próbát tettem ezzel a rendszerrel mikor megvettem az Omnia 7-em. Most meg ott tartok hogy más nem is kéne annyira jó. Lesz normális reklám és vinni fogják mint a cukrot. Bár Magyarországon nem vagyok benne biztos hogy így lesz. Kis ország vagyunk amire annál nagyobbat szarnak :D
  • lenox01
    #14
    Persze végülis nemlétező statisztikával lehet bizonyítani LOL
  • tomboy013
    #13
    Erről ennyit :D
  • Sequoyah
    #12
    Mit lát a vak? Hogy ősszel megjelentek végre a rendes WP7-ek, és egész jó eladási adatokat produkálnak? Lassan kijönnek a vonatkozó statisztikák, arra kíváncsi leszek.
  • lenox01
    #11
    Nem kell jósnak lenni ahoz amit a vak is lát (kivéve az elvakultak)
  • tomboy013
    #10
    Te vagy Jóska a fiatal jós vagy mi? :D
  • Sequoyah
    #9
    Azért elég gyorsan fut ez a döglött ló:)
  • Sequoyah
    #8
    Ezt honnan szoptad?
    Mindezt párhuzamosan azzal a folyamattal, hogy az MS saját integrált szolgáltatásait (Office, skydrive...) terjeszti ki a többi platformra?
  • laziga
    #7
    Remélem jönn a skype hamarosan bellére is
  • lenox01
    #6
    Használj alternatív VOIP-ot.
  • chuky123
    #5
    Anno a skype elfutott 1 "vasalón" is ezért volt népszerű. most hogy az ms megvette szépen le fogja tiltani mindenhonnan csak az ő "cuccain" fog menni. Régi verziók meg majd nem fognak működni ahogy az msenel csinálta az MS :(
  • lenox01
    #4
    Mert WP7 alá aztán nagyon komoly hardverek vannak :) Nem számít hogy mind ugyanaz a korlátozás miatt okos hozzászólás volt.

    #2: Kifejtem: mert piaci részesedése elhanyagolható és nem is lesz jó soha.
  • chuky123
    #3
    Lassan már a skype alá is 1 atomerőmű kell (sajnos) majd az ms előír egy minimum system requiermentet :(
  • tomboy013
    #2
    Fejtsd ki kérlek :D
  • lenox01
    #1
    Ehh, döglött lónak már úgyis mind1.