67
GTA Vice City RAGE - EFLC Mod
  • jawol
    #67
    Nagyon tetszik:)
  • Tsol
    #66
    feeling
  • jackoneill90
    #65
    Mi van vele? Mit kell látni rajta?
  • Tsol
    #64
    1:23-tól *.*
  • tomo05
    #63
    C:\Program files\Rockstar Games\EFLC
  • alex9904
    #62
    De hol van az a főkönyvtár mert nekem nem volt beinstlatalva a GTA EPISODE FROM LIBERTY CITY?
  • tomo05
    #61
    Amit letöltesz (VC RAGE FILE-JAI) azt kell mind bemásolni.
  • alex9904
    #60
    De mien régi Mappabol kel bemásolni a EFLC főkönyvtárába ??????
  • tomo05
    #59
    Nem! A rage mappából mindent be kell másolni az EFLC főkönyvtárába. (1.1.2 patch-et ne felejtsd)
  • alex9904
    #58
    a GTA VICE CITY RAGE hoz bekel instalalni a GTA EPISODE FROM LIBERTY CITY t?
  • tomo05
    #57
    Innen
  • alex9904
    #56
    Honnan lehet letolteni a GTA VICE CITY RAGE?
  • tomo05
    #55
    De! Az a kép a GTA 99-ből van... :)
  • Peetboy
    #54
    Ez nem a GTA játékból van? Azt hittem. :)
  • tomo05
    #53
    Hoppá mit loptam az FBI-tól. :) Kicsit fura ezt az autót a 80as években látni. xD
  • Jim Morrison
    #52
    pont pár hete tettem fel megint (rendes VC) még mindig emlékeztem nagyjából az első szigetre :D
  • tomo05
    #51
    Gameplay 2 gamezone user új gameplay-t csinált. Aki még mindig azt gondolja, hogy nincs sok különbség a sima és ez között az nézze kb. 2 perctől.
  • tomo05
    #50
    Nem értitek látom... xD Na mind1! Nekem amúgy Miami a kedvenc.
  • MerlinW
    #49
    Ez pedig az én kedvenc városom (Cairo) :)

  • Tsol
    #48
  • VRSDM
    #47
    tomo05 az isten áldjon
  • tomo05
    #46
    A kedvenc városom! :)
  • kjhun
    #45
    Elég terjedelmes, 3.35GB :)

    Majd, ha netán kész lesz, mekkora lesz ez? 20GB-ot foglal majd, mint a RAGE?

    Meg ez a mod: GTA IV UltraHD, ha egyszer elkészítik, azis jó nagy terjedelmű lesz. Elvileg sokkal jobb grafikája lesz majd, az alaphoz képest.

    Link
  • MerlinW
    #44
    Vak lehetsz:)

    Rage:


    Eredeti:
  • tomo05
    #43
    Amúgy folyamatosan update-eli magát a game. Most 24#-nél jár :)
  • tomo05
    #42
    Azért más a grafika is, tükröződés, víz textúra, a fák. Persze nem egetrengető változás látható. Nekem nagyon tetszik. Egy próbát megér!
  • Anonymusx
    #41
    Megnéztem a videót, de nem igazán értem hogy mi ez a mod. Grafikailag nem láttam nagy különbségeket az eredeti verzió között, akkor tulajdonképpen mi ez? Annyit tudok hogy Rage fizika van benne, amit nem láttam ki a videóból..
  • Fidolorous
    #40
    Na most Ciber megmondta a frankót.
  • Bronx South
    #39
    Én úgy vagyok a régi kedvenc játékaimmal, hogy szép volt jó volt, de nekem már fényezhetik akárhogy akkor se játszanék már egyikkel se.
    Nem akarom elrontani az emlékeket, meg hát nem is unatkozok hogy nosztalgiázzak.
  • tomo05
    #38
    GTA IV RAGE fizikus motor került a VC-be.
  • Martinez01
    #37
    Szerintem inkább a fizika, illetve a technikai újítások miatt csinálták, látszik, hogy nem úgy mennek az autók mint a Vice Cityben.
  • Rage47
    #36
    hm, de mégis vice city gagyi grafikája van, nem GTA4
  • tomo05
    #35
    Amúgy nektek működik a trainer?
  • kommersz
    #34
    Episodes from Liberty City
  • Rage47
    #33
    mi az az EFLC?
  • Csabesz001
    #32
    Végül sikerült működésre bírni... Egész jól megy. :)
  • kommersz
    #31
    amugy akinek meg annyira hianyzik a vc,az vigye vegig a vice city storiest.end of story
  • Csabesz001
    #30
    Én XP alatt próbálkozom, viszont nem akarok csak egy játék miatt W7-et szenvedni a gépre. De ha ez így megy tovább, valószínű ez lesz... :S
  • tomo05
    #29
    Win 7 Ultimate x64. Ezzel próbáld meg: Dll Ha win 7ed van akkor a Windows/system32-be másold, de ami ott van azt ne írd felül.
  • tomo05
    #28
    Nálam annyi volt, hogy a látótávolságokat lejjebb vettem 40-ről 30-ra. A Vsync-et offoltam és kettő beállítást átraktam High-ról mediumra. (Árnyék és víz) A Textúra High-on maradt. És így is van valamikor 80fps. Az átlag kb 40 körül van. Ritka a 20fps.