16
  • nlght
    #16
    nézd meg a BBC féle 21. századi sherlockot! eddig 4 rész van belőle és hihetetlen jól megcsinálták, imho legjobb brit sorozat ever!
  • viasz
    #15
    Én is vártam a Sherlock 2-t, de nem lett túl jó. Kb. ugyan az, mint az előző rész, csak más a sztori. Az első azért tetszett, mert az újdonság erejével hatott, de másodjára már semmi extra.
  • Alwares
    #14
    A "beszarás iszonytat durva" mozis hónap címek után ezt a nyugisat kicsit vicces nézni :D. Amúgy a sherlock holmes tényleg elég jó lett. A tetovált lányra már rég vártunk sztem :) A suszter szabó... hát ez a cím tiszta vicc így magyarul, most talán nem kellett volna szó szerint fordítani. Ez a magyar címválasztás újabb úttörője :D
  • Chocho
    #13
    Ezzel mi a baj?
  • Guren
    #12
    akkor megnyugodtam, nem bírtam volna ki még egy brutáldurva mozis hónapot.
  • Dynamic
    #11
    Arra azért kíváncsi lennék, hogy hányan fognak tévedésből a Sherlock Holmes 2 helyett a magyar ifjúsági filmre beülni. Bár én ilyen irányú szándékosságot is sejtek a mögött, hogy azt is januárban adják:)
  • ZeemanX
    #10
    "...az 1988-as balatoni úttörőtáborban játszódó Retró szerelem (Westwind) is az lesz-e, mindenesetre az NDK-s lány és az NSZK-s fiú románca érdekesen retrónak hangzik."
    "Érdekesen"? "Retrónak"?
    Hm?
  • kalapos01
    #9
    A szavazás mindent elmond. Egy második meg egy negyedik részt várnak az emberek. Mindkettő sorzatot szeretem, nem azért mondom. De épp ezért nem értem, hogy miért a háborgás a folytatások miatt. Ja, hogy olyan háborog, aki amúgy sem nézné? Az egész olyan, mintha tévésorozatok pár epizódját két évente megnézné az ember. Tévé a moziban. Látszik, hogy rengetegen csak a folytatásokra kíváncsiak.
  • Zoliz
    #8
    Eljöttem egy albiba ahol az előző bérlő kimenekült külföldre, de itthagyta a netét amit még hüségidővel májusig kell fizetnie. 25 megabites net ingyen. Ezzel mindent letöltök és még lekövetni se tudnak, mert nem a nevemen van. Pl. egy 45 gigas videofile lejött 4 óra alatt. Majd innen fogok hackelni is kormányellenes portálokat :D
  • nlght
    #7
    Tiltakozom! Az első és az utolsó underworld ritka szar lett, az első a nagyon gáz rendezésért és a cgiért, az utolsó a gyenge sztori miatt és azért mert gyakorlatilag színházban is eljátszhatták volna egy színpadon (olyan sok helyszín volt benne :D)

    Viszont a Sherlock várós nagyon (a kosztümös és a 21. századi is királyos lesz remélem). A 21. században játszódónak akkor most ez lesz a 4. része? Ott folytatják, ahol a 3. rész abbamaradt? Nagyon elégtelen ez a cikk, minden filmcímhez oda lett vakarva egy félmondat...
  • finizlik
    #6
    A házimozi a magyar mozik 99%-át leűberelni.

    Szar a hang, szar a kép, szar a vászon, képet nem tudják beállítani a vászon mellé vétít 10 centiket.
  • wolruf
    #5
    Biztos szomszédtól lopja a Wi-Fi-t is, mint a filmet :)

    Hogy érdemi is legyen, Underworld jó lesz remélem, a korábbiak jók voltak.
  • erahurka
    #4
    Házimozit ne hasonlítgassuk már az igazihoz...
    Ingyen netet meg hogy csináltál? Érdekel a módszer, nekem is kell :P
  • Dynamic
    #3
    Ha ingyenes lenne a mozi, sokaknak akkor sem "érné meg" a warezzel szemben, mert a moziba el is kell mászni:/
  • Zoliz
    #2
    Egyszer sem, amig ilyen draga a mozi es ingyenes a net addig nem is megyek moziba, egyszeruen nem eri meg, a hazimozi ma mar mindenki szamara elerheto.
  • Rayden02
    #1
    50x válaszadó és nulla hozzászólás?
    very interesting!