31
aaaa
  • Bucser
    #9
    Akkor már Striker Manager
  • REALista
    #8
    Nekem elég a hattrick és a powerplay.:D
  • IXEMGabeo
    #7
    nem tudom a hattrick után nem hiszem, hogy ehhez is kedvet kapok:)
  • Maximus4
    #6
    Na akkor ez nem lesz valami népszerű itt:D
  • toysoldier
    #5
    pár hete találtam rá, kegyetlen szar :D
  • karajjj
    #4
    azért a hattrick teljesen korrekt fizetés nélkül is, ott csak a felhasználói élményt javítják inkább a fizetős dolgok, játszani tökéletesen lehet nélküle is
  • bakkerman
    #3
    mint a legtöbb ilyen browser game,ahhoz hogy magas szintre juss,előbb utóbb fizetned kell
  • karajjj
    #2
    ez már csak a színtiszta pénzbeszedésre irányul
  • Maximus4
    #1
    Üdv mindenkinek!

    futballkupa.hu


    A Futballkupa egy online focimenedzser játék, melyet közvetlenül a böngésződben játszhatsz.
    Létrehozhatod a saját fociklubodat akár úgy, hogy a saját településedet tünteted fel székhelyként. Kiválaszthatod az egyesület színeit is és persze nevet is adhatsz neki. De ez csak a kezdet, a valódi menedzseri munka csak ez után kezdődik. Komoly döntéseket kell hoznod, össze kell állítanod a keretedet, ki kell alakítanod a csapat taktikáját és eszerint kell összeállítanod a felállást, és persze neked kell gondoskodni arról is, hogy legyen szponzorod, akinek a segítségével a kis városszéli grundból végül csúcstechikával felszerelt modern sportközpontot hozhatsz létre.
    Felfogadhatsz asszisztenseket is, akik a pénzedet vagy szaporítják, vagy elverik.
    Légy jelen minden élő szimulációs meccsnél, hogy ezáltal is tökéletesíteni tudd a taktikádat, és rendezz a játék öröméért tét nélküli baráti mérkőzéseket a barátaiddal.


    A sok rizsa helyett inkább belinkelgetem a hivatalos GYIK-ból a játék felépítését.

    Első lépések.
    Az én futballkupám.
    Közösség.
    Statisztika.
    Egyesület vezetése.
    Szezon.
    Csapat.
    Meccsfigyelő.
    1 nap a Futballkupán - napi műveletek lefolyása.
    Általános.


    Sajnos,ahogy minden böngészős játéknál,itt is lehet pénzért minimális előnyhöz jutni,de anélkül is remekül el lehet boldogulni.A meccseket csak szöveges megjelenítésben mutatja:)És itt van az első fizetős opció,ha utólag akarod megnézni a jelentést,az pénzbe kerül,de a végeredményt lehet látni mindenképp.
    Nemrég ért véget az egyik tornameccsem.


    Pár napja játszom csak vele,szóval nem tiszta még minden a játékkal kapcsolatban.Ha valakinek esetleg kell egyedi címer és nem tudja elkészíteni,annak segítek szívesen.Ez az alap címer.Rendezhetnénk barátságos meccseket és esetleg zártkörű tornákat is SG-n belül,és ki tudja,talán egy bajnokságba is kerülhetünk:)

    Remélem pár embernek kedvet csináltam a játékhoz,jó szórakozást!:)