9
  • ADAMEX9
    #9
    Persze, de azért azt sem kell elvárni hogy 4 milliárd ember 5 OS-re legyen lekorlátozva. Ha valakinek van jobb ötlete, vagy nem tetszik valami a jelenlegiekben akkor miért ne fejlesztene le egy újat? Majd a piac eldönti, hogy életképes-e. Csak nekik ez nem jött most be.
    Egyébként ez egy új szemléletű rendszer, szóval van/volt benne lehetőség.

    mad mind: Nah a böngészőből tényleg jó lenne, ha csak gy lenne (cross-browser.)
  • mad mind
    #8
    De annyi böngésző van mint vw modell, sőt több is. Csak mert nem hallottál mindről ne gondold, hogy nincs.
  • psishock
    #7
    azért az informatika kicsit más mint a kocsigyártás. Képzeld azt a rémálmot ha pl annyi böngésző vagy OS lenne a piacon mint VW modell. A programozóknak és a felhasználóknak is jobb ha van 1 platform ami mindenfelé támogatott és mindenfelé működik. Ha fejlődni, fejleszteni akarsz megteheted a meglevőkkel is, és értelme is több lesz. Kecske is megmarad, káposzta is jóllakik. Vagy fordítva, de érted.
  • L3zl13
    #6
    facePalm
  • ADAMEX9
    #5
    "Nem kell még egy mobil OS."

    Azért ez így kicsit kemény indok. Ennyi erővel: "Minek még egy új VW típus, van elég..."
    Fejlődés nem állhat meg, mert már létezik valami.
  • SanMaster
    #4
    Az a vicces, hogy én ezt kb. fél éve megmondtam. De most komolyan Kár, hogy nem tudom idelinkelni a hozzászólásomat. Annyira egyértelmű volt, hogy ez bukta lesz. Nem kell még egy mobil OS. Most keményen ráfaragtak.

    Remélem nem sikerül eladniuk
  • Nonix
    #3
    Mi az a webos ?
  • Anomaly
    #2
    Hát ezeknek tényleg nincs ki mind a 4 kerekük.
  • pixx
    #1
    Miután elásták a rendszert, és meg is buktatták, és a megvételi árat kérik. Max 200 milliót kérhetnek érte. Többet nem ér.