6
  • ddt500
    #6
    Nem igaz. Van olyan film amit nem néztem meg moziban, lewarezzoltam és úgy sem néztem meg pedig ingyen lett volna. Nem bírtam rávenni magam. Pl. I'm number 4. Itt van a gépen de inkább az Alien 3 rendezői változatát tolom be.
  • Gauge
    #5
    A film egyszer nézhető, de nem 3D-ben. Ez a 3D erőltetés biztosan nem tesz jót a jegyeladásnak. Ha lett volna 2D, akkor azt néztem volna...
  • winnie
    #4
    egyszer mindent, de az olyan filmeket nem nagyon érdemes, amire azt mondják, hogy "egyszer meg lehet nézni":) inkább a kifejezetten jókat és a nagyszerűeket. szerencsére azokból is van bőven. főleg most. főleg itthon. az elmúlt két hétben az év legjobb filmjeiből 5-öt is bemutattak itthon. az ünnepek alatt esélytelen lett volna látni.
  • ddt500
    #3
    Én 26-án délután néztem meg (rokonok utáni idegnyugtatóként) és fullon volt a terem a West end-ben. Na jó nem fullon de rég nem voltam ekkora tömegben. Egyébként szerintem egyszer simán meg lehet nézni.
  • kalapos01
    #2
    Ha ezt komolyan gondolod, akkor szerintem most azonnal kezeltesd magad. Éljenek a tudatosan moziba járó magyarok. Mik is voltak az év legsikeresebb filmjei? Egyes, leülhetsz.
  • endrev
    #1
    Talán mert igazi történetre vágyunk és már mindenkinek tele van a töke a látványfilmekkel (mármint az olyan filmekkel, amelyek csak látványosak, de történet az nulla, zéró, nuku, klisé, zérófantázia).