9
MATSHITA DVD-RAM UJ890AS firmware
  • bon
    #9
    Lehet lemez hiba is, de meghajtó is. A silm meghajtók ritka szarok szoktak lenni egy normál asztali gépbe ileszthető változathoz képest.

    Első körben másik lemezzel próbálnám ki pl. egy Verbatim-al.
  • torcipepe
    #8
    és a google első találata pont szart sem ér. átdob a panasonic uk&ireland oldalára, ott meg nem is hallottak még ilyen meghajtóról.

    mondok én adatokat, hátha van ötlet (bár szerintem ezekkel se megy sokra senki):
    Szoftver: Nero 10
    Firmware: 1.00
    Lemez: TDK, mínuszos, 16x
    kb 15-öt már megírtam ebből a hengerből hibátlanul karácsony előtt ugyanezzel a felállással, most meg 3-at rontott sorban. szerintem nem lemezhiba.
  • stp4trick
    #7
    google első találata:
    http://burners.burn4free.com/matsushita-matshita-panasonic/matshita-uj890as.htm
  • Inquisitor
    #6
    Csak azt nem írtad le, hogy milyen szoftverrel nem sikerül neked az írás. Mert függ a szoftvertől, annak frissességétől, a firmware-tól és a beletett lemez gyártójától, anyagától, stb. Egyébként van CD/DVD írós topik ...
  • Desiderata #5
  • DarkHorSe
    #4
    hat azert valoban topikot kell nyitni, mert nem talalsz egy firmwaret..

  • Vortodox
    #3
    Hát ha minden kötél szakad akkor beviszem, de nem akarom megutaztatni a laptopot Ausztriába, ha 2 perc alatt tudom update-elni a firmware-t.
  • Narxis
    #2
    Inkább küld be az Asus szervizbe. Nekem is Matshitam volt az Asus-ban, néha szarul írt de amúgy jó volt, 1 éve meg már nem is írtam semmilyen lemezt, úgyhogy nem bolygattam.
  • Vortodox
    #1
    Sziasztok!
    Van egy Asus K52Jr laptopom és benne egy Matshita UJ890AS dvd író. Win 7 Ultimate 32bites oprendszerem van SP1-gyel. A problémám az, hogy nem tudok dvd írni, csak olvasni. Talán egy firmware frissítés megoldaná, de nem találok hozzá se régit se újat :S.
    Szóval hálás lennék, ha valaki tudna linkelni firmware-t vagy valamilyen másik megodlást!
    Üdv,
    Vorto