11
  • Yagami
    #11
    Skyrim. Boldog Új Évet!
  • gombost
    #10
    "PC játékipar is haldoklik (pár évtizede már ugye)."

    Azért ne essünk túlzásokba, a komplett PC ipar alig több, mint 20 éves. :)
  • zola2000
    #9
    miért konzolra lehet olyanokat mondani mint annó az FF7/zelda OOT/MGS1 stb szintű? Nem. talán mert akkor volt a 3D-CDs "forradalom", akkor alakultak ki az új műfajok, azért ennyire emlékezetesek azok a játékok-műfajok amik akkor születtek.
  • dyra
    #8
    Megkönnyeztem annyira megható volt! Google én így szeretlek!
  • phaszfej
    #7
    admin te csak egy kis buzi lehetsz
  • DjDano
    #6
    Nem halna meg mert ott a Microsoft! Bár nem mondják ki egyértelműen, a Google nem azért ajánlott az eddigieknél jóval több pénzt mert épp olyan kedvük szottyant, hanem túl kellett licitálni a MS ajánlatát, akik keményen pályáztak a főtámogató (és egyben mint Bing az alapértelmezett kereső a Firefoxban) szerepre.
  • finizlik
    #5
    A pc játékipar már nem haldoklik az halott.
    Mondj egy olyan alkotást ami mondjuk egy Age of Empires, Half-Life, Starcraft, Warcraft stb szintű... Nem tudsz.

    A firefox meg nem haldoklik, de amint a Google azt mondja szia, akkor meghalt. Nem kell haldokolnia ahhoz hogy egy hét alatt vége legyen.
  • DjDano
    #4
    Így van! Sőt bennfentesek szerint csúnyán rálicitáltak a MS ajánlatára, mert a megállapodás szerint az eddigi 100 millió helyett már 300 milliót kap évente a Mozilla alapítvány :))
  • psishock
    #3
    "sokan így is a FF kihalását vizionálták"
    sokan így is úgy is vizionálni fogják a FF kihalását, mint ahogy eddig is tették. :D PC játékipar is haldoklik (pár évtizede már ugye).
  • B0nFire
    #2
    Én azért nem bánom ezt a fúziót, sokan így is a FF kihalását vizionálták, ami be is következne, ha a Google leveszi a projektről a kezét, és helyette a saját böngészőjét futtatja.

    No, én még évekig szeretném használni a rókát, és ehhez kell a Nagy Testvér jóváhagyása is. Ha ez az ára…
  • viasz
    #1
    Szerintem egyértelmű a helyzet. A google nem a böngészők piacán, hanem a reklámpiacon akar meggazdagodni, ahogy az most is van. A chrome csak arra eszköz, hogy noszogassa a böngészőpiacot, hogy abba az irányba fejlődjön, amerre ők szeretnék.