13
  • a.carkey
    #13
    A Game of Thrones sehol? :)
  • Wittgen
    #12
    Én kivártam a 15 évet, és emiatt, meg szerintem a korom miatt (visszahozta a régi jó ízeket..izé megismert hangulatot) oltári jól szórakoztam. Csak kicsit lineárisra sikerült, de ez van. Csöcsök, belek, hentelés és jó poénok. Mi több kellene még hozzá?
  • adamfesto
    #11
    Bocs, így:
    Alulértékelt játékok.
  • adamfesto
    #10
    Ez az a cikk:
    http://www.sg.hu/cikkek/86508/2011_legalulertekeltebb_alkotasai
  • adamfesto
    #9
    Akkor jól ovastam...érdemes elmerülni a netes újságírásban. :)
  • KP27
    #8
    ez aztán konzisztencia. egyik cikk a duke-ot az év egyik leginkább alulértékelt címének választja, másik meg a legroszabbnak. bravó sg! :D
  • wraithLord
    #7
    Szerintem aki már 15 (vagy több, már nem tudom) éve várta a Duke Nukem Forevert, annak nem volt csalódás. Mai mércével kicsit gázos, de ha akkor megjelenik, amikor meg kellett volna jelennie, szerintem elég faxa játék lett volna.
    Nem tudom, a Gearbox miért így adta ki, de sok szempontból nagyon jól tette. :)
    Nem érdemli meg az év legrosszabb játéka címet.

    A többivel nem játszottam, azon egyszerű oknál fogva, mert egyik sem érdekel. Talán a The Cursed Crusade-det megnézem, nem is tudtam, hogy már megjelent (ha ez az, amire gondolok).
  • Evoluti0N
    #6
    A felsorolt játékok közül nem sokkal volt "szerencsém" játszani, de azok közül mind megérdemli a helyét a listán. Annyit még hozzá tennék a dologhoz, h miután az Arkham Asylum igen magasra állította a mércét, számomra a Shattered Dimensions is egy felejthető alkotás volt.
  • Wolfy86
    #5
    Gratulálok! A DNF-et az év legrosszabbjának kinevezni úgy, hogy pl a Homefront fel sem került a listára. Annak a játéknak a legnagyobb hibája az volt, hogy mindent összevetve 15 évig készült és már a végső kiadásakor tudni lehetett, hogy sokan sokkal többet vártak, mint amit egy játék egyáltalán nyújtani képes. Kövezzetek meg, de állítom, hogy ha Crysis-t megszégyenítő grafikával, Deus-Ex-féle döntési helyzetekkel és a GTA-t lealázó szabadságfokkal rendelkezett volna, akkor a nagy többség azért sírna, hogy ez nagyon nem is Duke Nukem, nem is macho, nem is szexista, meg egyébként is, nem ilyennek kellett volna lennie.

    Egyébként pedig ezekkel valószínűleg a Gearbox emberei is tisztában voltak, amikor eldöntötték, hogy akkor ők már csak azért is kiadják. Részemről a hangulat kárpótolt minden hiányosságért, ami még így is fájt, azt pedig majd a már rendesen Gearbox címer alatt késülő folytatás javítja.
  • RYO21
    #4
    Stronghold 3?
  • Bulics
    #3
    A duke nekem kifejezetten tetszett. Egyedi megvalósítás, csomó eredeti ötlet és némi gondolkodás, tényleg nem értem mit akartak tőle, hogy csalódtak.
  • nessboth
    #2
    Ja, a Duke tényleg nem volt akkora gáz, jó kis retro lövölde volt hangulattal és kellő hosszúságú játékidővel. Tény, hogy csalódás volt sok esetben, de nem hiszem, hogy hanyatt esés...
  • RelakS
    #1
    ízlések és pofonok. Nekem a Duke bejön a fegyverrendszerét és az EGO-ját leszámítva. Nameg a grafika is ha nem lenne homályos :D