16
  • narumon
    #16
    Zsebben tablet??? Arra ott a telefon.
  • AgentKis
    #15
    Érdekes, mert számomra meg az előnye, mert jobban elfér az átlag zsebekben.
  • AgentKis
    #14
    Androidra sok minden van ingyen, de persze a jó funkciók, jó progik fizetősek. Igénytől és buxától függ mennyit vásárolsz rá. Ha úgy csinálod, hogy a legrdágább progikból amennyi ráfér, akkor egy kiseb vidéki ház árát is ráköltheted... A másik véglet, hogy az igényeket az ingyenes progik tudásánál szabod meg, úgy a gép árán kívül több kiadásod nem lesz.
  • Petka
    #13
    Most nem azért, de én már láttam ettől csúnyábbat. Szvsz nincs ezzel semmi baj. Ne az ipad legyen a mérvadó. Azzal sincs gond, de kb azt is ugyanilyen indokokkal lehetne fikázni...
  • Szefmester
    #12
    Amíg a megjelenés hiányosságai nem vezetnek a használhatatlansághoz addig engem nem nagyon érdekel hogy néz ki. Nem a dizájnt akarom kifizetni hanem a készülék tudását. A számítógépem háza is egy sima fekete/szürke doboz.. mivel az asztal alatt van így érdektelen lenne a csili-vili agyondizájnolt forma. A mai telefonok és táblaszutykok megjelenésében pedig már elég nehéz valami nem a többihez hasonlót alkotni. De nem baj.. ti vegyetek egy szép, de használhatatlanul lassú valamit drágábban, mint mások a csúf de hatékony gépeiket. :)
  • skinnyman
    #11
    WTF? Van 100 dollarnal olcsobb 4.0-as is mar, tobb hetes hir: Novo7
  • narumon
    #10
    Egyetlen baja (számomra), hogy 7"... ez már annó is kizáró tényező volt nálam.
  • morden
    #9
    Az archossal vigyázni kell azért, a régebbi típusoknál kaptál egy hardwer tényleg nagyon de nagyon jó áron 1-2 alap funkcióval, de ha használni akartad, akkor a teljes hardwer árát ki kellett csengetni appokra így már drágább volt mint a vetélytársak! Ennél a változatnál nem tudom pontosan hogy működik
  • morden
    #8
    Amerikában 200 dollár EUban 200 euró :D hiába na nem matek zsenik ülnek ott ahol az árakat határozzák meg :D
  • COOLancs
    #7
    Most 200 dollárnál v 200 eurónál lesz kevesebb? Nem mindegy.
  • cateran
    #6
    A neve poncho, szoval ez mar copyrightos :P
  • fergusonpapa
    #5
    Novo 7 engem jobban lenyügözött és az ára is kedvezöbb ;)
  • Szemjuel
    #4
    vágjál egy zsákra három lyukat és húzd magadra.. végül is csak a funkció számít a külső nem!
  • paradan
    #3
    ez de ronda
  • sanyicks
    #2
    akkor buzik meg plázacicák nem fogják megvenni. De sebaj, normális embert az érdekel a kijelzőn mi van ;)
  • Guren
    #1
    csúnya