6
  • Daell Drow
    #6
    Hanyagoljuk ezt a freevlogot hasznalhatatlan lasu, mardjunk a youtubenal. thx
  • WoodrowWilson
    #5
    Egyetértek, de az Oscaron értékelni fogják (mondjuk remélem csak jelölésekkel).
  • kerge30
    #4
    Az élet fája számomra a mozi halála.Egyetlen menő filmkritikus,de még egy filmrajongó blogger sem fogja nekem bebizonyítani,hogy jó film.Az őrület határán egy csodálatos remekmű,az Új világ még nézhető,de már nyúlik,mint a rétestészta,de ez...szerintem ritka nagy szar.Persze lehet,hogy hiányzik belőlem az élet értelme keresése iránti vágy és érzékenység,de abban biztos vagyok,hogy az Ősrobbanás meg az élet kialakulásának bemutatása sehogyan sincs pariban ezzel az igazán átlagos amerikai családdal.Az meg,hogy Sean Penn idiótán tántorog a sivatagban valami kőboltív alatt,egyenesen röhejes.Szégyen,hogy pajzsra akarják emelni ezt zagyva moslékot.
  • gombabácsi
    #3
    semennyire

    a barátok köztöt napi több millió ember nézi, na az a fontos!
  • WoodrowWilson
    #2
    Majd az Oscar jelölésekből látod, mennyire volt fontos.:)
  • Grodt
    #1
    "A hét legfontosabb premierje, Az élet fája korrekt nyitányt produkált, 6 kópián 2 141 néző választotta a CornerFilm filmjét, ami majdnem 3 milliós bevételt jelentett. "
    Ez most komoly? Mennyire lehet fontos az a premier amit 6 moziban vetítenek mindössze?