42848
  • GeriDoc
    #42647
    Le kell tölteni az esős pálya modot (Wet Mod 2.0), és ha esős idő van (CM real időjárást/napszakot ad be), vagy te beállítasz esőt, akkor ezt a pályát kell betölteni. Ne gondolj rF2-es száradó ívre, meg ilyesmi, simán csak leveszi a tapadást. Viszont van vízpermet, meg tükröződés. Funnak tökéletes. Most készülnek az esőcseppek a tócsákba. Komoly lesz.
  • Prézli
    #42646
    Sziasztok, beszúrok én is egy videót.
    Home office mellett jut kis idő a pályákra, így hamarosan elkészül a Visonta melletti gokartpálya (Brezova Gokartland). Pár dolog már szebb, jobb lett mióta a videó készült.

  • WinT
    #42645
    Ez a SOL Weather mod ha esős versenyt állítok be a pályaviszonyokat is módosítja vagy csak a látványt? Mert én nem érzek igazából különbséget. De ez bőven lehet azért is mert egyébként világrekord béna sofőr vagyok és száraz pályán sem tudok egyenesen menni.
  • b-type
    #42644
    mindkettő, reggel állítgatom az autókat, most meg mikor alszik a család, pöcsölök a szerkesztővel :)
    nagyjábólozva vannak, 2 autó van ami már oké (nekem!)
  • alma2
    #42643
    Marmint a video elkeszitesevel szoszolsz, vagy azzal, hogy 100-zal elmenyautokazz a 30 evek zeneire, mindezt nyitott autoban es esoben? :)
  • b-type
    #42642
    Szeretem a megbízhatósági versenyeket, de már nincs ennyi időm. Most pl. ezekkel szöszölök :D

  • alma2
    #42641
    szerintem pont errol olvastam, bar a legkezenfekvobb helyen nem kerestem ra a jelek szerint. azt hittem ez valami "tudomanyosabb" megoldas, de ha mukodik, akkor miert is ne.
    Mindenesetre nem latom se a kozeli se a tavoli jovoben, hogy nekem erre szuksegem lenne. de akkor igy mukodhetett az a 24 oras verseny.
    Koszi.
  • b-type
    #42640
    van rá megoldás:
    https://www.racedepartment.com/downloads/fairracing-minimum-stoppage-time-for-driver-swaps.16440/
    videó
  • alma2
    #42639
    srs-en, a heten is, meg multheten is vegig van/volt nordschleife-os verseny regi dtm-mel.
    Ott is amit le tudnak muvelni egyesek, de az elejen igen jo kis harcok vannak, bar csak egy oras versenyek.
    Ac-ben nincs is megoldva a sofor csere, nem? (bar talatam par eves reddit-es bejegyzest valami fapados megoldasrol)
  • b-type
    #42638
    lepörgött a 24órás Nordschleife ~60 autóval:

  • mulli1986
    #42637
    Hát tény, hogy kihasználja a játék hibáit/lehetőségeit. Mindenesetre ezt még megcsinálta másik 50 ember is, nem nagy cucc úgy gondolom. Viszont nem tudom, hogy marketingből agy egyébként is ekkora arca van-e a srácnak. Ha igen, biztos nem lesz túl széles a rajongó tábora. Egy kis alázatot tanulhatna, mert ha kikerül egy valódi pályára, sokat kell majd tanulnia. Jó a szimulátorozás, meg szűrésnek se utolsó, de egyrészt az életben azért máshogyabban működik az az autó, plusz egy versenyzőnek sok más dolga is van a kocsi vezetésén kívül...
    Jó példa. Az életben még egy t3-as transporterrel is tudok keresztbe menni vizes úton, az AC-ban meg még a driftre beállított autókkal se tudok. Na ennyit erről...
  • atiwrc
    #42636
    Csak bill+egérrel próbáltam az első napok valamelyikén "értelmetlen köröket" menni :D, szerintem, ha több kört megtudtam volna tenni 1 másodpercet lehetett volna faragni, vagy másfelet, de sokkal többet nem, ha még jobban ráérzek, honnan hova forduljak, mennyire lehet kirakni.(Láttam azóta Bereznay körét, sok helyen eszem ágába nem lenne rázókőn fékezni, meg rázókő belsejébe beakasztani az autót.....)
    Időm sem volt túl sok, de amikor próbáltam később kétszer esténként, egyszer sem tudott a raceroom szerverhez csatlakozni..... :( Szóval elengedtem a témát, hogy javítsak valamennyit..... (Nem a döntőbe akartam bejutni, csak egy kicsit fentebb a rangsorba)
    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2020.05.01. 16:40:03
  • mulli1986
    #42635
    Tegnap raceroomos versenyen vett részt valaki Michelisszel? Vagy próbált itt valaki elérni értelmes köridőt a ringen?
  • b-type
    #42634
    Valszeg elfogult vagyok a Primera-val, nekem az egyik etalon az AC-ban. Annak nagyon tetszik az egyensúlyozása olyan helyeket mint pl. a Mansell (ACC verzió).
  • atiwrc
    #42633
    Nem tudom, a képek a tesóm gépén készültek, nálam főleg egyéni tesztkörökben és hegyi felfutásokban kimerül az AC. :D Kicsit nehezen fordul, pláne kuplung nélkül, trenton a hajtűket nem tudtam venni vele. A Ringen viszont jó volt vezetni.
    Egy ötkörös versenyt mentem mindössze, egy ugyanilyen STC BMW Cserkuti designos E30 GRA és Móczár Mercedes voltak az ellenfeleim (100%-os AI-val ha nem tévedek). Az E30-ast leléptem simán, a másik STC-s kocsi beragadt az E30 mögé, így nem tudom az ellen mire lettem volna képes. A Merci 190 ellen viszont jó volt látni, hogy pofátlanul gyorsabb vagyok féktávon meg kanyarba is tud azért hozni hozzá képest, viszont egyenesbe meg az lépett el tőlem a nagyobb teljesítményű motorjának köszönhetően. Pólya Miki is sokszor mondta, hogy ennek a kocsinak a kanyarsebességében van az ereje.... A visszafordítókban ő is szenvedett a Rábaringen...
    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2020.04.28. 19:00:29
  • b-type
    #42632
    Nissan Primera-val hogy jön össze? Nem tudom kipróbálni még.
  • Szabi #42631
  • atiwrc
    #42630
    Végre , több év várakozás után kijött a BMW 320i STC, természetesen csakis magyar festéssel vittem először pályára :)








    Még néhány kép a csodaszép autóról:
  • Danecay
    #42629
    Egy jó kormánybeállítást megosztana velem valaki TH T300-hoz driverben ill. a játékban? A jelenlegi LUT generátoros sem tűnik rossznak de érdekelne, hogy a LUT-on túl Ti hogy állítjátok be az egyes értékeket driverben és a játékban. Köszi!
  • Danecay
    #42628
    Igen, nem is értem, de a Tied jó!
  • macleody
    #42627
    Nem jó a link.
  • Danecay
    #42626
    Egy postot talán elbír :)
    Assetto Corsa Ultimate Edition 3200 Ft-ért
  • alma2
    #42625
    Ha ilyenek lennenek itt, reszemrol az egesz gt3, tcr es stb szeriat beszuntethetnek, mert ezt meg nezni is jo.
    srs-en amugy rendszeresen van ezen a palyan historic autokkal verseny. Bar pont a heten induloban nincs emlekeim szerint. Mondjuk nem jartam utana, de gondolom ezek nem replikak, igy aztan duplan batraknak (penzesnek) kell lenni, hogy ezekkel el merjen indulni az ember.

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.04.23. 14:10:13
  • b-type
    #42624
    nagyon jó kamerapozíciók:
  • alma2
    #42623
    jo multkoraban belefuttam valami nagyon regi "autos" filmbe, ha jol emlekszem belmondo jatszott benne. Aminek az elso perceben volt az osszes autos resz igazabol, utana ilyen bena rossz fius film lett.
    Most meg ebbe futottam bele, ez a resz nagyon meggyozo
  • sertrex
    #42622
    Ezt sajnálattal olvasom. Mindig szomorú mikor valaki elhagyja a "gyermekét", de amellett ez várható volt, mikor az 505 Games beolvasztotta magába a Kunos Simulazione-t. Csak remélni lehet, hogy a távozása nem jelenti azt hogy az AC/ACC is másik utat választ.
  • Timbu
    #42621
    Stefano Casillo Has Left Kunos Simulazioni
  • Szabi #42620
  • KTMNORBI
    #42619
    Sziasztok. Megválnék steam-es account-tól
    Assetto az alábbi plusszokat tartalmazza. Dream Pack 1,2,3 Japanese Pack, Triple 3 pack, Ready To Race
  • b-type
    #42618
    rég volt 2013:
  • b-type
    #42617
    Nem tudom hogy egyáltalán összehasonlítható-e. Az AC-ban jobban vezeted ezeket a GT3-s autókat?

    Az ACC a hangulatával vesz rá hogy foglalkozzak vele, az AC meg na azt már nehéz összefoglalni :))
    Az AC-ban mindig van valami, most pl. a drift. különösebben nem érdekel, mert nincs hozzá autóm, és az ismerőseimnek se. Vannak 160-210 lóerőig hátsókerekes, meg van sokkal erősebb is (de azt nem lehet nyúzni), gyenge autóval meg nagyon kell tudni driftelni, és akkor is vannak korlátok...mégha ilyen virsli gumival is mész.
    Szal a RoC után hívtak drift csatára, és mivel 100+ arc megy, érdekelt is, elkértem ezt az autót. ..azt úgy döntöttem hogy nem megyek, valahogy nem érdekel a turbóval fellőt 6-700+ lóerős driftek extrém kerékelfordulással. ...és sztem nem is korrektek, de mindenki azzal baxa át magát amivel akarja, és tényleg.
    Itt valahogy megfogott a modell hangulata, és alátettem Kunos alap drift E30 futóművét ...abban legalább van korrekt csapdőlés, mivel azt a futóműből számolja, aztán néha reszelgetem.
    tehát szinte mindig van valami.
    Az ACC az más, van ami nem teljesen faxa benne, de mégis jó kihívás menni vele. Az AC-ban is megvannak ezek az autók, de egyáltalán nem élvezem őket, az ACC-ben meg igen.
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2020.03.14. 11:18:17
  • lac coo
    #42616
    Szerintem ez a gumi sokkal-sokkal jobb mint az új ACC-ben, és nem, nem az autó miatt ...
  • precise
    #42615
    ACC-hez van valami setup gyüjtő oldal, vagy hogy oldjam meg hogy ne kelljen setupolnom?
  • b-type
    #42614
    Az 1.0 már tavaly.

    Kakucson gyakorlás 230lóval keskeny téligumival :)


  • mulli1986
    #42613
    Az Ebisu Circuit meg lett már csinálva?
  • b-type
    #42612


    csávó hangot reszel:
  • alma2
    #42611
    Multkor oromkodtem rfactor kapcsan milyen konnyu megfogni a kocsit es vegre azt erzem van nemi "kommunikacio" az ut es az auto kozott. maga az a hatarzona amikor az ut jegge avanzsalodik, oriasi, mar mar zavarba ejtoen sok, gyakorlatilag mindent meg lehet fogni konnyeden egy ac-hoz kepest, nagypapa reflexxel es pontossaggal is. Az elvzet egybol oriasi, mintha a ut kiralya lennel, mindenkit korbekocogsz fellabbal :)
    Igy par nap rfactor utan, visszaterve a jo oreghez, csak erosodott bennem az erzes ugy dobalom el az autokat, mint meg soha. olyan vekony az a hatarzona ahol ugyeskedni kell, hogy vissza kell szoknom. mintha jegen mennek mindig.
    Amugy az rfactornak ennek a resze legjobban talan a PC2-hoz hasonlithato, ott ereztem teljesen hasonlot. Ennel kisebb hatarzona meg mar csak iracingben van, ott neha total agyament. Szoval nem irigylem az rfcator iracing-re valtokat legalabbis az elso par probalkozasig biztosan :)
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.03.05. 14:41:37
  • mtom1984
    #42610
    Ordos International Circuit: http://gtsupreme.com/ordos-international-circuit-assetto-corsa/

    Primring: http://gtsupreme.com/primring-cart-assetto-corsa/
  • attila46
    #42609
    Szép estét mindenkinek....

    Belefutottam egy olyan gondba ,hogy a VRC modding pl.1988.as m
    clarenje,,nem megy kormányváltóval.Aut kumplung off ,,de nem megy a váltás....más modoknál okés,,,,de pl van olyan f1 full modom is ami szintén ilyen .....

    köszönöm
    Valakinek van lövése mit kéne átirnom ,,vagy valami,,hogy oké legyen..
  • mtom1984
    #42608
    Zheijang Circuit:

    https://yadi.sk/d/bShwEpAx_ElK6g