42848
  • Szabi #42326
    Hring-et még mindig nem konvertálták át ide ? :O
    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2019.03.10. 17:15:03
  • MasterMason
    #42325
    Milyen bénák ezek, még egyenesben sem tudnak tartani egy autót?!
  • lac coo
    #42324


    https://www.facebook.com/sbmotorsportltd/videos/382173052581333/UzpfSTQ3Mzc0NTg1MjgyNzAwNzoxMDkxOTg3Nzc3NjY5NDc1/
  • alma2
    #42323
  • macleody
    #42322
  • macleody
    #42321
    Nem tudja valaki, ha felteszem a Content Manager-t miért nem indul el a "gyári" servermanager?
  • sertrex
    #42320
  • MasterMason
    #42319
    Új DLC.
  • lac coo
    #42318
    Jah, jónak néz ki így kívülről .
  • b-type
    #42317
    ..háát amikor inkább harmadikban hagyod dombnak fel, mert negyedikben már olyan mint a egy rossz verhovina leőőőööz azt úgy is vissza kell rakni harmadikba. Van benne kuplungrugdosás, meg üléslökdösés hogy mennyémá!
    De faxa, nagyon bírom mikor a ballonos virsli elugrál az oldalirányú terhelésre :D
  • lac coo
    #42316
    Hát megy egy jó koppány ...!4 :)
  • b-type
    #42315
    ON. Classic (áá nem csak Zsiga felfut a hegyre teljesítményjavító festéssel kezelve, sajnos a No Fear matrica még nincs fent, azzal -1perc lenne a menet)

  • Alexease
    #42314
    OFF. Classic:)
  • b-type
    #42313
    jaja, néztem Puy-ig, utána lépnem kellett, tetszett a Audi-s részleg, meg a masszív Lada-s, valszeg én is a Subaru-val mentem volna szal az is.
    A modern WRC-k hidegen hagynak.
  • bigiboi
    #42312
    sziasztok! bocs ha nem ide vágo a dolog! de eladnám asetto corsa játékomat jo pár dlcvel ia:10000ft Steam accal!
    + ami nem látszik dream pack 1-2
    ÉS van egy f430 as kormányom ami hibátlan Az is 10000 ft!
    Utoljára szerkesztette: bigiboi, 2019.02.17. 18:04:14
  • tbazsi95
    #42311
    Igen. Én pl alapból azt nézem meg egy pályánál, hogy hány hely van rajta, ilyesmi. Gyorsan eldönti egy szakaszról, hogy használható e rallyra pl. Most az utóbbi versenyen elég jó szakaszok voltak. Jó kis verseny volt :D

  • b-type
    #42310
    Próbálom rendbe tenni, így éjszakás után túl sok idő nincs, általában azok az 5 csillagosak, ami technikailag és minőségben is jó, + van replay. abc végéről indultam és Glava Zete-ig csillagoztam.
    Egyelőre eddig jutottam:


    Aspertsham, és Zmeinka kakuktojás, de mindkettőn élmény rally autóval menni, illetve benne maradt pár murvás, Karelia, 3 XX pálya, és egy havas Karlstadt..ezekkel van valami dolgom.

    Zmeinka-n ha megtalálod a vonalvezetést, akkor valami kicseszett jó jó autóval.

    Utoljára szerkesztette: b-type, 2019.02.17. 16:42:31
  • tbazsi95
    #42309
    Hát a jobb minőségű rally pályákat használom és azzal rendezgetünk versenyeket. Az ilyen semmibe menős minőségtelen pályákat offolom teljesen. Amúgy megvan a Panzerplatte???? :D Előfizették a Simtraxx betára, nem?

    Amúgy:
    Puy du Lac
    Monte Erice
    Transfagarasan
    Peyre

    Most így hirtelen, amik jók.
    Utoljára szerkesztette: tbazsi95, 2019.02.17. 14:16:22
  • macleody
    #42308
    Tárgytalan.
  • Fantasy18
    #42307
    Pár kört nyomtam ACC ben az elég jó lesz ha kész lesz...
  • macleody
    #42306
    Felraktam a SOL-t, nagyon jól néz ki, viszont nem tudom hogy lehet esőhöz beállítani, hogy az aszfalt vizes legyen. Raindrop megy de a pálya csont száraz.
  • b-type
    #42305

    Milyen pályákat használsz, az odafigyelve kidolgozott szűk aszfaltos (vagy legalább aszfaltos is) rally pályák közül? Most raktam újra az AC-t és qva sok már a rally pályám...másik meghajtón, de nem akarom mindet, még ebből is visszapakolgatom az olyan bétákat mint Panzerplatte pl.


    prológra biztos nem tudok menni (18-06-ig dolgozom, ma meg holnap)
  • tbazsi95
    #42304
  • 818391mate
    #42303
    Megvan. Köszi
  • KTMNORBI
    #42302
    Én azt amit leszedtem az nem látszódott játékon belül, szóval a linkre katt ugyanúgy, csak van olyan picit a download felett, hogy Dimitrii én arra kattintottam és ott volt az összes munkája a srácnak, köztük a zsiguli is, na én onnan szedtem le. Az a source meg szerintem valami más lehet, festés pl mert én azt nem bántottam

    Utoljára szerkesztette: KTMNORBI, 2019.02.12. 19:46:22
  • 818391mate
    #42301
    Én is megköszönöm. Norbi sikerült a kocsit felrakni? A letöltés gomb mellett lévő "sources" file-okat hova kell rakni?
  • KTMNORBI
    #42300
    THX
  • b-type
    #42299
    bocsesz, visszaaludtam:
    pálya: http://lemaxsimracing.com/assettocorsa/kicevo
    autóra meg talán ez:https://ascobash.wordpress.com/2015/12/23/vaz2106club/
  • tjoe
    #42298
    Csinos ez a vasalódeszkás Lada. Valami hosszabb pályával állat lenne.
    Én meg gurultam egyet a Zöld Pokolban naplementében egy tájidegen 2018-as Holden Commodore supercar-al.
    Ez a SOL mod egyre jobban tetszik.
  • lac coo
    #42297
    Drift kezdő készlet... :D

  • KTMNORBI
    #42296
    Üdv. Pályát és autót hol találom? Köszi
  • b-type
    #42295
    kiröhögtem magam, kölkök kitépték a kézifékemből a kábelt, amúgy is egy buherált Fana' loadcell-s fékpedál, de már megszoktam.
    Nem hagytam elbaxni a hangulatom, rátettem gombra a kézit,...na az amúgy tök egyszerű pályán alig tudtam körbemenni, még az egyenes szakaszokat is elcsesztem annyira azon járt az agyam hogy majd mit hogyan fogok csinálni ahol húznám a kézit.

  • alma2
    #42294
    beirod itt a forum keresojebe, (jobb felul) hogy "damper" es rengeteg valaszt kapsz ra.
    ui: kulonbseg
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2019.02.08. 12:54:17
  • 818391mate
    #42293
    Valaki tudja mit tud a ROAD és a KURB beállítás az FB-nél? Magától értetődőnek tűnik, de em érzek külömbséget.
    Továbbá min változtat ha a profilerben bekapcsolva hagyom a DAMPER-t?
    Tudom van sok anyag arról hogy érdemes beállítani,de szeretném magam kitapasztalni. Csak jó lenne ha tudnám mit kéne látni.
  • tbazsi95
    #42292
    Assetto Corsa | Toyota Yaris WRC | Krajiska Zmija Test
  • mtom1984
    #42291
    Sziasztok! Találtam 2 létező Dél-Koreai pályát Assetto-hoz! Az egyik Yongin-ban található, a másik pedig az Inje Speedium újabb változata. Link:

    http://119.67.58.163/pydio/data/public/59f129

    Balra felső sarokban tölthető le, de ez egy pakk és nem csak ez a 2 pálya van benne. A játékban sidebyside előnéven keresd majd őket:)
  • neilszab
    #42290
    Indul a DTM Bajnokság, amely a '90-es évekbe repít vissza!



    Ha szereted a régebbi verdákat és a rövidebb, akciódúsabb versenyek híve vagy, akkor gyere és csatakozz a oldschool DTM bajnoksághoz, ahol szoros, de fair mezőnyben vívhatod meg a csatáidat!

    A gyakorló szerver mindenki számára elérhető, eddig már több mint 80 köridő gyűlt össze, így résztvevőkben biztos nem lesz hiány és a nagy mezőnyben mindenki talál magához illő ellenfelet. Az első futam február 10-én lesz, setup-ot találsz a kiírásban:

    Bajnokság Infók: DTM '90 Bajnokság
    Eddigi köridők: DTM Prekvalifikáció
  • SimaSuna #42289
    DLC-t ingyen nem tudsz letölteni. Autókat amit találsz azok nem DLC-sek.
  • 818391mate
    #42288
    Sziasztok,
    Gondolkozom a játék megvásárlásán. Nem igazán értem, hogy van-e értelme kiadni mindenféle pack-ért pénzt ha ingyenesen le lehet tölteni mindent. Legalábbis itt úgy vettem észre. Ezt elmagyarázza valaki?
  • b-type
    #42287