42848
  • tusi_
    #42406
    Köszi.

    Az meg messze van, a f1 palyakon kivul a tobbit meg nem ismer, kicsit gyakorlok minden nelkul es aztan csak pozotiv meglepetes erhet.
  • tbazsi95
    #42405
    Arra azért figyelj, hogy vannak szériák, melynek versenyei egy héten csak egyszer vannak. De azt látod a bajnokság infónál, hogy a dátumok csak arra az egy napra szólnak és csak 1 időpont van. Persze vannak versenyek, melyek minden nap pár óránként mennek.
  • Prézli
    #42404
    "valamiért indítás után nem akarja kiválasztani, mint legutoljára használt pályát"

    Ötletem sincs, hogy mi a probléma valós oka, nekem Kakucsnál az okozta ezt, hogy nagybetűvel volt írva a fájlmappa neve. Most viccből a tiednél átírtam a models.ini-ben, a .kn5-ök neveinél és a mappanévnél "hungaroringacc"-re a "ts_hungaroringACC03_..." -at és nálam innentől megjegyzi, mint utolsó pályát.
  • Tomsteel
    #42403
    Köszi a videót, tök jó másnál is látni, örülök, hogy nem csak én élvezem.

    Fejlesztők érdeme, pofon egyszerű volt átrakni az újból, maradtak az elnevezések is (apró, de annál idegesítőbb dolgok vettek el sok időt, ez a Kseditor se a legjobb barátom). Fák sajnos Unreal motor saját elemei, nem szerepeltek a modellben, így azokat utólag pótoltam, lesz még meló bőven velük, hogy ne legyenek ennyire egysíkúak, illetve a pályán kívüli részeket építgetem részletesebben, saját textúrákkal. (jelenleg a műholdkép van csak rajta)

    Szóval nagy köszönet nekik, hogy idejöttek szkennelni.
  • b-type
    #42402
    szép munka, nagyon jól fut, jöhet még rá amit csak tervezel.
    futottam rajta versenyt is, meg is büntetett :))
    Szal szép és köszi!
  • Tomsteel
    #42401
    HungaroringACCv0.3



    Kapott AI-útvonalat, büntetési-zónákat, TV-kamerákat és térképet a teljes bejárható területről.

    (egy dolgot nem tudok megoldani már a kezdetektől fogva, valamiért indítás után nem akarja kiválasztani, mint legutoljára használt pályát)
    Utoljára szerkesztette: Tomsteel, 2019.05.21. 23:06:09
  • bosco05 #42400
    Valóban. Kevertem az iR-el, bocsi :/
  • alma2
    #42399
    Ha felmesz egy multis szerverre, ott be van allitva mit enged, nem tudom mindent lehet-e allitani (te is indithatsz szervert, megtudod nezni magadnak) de mindegy neked, hogyan van beallitva pl a benzin fogyast kikapcsoltad, a szerveren ahova felmesz be van kapcsolva, akkor biza fogyni fog a benzined. Ugyanez igaz abs-re, tc-re, toresre stb. pl a valtzo, hogy automata szerintem sehol nem tiltanak, azt, nem is lehet talan, hogy pillango, vagy kezi. Felmesz par helyre, aztan meglatod, de mindenhol le szoktak irni a "szabalyzatban" a dolgokat, ha mar komolyabban szervezett versenyen indulsz. A tobbin meg azt csinalsz amit akarsz es enged a szerver.
  • barcalaci84
    #42398
    Nem gyűjt több pontot...
    Ha több futamot mész a héten akkor a legjobb eredményes számít... Ha 5-nel többször mész adott szériában akkor pedig a pontok átlagát veszi...
    Ezért van az h ha bajnok akarsz lenni akkor érdemes 5 futamot menni minél több győzelemmel, közte minimum 1 incidens nélkülivel...
  • tusi_
    #42397
    Hello fiuk/(lanyok?)
    uj vagyok a forumon es a jatekban is, ezert nem tiszta meg egy ket dolog.
    Probalgatom magam a jatekban es elkeserito hogy egyesek milyen idoket futnak. Hogy ervenyesek ezek a hotlapok? En a toresen, benya/gumi fogyason kivul mindent kikapcsolok igy eleg nehez (realisztikus) vezetni a gepeket. De hogyan kell ezt hivatalosan, ha versenyre mennek kesobb?
    A segitsegeknel , custom, gemar, racer pro... melyiket kene hasznalnom, ha kesobb eredmenyesen akarok versenyezni/jatszani.
    Koszi a valaszokat elore is :)
  • bosco05 #42396
    Üdv!

    Szóval egy hétig minden nap ugyan az a pálya van, és 1 hét után pályacsere? - Igen
    És ha igen akkor ha valaki elmegy miden nap több pontot gyűjt? - Igen
    Vagy ha elmész akkor a következő ugyan arra a pályaára már nem tudsz jelentkezni? - De tudsz
  • voros123
    #42395
    Sziasztok,

    A Sim Racing Systemmel kapcsolatban lenne egy kérdésem, kinéztem most egy bajnokságot amire azt írja hogy hetente van megszervezve, de valamiért nem tudtam belépni most az első futamra. De látom hogy holnap is ebben az időben lesz futam azon a pályán.

    Szóval egy hétig minden nap ugyan az a pálya van, és 1 hét után pályacsere?
    És ha igen akkor ha valaki elmegy miden nap több pontot gyűjt?
    Vagy ha elmész akkor a következő ugyan arra a pályaára már nem tudsz jelentkezni?
  • alma2
    #42394
    skippy
  • tbazsi95
    #42393
  • Szabi #42392
  • GPx8
    #42391
    Szuper! Várjuk!
  • goldboy
    #42390
    Szuper! Csak így tovább!
  • tonio2006
    #42389
    Nagyon király volt az első is! Hétfőn tesztelem is ezt. Köszi.
  • Tomsteel
    #42388
    Örülök, hogy tetszik!
    Az általad említett dolgokat és a gumizódási réteget is megpróbálom bepréselni a következő verzióba.
  • GPx8
    #42387
    Szerintem nagyon jó lett!
    Elkészíted az offline versenyzés lehetőségét (AI) és a TV kamerákat is?
  • GPx8
    #42386
    Köszi! Már az előző is elég jó volt.
  • Tomsteel
    #42385
    HungaroringACCv02







    Javítottam egy picit a megjelenésén, egészen kellemes lett. Észrevételeket nagyon megköszönném!
  • GPx8
    #42384
    Köszi.
  • alma2
    #42383
    jo fiatal volt a tarsasag, nem is gondoltam volna.
  • tjoe
    #42382
    Ez.
  • Szabi #42381
  • GPx8
    #42380
  • b-type
    #42379
    áá micsoda meglepetés, köszi a munkád!
  • Tomsteel
    #42378
    Készítettem egy gyors Hungaroring változatot Competizione-ból, fizikája már rendben van és kicsit ki is egészítettem pályán kívüli részekkel is (boxok mögött, főtribün mögött, gokartpálya környéke), grafika borzalmas, dolgozom rajta.

    HungaroringACC 0.1

    Kérlek ne terjesszétek olyan helyen, ahol gond lehet belőle!



  • Solt
    #42377
    Amelyik Mogyoródon van...
  • GPx8
    #42376
    Ez melyik Hungaroring?
  • tjoe
    #42375
    Kipróbáltam, mentem pár kört. Néhány hibával lett 2:03,7
    .
  • tjoe
    #42374
    Beférnél e a top10-be?

  • alma2
    #42373
    Ott van a cikk vegen az altalad emlitett kapacsolodo dologra a hivatkozas.
    De index szinvonal, szoval barmit is csak utana jaras utan hidd el felig-meddig.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2019.05.08. 16:31:52
  • csucsuminator
    #42372
    Ez a Ficza féle ügy?
    https://index.hu/gazdasag/2019/05/08/11_milliardos_ugy_lett_a_3_milliardosnak_indult_turaautos_csalasbol/
  • mariakandras
    #42371
    Hogyan lehet elerni 340 km/h koruli vegsebesseget? Mert egyszeruen nem mennek, lomhak mint a fene basszus. Regebbi F1 autok se, pl a 2004-es, peddig annal lehet allitani a valtoattetelt.. Hiaba allitom kicsire a szarnyak dolesszoget is, a 300 is nyogvenyelos. Egyszeruen nem ertem, mas szimulatorokban hasitanak ezek a jarganyok (rfactor 2, F1 2018), mint a raketa.
  • Morgolodo
    #42370
    Nem próbáltam a kocsit, de az igaziak fix áttétellel mennek egy ideje, ha jól tudom.
  • mariakandras
    #42369
    Sziasztok!

    A Ferrari SF70H jarganynak hogy lehet megvaltoztatni az sebbesseg atteteleleit? 8 sebesseges, es 6.ban mar 330at megy..

    Koszi.
  • tonio2006
    #42368
    Annak én is örülnék ha létezne olyan. De még nem találtam.
  • csucsuminator
    #42367
    Az ACC-hez készült Hungaroring valahol elérhető már AC-hoz?