19
  • JoeFromHun
    #19
    Tévedsz! Mert ki van belőle herélve az Updater!
    Akkor lesz új verza ha te azt letöltöd és telepíted!
    Egyik előnye a sima Chrome-al szemben,h nem szemetel az update-el...!
  • Anomaly
    #18
    Milyen szép is lenne ha mostantól csak egy mocskos ie verzióra kéne optimalizálnom a weboldalakat. Maga lenne a megváltás.
  • Narxis
    #17
    lol
  • jAMEsbAUd
    #16
    Ugy kellene, hogy automatikusan felfrissitii magat Chrome -ra.
  • finizlik
    #15
    SRWare Iron meg Chromiumot használ úgyhogy pontosan akkor frissít mint a Chromium :D
  • JoeFromHun
    #14
    Ezért használok én SRWare Iron-t :) Nem kérdez, nem frissítget.. csak teszi a dolgát ..és nincs két naponta új verza.
    IE meg haggyuk már... sehol nem játszik már!
  • kvp
    #13
    A cikkben ezt irjak:

    "Minden olyan felhasználó, aki a Windows Update szolgáltatást aktiválta automatikusan meg fogja kapni az Internet Explorer legfrissebb változatát is."

    Azaz ha bejeloli valaki a biztonsagi frissitesek automatikus telepiteset, akkor az osszes ie biztonsagi frissitest meg fogja kapni, tovabba minden frissites biztonsagi besorolasu lesz. :-)
  • Doktor Kotász
    #12
    Én a cikkből az vettem ki, hogy magasról lefogja szarni, hogy azt állítom be a windowsupdaten, hogy csak jelezze a frissítést, de ne töltse le.
  • Doktor Kotász
    #11
    "De cserébe nem is zabálja le a géped ill. nem is fog feltűnni hogy frissített ha csak meg nem nézed külön a verzió számot"

    Egy mobilinternetes laptopon a telefonszámlánál azért feltűnik, hogy átlépted a kereted...
  • kvp
    #10
    "Az bebaszna, ha a mobilinternetes laptopomon csak hipp-hopp magától elkezdene frissülgetni..."

    A windows update frissiti, csak kritikus besorolasu lesz az osszes frissites. Azt meg, hogy mikor tegye be lehet allitani. A chrome-ot frissito google update-ert mar nehezebb kiiktatni, de nem lehetetlen, csak egy segedprogrammal (spybot s&d) blokkolni kell a registry bejegyzeset, amit minden google program hasznalatanal megprobal visszairni. (android-on viszont be lehet allitani, hogy csak wifi-n probalkozzon, de en 'ask me'-re tettem, igy csak allandoan uzeneteket irkal a statuszlistaba)
  • Narxis
    #9
    Chrome-ot előtelepítve néhány notebook-on találsz, ellentétben az IE-vel ami csak akkor nincs a gépeden ha Linuxot vagy OSX-et használsz.

    Ettől függetlenül én örülök ennek a frissítésnek, komoly biztonsági kockázat az ha nem a legfrissebb szoftvereket használjuk.
  • G_ArchAngel #8
    Ez igaz es meg figyelmeztet is, hogy inditsal ujra, ocsi, mert csak akkor lep a frissites mukodesbe.

    A Safari ellenben megkerdezi.
  • finizlik
    #7
    De cserébe nem is zabálja le a géped ill. nem is fog feltűnni hogy frissített ha csak meg nem nézed külön a verzió számot
  • sanyicks
    #6
    Mit hisztiztek? A chrome updater kiirthatatlanul beépül a folyamatokhoz. és ha akarod ha nem, magától letölti és frissíti a chrome-t, úgy hogy éppen azt el sem indítottad, sőt meg sem kérdezni mit tegyen.
  • Narxis
    #5
    Igen.
  • Szefmester
    #4
    de jó.. külön blokkolóprogram kell neki ahhoz hogy ne frissüljön? szóval egy pipa valahova már nem is elég? kell egy külön "tűzfal" ami csak az ie ellen fog küzdeni? :P
  • thrawnguru
    #3
    Ettől még az IE nem lesz jobb, sőt, ki fogom írtani a gépről. Annyi a különbség a két browser között, hogy a Chrome-nál nem aggódom amiatt, hogy magátol frissül, az IE-nél még azért vannak/voltak rossz tapasztalataim a verzióváltásoknál..
  • RoyalPredator
    #2
    IE9 (És más MS termékek) = Trójai <3
  • Doktor Kotász
    #1
    Az bebaszna, ha a mobilinternetes laptopomon csak hipp-hopp magától elkezdene frissülgetni... Hadd tudjam én már, hogy az ADSL-nél akarom, és nem amikor éppen neki kedve tartja!