5
  • Béka Benő
    #5
    Az új Peter Parker elég buzis...
  • billbester
    #4
    a régiekbe inkább betörők vagy alvilági alakok voltak az ellenségek mindig. Jó értem én, hogy egy következő trilógia veszi kezdetét más képregény alapján, de ez a szöveg valahogy annyira de, nem érthető ,,arra próbál rájönni, hogy ki is ő valójában és hogyan vált azzá, aki ma,, az apja meg az anyja titkos csoportban volt kommandósok,ügynökök voltak vagy mik és valami bevetésre mentek és elvitték May-hez és Ben-hez.A baj, hogy nagy valószínűséggel a Gyík fog végezni Ben bácsival, de ezelőtt pedig egy betörő Flint Marko végzett vele(Homokember) félek, hogy mindenbe különbözni fog a szokásos Pókembertől, de én úgy vagyok vele minél több ellenséget akarok látni filmbe. :D
  • xido
    #3
    Az 1977-es feldolgozásban már nem is emlékszem ki volt az első részben a főgonosz,de nem is emlékszem képregénybeli figurákra...inkább krimis vonala volt..nem baj ám,ha nem ugyanazt a storyt majmolja minden bevezető rész...
  • billbester
    #2
    Nem kételkedek abba, hogy jó film lesz e, mert szerintem nagyon jó, de ez a stílusváltás a sztoriba..Nekem jobban bejött az előző trilógia, mert eddig is azt ismertem, de most meg teljesen más sztori lesz váá..
  • Zombee
    #1
    Miért nem lehet hű maradni a képregényhez? Vagy csak simán olyan jó filmet csinálni belőle, mint napjaink legtöbb képregényfilmje?