2387
  • bakkerman
    #25
    igen,és a mikulásban is hiszek
  • tommygear
    #24
    senki nem veszi boxra lényegében ezért jön pc-re, nem azért mert jajj megsajnáltuk a szegény pc-seket, de szerencsére szoptak ezzel az exkluzivitással
  • tommygear
    #23
    miért szerinted ma kezdték el a portolást?
  • grebber
    #22
    Valamelyik normális méretben bannernak?






  • Seth
    #21
    Hivatalos, a Remedy jelentette be
  • Kongy
    #20
    Visszavonom
  • Kongy
    #19
    Egy pletyka miatt amúgy minek külön topikot nyitni?
  • TDC Geronimo
    #18
    Máig 1.5 millát adtak már el belőle. Ilyen kategóriájú játékból ez bőven jó. 3* toltam végig boxon, de itt is végig fogom 1* legalább.
  • bakkerman
    #17
    a hangulata zseniális azt mondják
  • Gabe18
    #16
    Anyagi siker nem volt, ellenben akik játszottak vele, azok nagy része istenítette.
  • wedge31
    #15
    Én ugy tudom konzolra se volt siker.

    Amit youtube-on láttam belöle végigjátszást elég elvont rétegjátéknak tünik de majd meglátjuk.
  • Pretorian
    #14
    Wiki már több nyelven is 2012 elejéről beszél, szóval lehet benne valami.
    Egyébként amikor beütött a 2005-ös nagy nextgen hullám, és az összes játékportál/magazin a 360-ra és a PS3-ra készülő játékokkal foglalkozott, engem csak ez az egy progi érdekelt igazán a felhozatalból. Az mondjuk röhej hogy 5 évre rá készült el boxra, pc-re meg még plusz 2 év.
  • grebber
    #13
    Hát most nagyon kíváncsi leszek, hogy a pc-s piac megvédi-e önmagát és elmegy belőle annyi ,amit már a kiadó jónak titulál,és nem az fog beigazolódni, hogy na ugye ezért sírtatok hogy mindeki letöltse!

    Mivel ez a gesztus nekem bejön hogy pcre is jön megfogom venni!

    Bár itt meglátszik nagy a baj és kevés a zsé mert hirtelen a pc-s kis bevétel is jól jön nekik :D
  • grebber
    #12
    Remélem Evin majd "portolja" az xboxos magyarítását a pc-sre és akkor érteni is fogjuk :D
  • bakkerman
    #11
    nem tudom,de eddig semmi hír nem jött,hogy elkezdték csinálni,vagy bármilyen más infó,most meg a semmiből hirtelen jön egy bejelentés,egy dátummal
  • wedge31
    #10
    Ez akkor még valszeg nem hivatalos infó.
  • Seth
    #9
    Honnan tudod mióta dolgoznak rajta ?
  • bakkerman
    #8
    hát,ha 2012 elejét írnak,akkor ez bizony egy igénytelen port lesz,pár kódot átírkálnak,és íme a "PC-s" Alan Wake...inkább adják ki jövő ősszel,de egy teljesen PC-re optimalizált formában
  • Seth
    #7
    Már alig várom a pc-sek rinyáját, hogy mennyire szar egy játék meg le lett butítva az eredeti koncepció(ami amúgy nem igazán működött a sztorimesélés szempontjából) és ezért voltak oda a 360 tulajok...herp,derp
    Azért majd próbáljátok is ki, merüljetek el a világában, hátha megtetszik :D
  • Gabe18
    #6
    Illetve ezt a pc365.hu írta, de hát egy csapat.
  • WinStar
    #5
    kár hogy már 2008 óta ígérgetik,azóta is jön PC-re...kb, ugyanazt jósolom neki mint a Rig'N'Roll-nak...vagy pedig kapunk egy pocsék konzolos átíratást(Driv3r)
  • Gabe18
    #4
    Gamer365.hu:

    "2012 elején érkezik a PC-s Alan Wake

    Igaznak bizonyultak a pletykák: a Remedy ma bejelentette az Alan Wake pc-s verzióját. A játék pc-re 2012 elején fog majd megjelenni - és a csomagban megtalálható lesz az alapjátékon felül a The Signal és a The Writer DLC is.

    A bejelentéssel párhuzamosan persze már meg is indultak a találgatások: vajon ez azt jelenti, hogy a 360-on szintén jövő tavasszal érkező Alan Wake's American Nightmare is pc-re vándorol majd a nem túl távoli jövőben? Remélhetőleg hamarosan ez is kiderül majd. "
  • bakkerman
    #3
    egyezik a véleményünk,closed.
  • DeerHunter01
    #2
    Tartalmas hozzászólás.
  • gosumofo
    #1