52
A sorozat 3. része
  • grebber
    #52
    FlatOut.3.Chaos.And.Destruction.Update.12-RELOADED

    Most már megcsekkolom lehet lecserélték már a teljes game-et
  • grebber
    #51
    FlatOut.3.Chaos.And.Destruction.Update.11-RELOADED
  • fearfan
    #50
    :D
  • Maxtreme
    #49
    mazochista :)
  • fearfan
    #48
    Nos én kemény 7%-ra értékeltem,amikor végigvittem az 50 pályából álló kihívássorozatot
  • Maxtreme
    #47
    Szvsz túlpontozták. De tényleg. Ez a förmedvény 20-nál többet nem ér.
  • sherlock1
    #46
  • Rayden02
    #45
    Ezen a videón szakadtam!
  • grebber
    #44
    Már van Update 3 is! Van akinek esetleg még fent van a gépén?Javulgat valamit?
  • Maxtreme
    #43
    ahhoz minimum 0-ról kéne újraírni, egy teljesen más gárdának, nem ezeknek az amatőr kóklereknek.
  • Bence94
    #42
    még nem próbáltam ki DE egy kicsi esélyt látok arra, hogy jó lesz ez még mivel a fejlesztők forumon elég aktívak és hallgatnak a kérésekre/javaslatokra!
  • JethroHUN
    #41
    Most tettem fel, 5 perig volt a gépen. Erre nincs szó mennyire szemét. Még körbe írni se tudom... 1 sec alatt 300ra gyorsuló autók, 0 fizika, irányíthatatlan, fos grafika. Ez 1000Ft sem ér, mivel játszhatatlan az egész.
  • ntex
    #40
    még nézni is rossz ahogy a kanyarokban fordul az autó
  • ntex
    #39
    Én azért az Undercovert végigvittem, olyan jó kis underground 1 hez hasonló sínenautózás volt, rendőrökkel megfejelve, ezt letölteni sem voltam hajlandó :)
  • mester1987
    #38
    Ki kéne írni, hogy "a játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk", mint az NFS: Undercover esetében :D
  • fearfan
    #37
    na ki lett pörgetve ez a játék.Lehet,hogy az elsők között vagyok xD
    Az a jó benne,ha az ember előrébb halad benne,sokkal rosszabb lesz,mint az elején volt xD
  • johny85
    #36
    én is osztom a véleményét nagyon gagyi lett,szar graf fos iránytás ,gyenge fizika,stb.Pedig az előző 2-őt végigtoltam.
    De ezt bizt nem.
  • fearfan
    #35
    hát ha látná,hátha megint kedve lenne egy-két ilyent csinálni xD
  • Maxtreme
    #34
    Ha még Freddy aktív lenne, most mondanám h mehet neki ajánlónak..
  • fearfan
    #33

    na felvettem az első két challenget a játékból xD
  • fearfan
    #32
    na én is kipróbáltam ezt az autós micsodát és hát ez üti az eddigi munkájukat,amiket valaha csinált a cég.Szánalmas.Már kikeresem,hogy mennyire pontoztam le az előző játékukat,mert ezt még alább kell xD
    Már a menü is szar.karrier mód nincsen,csak valami challenge rendszer,semmi előremenetel,semmi fejlődés,amit minimum el lehetne már várni manapság.A grafikai opció meg egyszerűen nevetséges.végig kell pörgetni az összes! felbontást,mire a megfelelőre ér az ember.Meg ki az a marha,aki 15FPS limitre állítja be xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    meg,hogy a texture részét lehúzom alacsonyra és még egy 1995-ös játék kinézete is megeszi reggelire xD
    Az egész egy nagy káosz,mind irányítás,mind az MI,felöklelnek,repülnek az autók,mint a papírrepülők(még az is jobban mozog,mint ebben az autók)
    És ennek dacára optimalizálatlan.Szerintem,aki az ajánlottal próbálja/próbálta ki,annak is szarul futhat,mert ilyen FPS ingadozást 1 játékban sem láttam,ez mindent üt,még a régi,gyenge gépem is jobban futtatta a nagyobb hardverigényű gammákat.És még ráadásul ez a szemét elfoglal 11GB!-ot,ami röhej.Én az insane2-t szidtam,de abba legalább van egy kis élmény meg változatos is,de ez...
    És van pofájuk 30eurót kérni érte,ami már mindenek a teteje.kb 9000ft felett lehet árfolyamtól függően.
    Ritka ez,amikor kb 5 perc alatt mindent el lehet mondani egy játékról,erről még teasert sem érdemes készíteni,mert ott is látni,hogy ez bizony a játéktörténelem legrosszabb és ár/érték arányban a leggyengébb játéka lett.
  • grebber
    #31
    Na elkezdtem nyomni így 4 óra game-elés után nem is olyan rossz ez!
    A mutatványos részek messze verik az előző részeket!
  • WinStar
    #30
    am. a nevében is benne van...Chaos....hát ez kész káosz :D
  • menedzser
    #29
    ja.
  • blekike
    #28
    igen, jó volt a grafikája és nem is volt nagy a gépigénye.
  • menedzser
    #27
    flatout2nek kurvajó a grafikája, nemértem mit sírtak annyian régen, ha ezt tették egyáltalán... nekem semmi bajom nem volt vele, kurvára hangulatos.
  • menedzser
    #26
    egyetértek :D.

    biztos nem véletlenül írták ki a figyelmeztetést, HA szereted, vedd meg. a telepítésnél.

    ez egy szar.

    egy kalapszar.

    moslék, fos.

    etc.

    nem az, hogy nincs fizikája, meg semmije, hanem egyszerűen nem lehet irányítani se jól, jó azt lehet, de nem magyaráz el semmit, durr bele és kész. és azt se tudod hol vagy, a többiek repesztenek, meg minden, de áhh, egyszerűen nincs hangulata.

    flatout2t ronggyá zúztam és lehet ennek örömére, h ez kalapszar, a 3, előveszem ismét a kettőt :D. régi szép emlékek. az nem csak, hogy jó, vagy kurvajó géjm, a flatout2, hanem kibaszott nagy hangulata van, a törések is jók, emellett kurvajó zenéi is vannak, pl Rise Against, epic, Rob Zombie se rossz, király, lehetne sorolni még és van hangulata, meg minden :D. a karaktereknek is van normális háttértörténetük, nincsenek ezren, hanem kevesen, de mégis kurvajó hangulatot tudnak csinálni.

    flatout2rulz, flatout3sucks... meg flatout2ultimate carmage is sucks, vagy hogyan írják. bár az talán még elmegy, de az se annyira, flatout2 a király.

    ezzel a hárommal meg játszottam öt percet :D, vagy annyit se :DDDD.
  • Lack
    #25
    Ez egy nagy rakás HULLADÉK. Örülök, hogy nem vettem meg.

    Fizika: NINCS
    Grafika: a 2. részé jobb volt

    10 másodpercnél többet nem tudtam vele játszani, annyira szar.

    Inkább Flatout 2, vagy UC.
  • Csokis
    #24
    Na igen, az Insane 2 szerintem is nagyon jó kis arcade autós játék lett!
  • Maxtreme
    #23
    Akármi, lényeg hogy szar.
    Am igaz is, legalább az oroszok tudnak használhatót alkotni. Ott van pl az Insane 2, ami ehhez a szarhoz képest az évszázad alkotása.
  • Nyers
    #22
    Nem a Bugbear tulajdona volt a franchise, hanem a kiadóé (Empire Interactive). Miután csődbe ment az eredeti kiadó a jogok átkerültek a Team 6-hez. Az új rész meg budget kategória a rosszabb fajtából, sajnos.

    A Bugbear a Ridge Racer Unbounded-t kalapálja, arra talán érdemes lesz figyelni.
  • Jaka923
    #21
    A Bugbear képes volt ilyen amatőröknek eladni a Flatout nevet? Fizika, törésmodell abszolút nem létezik a játékban, pedig ez volt az első és második résznek a fő eleme.
  • Doc Hooliday
    #20
    Tanusíthatom az előttem szólók negatív hozzá állását, tényleg egy borzadmány lett a játék! Nem tájékozódtam előtte sehonnan és gyanútlanul letöltöttem (még szerencse hogy nem vettem meg mert most verném a fejemet a falba) és szó szerint sokkolt amikor elkezdtem vele játszani! nem akartam egyszerűen elhinni hogy ez a szar a flat out 3!

    - Grafika egy rakás szar, vissza lépés az elődökhöz képest! Ráadásul orbitálisan optimizálatlan!

    - Fizika...hát az nincsen,vagy jó indulattal azt mondom hogy nyomokban fel lehet fedezni valami fizikát! pedig a flat out mindig is kiemelkedő fizikai motorral rendelkezett.

    - Játékmenet egy nulla, semmi hangulat, és egy agyatlan kapkodás az egész! Gagyi módon viselkedik az AI, és inkább nem is sorolom tovább mert sírnom kell hogy ilyen csúnyán elbántak az egyik legjobb autós játékkal amivel valaha játszottam!!!!!!!
  • Khaosz5
    #19
    Amikor megláttam, hogy megjelent igen örültem. Végre imádtam a Flatout 2-t.

    De ez egy rakás Sz*r. Megnéztem 5X a videó beállítást mert mondom tiszta homály a kép és szarabb a garfikája mint a Flatout 2-nek.

    Szégyen, szégyen !!!!


  • berczely
    #18
    Én még ki sem próbáltam, de már elvettétek tőle a kedvem! Bezáratom a topicot!
  • Csokis
    #17
    Ez nem orosz, hanem holland!
  • Maxtreme
    #16
    Basszus. Éreztem (tudtam) én hogy ez nem lesz 1 nagy só. De hogy ennyire. Jó ég. Ez még a ruszkiktól is krva szánalmas.
  • Kongy
    #15
    Ez a játék egy szánalom. Közük nincs hozzá az eredeti Flatout készítőinek... A grafikája is rosszabb mint anno...
  • grebber
    #14
    Egyetlen pozitívuma a játéknak,hogy mivel friss és szinte 0 info volt róla sokan vakon töltik ezerrel és ezáltal lehet vele arányt javítani
  • ntex
    #13
    Én már a videó alapján is azt mondtam hogy ezt letölteni sem fogom