52
A sorozat 3. része
  • Fpocok
    #12
    Ja így már értem ^^
  • ntex
    #11
    És persze szar lesz az eladás, mire fogják megint? Persze hogy a PC-s warezre... XD
  • Fpocok
    #10
    Mi ez a sok negatív komment? Második részt szerettem.
    Ez ennyira szar lett?
  • MerlinW
    #9
    Ne akarj másokkal játszani, mert egyedül sem éri meg:)
  • MerlinW
    #8
    Új gárda megvette a jogokat, összehánytak valamit és a címen illetve a vakon vásárlókon keresnek. Oldschool marketing.
  • Csokis
    #7
    Akkor már én is ideírom, amit az UC topikba is:

    Letöltöttem, de le ne töltse senki! Atya úr isten, ennyire szarra azért nem számítottam. Én még ilyen rossz arcade autós játékkal nem játszottam! Fizika, mint olyan nem létezik benne, de tényleg! Ehhez képest bármelyik(!) NFS bizony szimulátor, már ami a vezetési fizikát illeti. Katasztrófa. Ezért képesek egyáltalán pénzt kérni?! Szégyen!
  • grebber
    #6
    Látom ennek a förmedvénynek is lett topik,ezért ide is leirom:

    Én szeretem az autós játékokat mert elütni el lehet velük az időt.
    Nos ezzel ilyet nem lehet mert már a menü is irritál!
    Atyaég ez mekkora egy szar lett.
    Grafika ocsmány és nem mellesleg optimalizálatlan ennél kb 300x szebb játékok suhannak "röccenés" nélkül.Ugratásnál a kocsira hato gravitáció is elég érdekesre sikerült!
    Képet nem csináltam mert annyi ideig nem volt fent a gépen.
    Aki jót akar messze elkerüli ezt a valamit!

    Gratula a fejlesztőknek így kell egy aránylag jó game-et (cimet) elbaszni!
  • Look at the cat
    #5
    LAN van benne? Tunngle?
  • Bence94
    #4
    Ha esetleg nem flatout lenne a neve akkor még szódával éppen, hogy elmenne de így ?! Egy nagy hulladék. Nem az eredeti csapat készítette.
  • berczely
    #3
    Bővebben? Ennyivel nem győztél meg!
  • gosumofo
    #2
    Nagyon rossz játék, nem érdemel topicot se.
  • berczely
    #1
    December 13-án megjelenik a FlatOut 3: Chaos & Destruction PC-s verziója, mely a Steamen lesz elérhető.

    A népszerű autós játék legújabb része új karakterekkel és új járművekkel is jelentkezik majd (megjelennek a tankok és a buldózerek). De lesznek természetesen új pályák, új játékmódok, új helyszínek és új multis játékmódok is. A Chaos & Destruction egy teljesen felújított grafikus motorral rendelkezik majd, mely egyszerre 20 ezer rombolható objektumot tud majd kezelni.

    A karakterek pedig ismét megkapják a \"rongybaba\" hatást, vagyis a különböző versenyszámokban kilőtt sofőrök ide-oda pattognak majd, testrészeik pedig igen érdekes helyzetekben facsarodnak majd ki. A program megjelenése után elérhető lesz a FlatOut Complete Edition is, mely az eddig megjelent összes részt tartalmazza majd.



    Valaki próbálta már? (Virágboltban már kapható)