10
  • ozdimorgo
    #10
    Nem vagyok megrögzött környezetvédő, de... !
    Undorító - nincs elég szemetünk...
  • ozdimorgo
    #9
    Kinek mi a szép?
    Ha mindenkinek ugyanaz lenne a "szép" akkor minden kütyü egyformán nézne ki...
    Én ott sokalltam be, hogy az akkumulátort nem lehet kivenni- örökéletű akksikat raknak bele???
    Ez tipikus példája a "használd és dobd el" filozófiának.
  • a_n_d_r_e_w
    #8
    A Panasonic szerintem nagyon szep a maga egyszerusegevel, de a sony csunya. Ott inkabb az Arc ami igazan egyedi es szep, en azt a vonalat vittem volna tovabb
  • coolbboy83
    #7
    Igazából tökmindegy ! Úgyis az dönt, hogy kinek mire van szüksége....
    Valakinek a pontagyú iOS, van akinek a szaggatós szar android, valakinek meg a hú de gáz WP7 ... nyilván mindig lesz olyan akinek semmi nem jó :-)

  • who am I 7
    #6
    semmi nincs benne, és nem mondanám szépnek.Detto nokia X6-os...persze, ettől még az egyen samuk rondák, akkor inkább ez.De formára a szifon 4 ami bejön, csak ne az a pontagyú os lenne rajta.
  • GazCamp3r
    #5
    kurva fontos ám már az első hozzászólásban az apple-t idevenni, és elkezdeni az anyázást...

    mellesleg nézd meg az SGS2-t, nem sok köze van az iphone-okhoz (csak jobb náluk ASDA:S)

  • RoadkilleR78
    #4
    Nem tehetik a hátlapra, mert azt biztos levédte az Apple :-)
  • freemanone
    #3
    vagy inkább az elejéről lehetne levenni és CSAK a hátlapra tenni :)
    Utálom, hogy a szép telefonokat elcsúfítja az a sok ronda cégnév.... tegyék a hátára!
  • coolbboy83
    #2
    Azért a hátára is elfért volna egy szép ezüstösen csillogó Panasonic logó
  • coolbboy83
    #1
    Panasonic nagyon jól néz ki. Sony is szépet alkotott... Úgylátszik kéne a Samunak 1-2 designer, mert itt a bizonyíték - hogy nem muszály az Apple iPhone-t lekoppintani :-)