13
  • erahurka
    #13
    Nem tudom átrakható-e, de a nyilat nem muszáj használnod. Lehet lapozni úgy is, hogy elhúzod az ujjad a kijelzőn. Próbáld ki egy üzletben, szerintem kényelmesebb is mint nyomkodni azt a virtuális gombot.
  • MR007
    #12
    "Nekem a Bellében megtestesült, amit már rég vártam , hogy nagyon sokoldalúan,szépen átszabható."

    Én is így vagyok vele. Csak az a baj, hogy ezt a Nokiánál is felismerték ezért kitolták jövőre, vmikorra, minél késöbbre téve a hivatalos frissítést. Beszartak a WP7 lobbizók.
  • zpe
    #11
    Egyetértek a Belle az tényleg valami nagyon fainra sikeredett !
    Gyors, szép, 6 asztal, a testreszaphatósága űberállat.
    A WP7-et nem ismerem, bár videók alapján gyors, csak nekem a design nem gyere be annyira, meg ha jól tudom annyira nem átszabható.
    Nekem a Bellében megtestesült, amit már rég vártam , hogy nagyon sokoldalúan,szépen átszabható.
  • Freddycom
    #10
    Nem helyezhető át, de nem is feltétlen kell megnyomni, swipe-pal is átjuthatsz a menübe.
  • viasz
    #9
    Én nem igazán értek hozzá, de mivel balkezes vagyok, és valószínűleg venni fogok egy lumiát, érdekelne, hogy ez a képeken jobb felső sarokban lévő nyíl, ami ha jól tudom a lapozásra való, áthelyezhető e a másik oldalra? Azaz gondoltak e rám? :)
  • laziga
    #8
    Á felejtsetek el mindent a Belle mindent visz maga a tökély :) Már azt használom nagyon jó :)
  • mykes
    #7
    Valamelyik héten az egyik magyar Nokiás rendezvényen volt mindegyikből 1-1. Komolyan, maga a 710 is nagyon fasza lesz, de nekem személyesen azok a gombok nem tetszenek. Valamiért mindig az a régi gyerek sportcipő jut eszembe róluk, aminek a sarka pirosan villogott, ha jobban ráléptél:D
    Amúgy magyar WP7 volt rajta + a nokiás programok. Mondjuk a navigáció nem volt használható fedett területen, de maga az app rajta volt. Olyasmit mondtak, hogy az tényleg csak Nokia telókon lesz.
  • 5c0rp330n
    #6
    de. es te itt senkinek nem parancsolsz.
  • Artus58
    #5
    Használtál már WP7es telefont? Nem? Akkor psszt.
  • 5c0rp330n
    #4
    " az oprendszer a legjobb a piacon, a programok mennyisege megfelelo, jo a design"

    ...wait what?
  • Gladiator
    #3
    te hol fogtál 710-et?

    Amúgy nekem szvsz jobban bejönne a fizikai gomb, mert az Omnia7-nél néha-néha hozzáérek az érintőgombokhoz, ami elég idegesítő. Főleg játéknál, amikor vízszintesben van a teló és a jobb kezem ujjával át akarok nyúlni a képernyő másik felére, szinte állandóan érzékeli a kezem. Igazándiból a keresés gombot én még sosem használtam szándékosan és szerintem csak azért lett oda betéve, hogy ilyen módon növeljék a Bing látogatottságát:D
  • Vers
    #2
    50 ezerer ez igyis instant get , az oprendszer a legjobb a piacon, a programok mennyisege megfelelo, jo a design mi kell meg
  • mykes
    #1
    Nem rossz ez a 710-es, képernyője nagyon rendben van, a 800-as mellett így képminőségbeli különbséget nem nagyon lehet észrevenni, max a 800-asnak nagyobb a kijelzője.
    Fogása is eléggé fasza, ami viszont a gagyi hatást kelti benne (sajnos) azok a fizikai előlapi gombok. Fú gyerekek az nagyon gáz... legalábbis szerintem.
    Még azt tapasztaltam, hogy ha picit megnyomod a burkolatot, akkor hallod azt a műanyag nyikorgást kicsit. Mondjuk mondták, hogy ez a készülék már sok kezet végigjárt, talán le is esett számtalan alkalommal, szóval ez még belefér.
    Ha ennek is érintős gombjai lennének vagy mint az Omnia 7-nél a középső fizikai lenne, akkor instant get lenne alsóbb kategóriában, de így...