10
  • Lipi1980
    #10
    Pedig milyen jó bőr volt :) Bár annak már 25 éve... hát rajta is fogott az idő...
  • COOLancs
    #9
    Ja a 2. rész is arról fog szólni hogy az öregfiúk kiveszik a tékából az első részt és megnézik az öregotthonban...
  • Bhalage
    #8
    juj a top gun mekkora egy randis/dugos/tekas film volt annak idejen:o)
  • raptor22
    #7
    Vagy majd pilóta nélküli repcsikkel repkednek, a monitor előtt ülve.
    Bár én attól tartok, hogy az egész film zöld háttér mögött fog készülni, teletűzdelve számítógépes effekttel nem úgy mint a 86-os film. Vadászgépet is majd csak képről látnak...
  • nlght
    #6
    jah én is adom :) kár, hogy innen senki sem kap érte milliókat, pedig sztem 90% h ez lesz benne... az ellenfél meg valszeg az iráni vagy a é-koreai légierő lesz...
  • Running
    #5
    Kész is a forgatókönyv.
  • Kferro
    #4
    Egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy ha Iceman szerepel a filmben, ne aktív vadászpilótát, hanem íróasztal mögött űlő fejest alakítson.
    Cruise meg lehetne a Top Gun suliban maradt oktató, akinek az egyik legjobb tanítványa egy ugyanolyan makacs, ám jó repülő érzékkel megáldott ficsúr, mint ő volt.
  • Erpy
    #3
    Azért Kelly McGillis sem mai gyerek már. Vagy ez amolyan veterán repcsis film lenne?


  • sanyicks
    #2
    Viszont a Fatrix-ben alakíthatná Fneo-t.
  • ZeGa
    #1
    Azért az iceman-t alakító Val Kilmer jelenlegi állapotában nem nagyon férne bele egy vadászgépbe. XD