12
  • COOLancs
    #12
    Gondolom a nagyobb energia felhasználás miatt, és a napelemekkel több probléma is felmerült, pl. hogy a téli időszakban kevesebb fényt kapnak illetve folyamatosan beterítődnek porral.

    Amúgy a küldetés gyenge pontja szerintem a landolás lesz, a rögtön kerekekre érkezés óriási vakmerőség volt. Mi van ha nem olyan a talaj mint amire számítottak? Vagy mások a légköri viszonyok? Szerintem ripityára fog törni az egész.
  • vargagergo13
    #11
    Én meg azt nem értem, hogy miért reaktor az erőforrás, miért nem maradtak a napelemeknél? (gondolok itt a két előző rover sikerére, hangyányit túllépték a tervezett élettartamukat)
  • samebadi
    #10
    Én azt nem ertem, h pont egy tudomanyos (elvben) oldalon h lehetnek olyan hulyek az emberek, h foglalkoznak a politikaval.....

    a politikusok bábok. A nagy meccsek a bábszinház mögötti arab kocsmában játszódnak.
    mi meg csak tapsikolunk a szinesre festett bohocoknak.

    Emberek, ebreszto...... Mikozben jol elvagyunk az atnevezosdi meg egyeb musorokon eladták az országunkat a kinaiaknak.... Nem esett le??????
  • Royalize
    #9
    Meg azért hogy a politika-fóbiások megint be tudjanak szólni.
  • kissssss
    #8
    azért hogy meglegyen a napi trollkodási mennyiség, és azért hogy a modik se lustuljanak el.
  • Nabateus
    #7
    A mindennapi eletemben miert kell mindennap politikat erezzek?
    De azert jogos... Igaz vicces a komment. :)
  • Sliderx
    #6
    Egy tudományos cikkhez minek kell politikai kommenteket fűzni...
  • JimKirk
    #5
    A merkur izgalmasabb lenne a politikusok szamara, vagy akar a nap!:)
  • Petka
    #4
    És akkor legalább a visszaúttal se kell foglalkozni.
  • hunwhite
    #3
    Így van! Embert a Marsra!!!
    Legyen az első a fidesz képvieslők csoportja Orbánnal az élen!!!
    LOL:D
  • item
    #2
    Szerintem meg a görbületi meghajtó kellene,me így sose fogunk odaérni.

    Még a holdra sem mernek elmenni,pedig az szinte itt van egy "köpésre",nemhogy a mars-ra. Emberi mars utazás max 20-30 év múlva esedékes,persze ha addig ki nem pusztulunk valami oknál fogva.
  • samebadi
    #1
    küldenének már inkább embereket........