435
mgsv.jpg
  • Terawatt
    #234
    Nekem úgy néz ki elbaszódott a mentésem és elég sokan írják hogy ilyen problémájuk van. :/ 30 óra csak nem megy a levesbe. Elvileg dolgoznak rajta
  • R0GUE
    #233
    Utánpótlás gyüjtés. Legalábbis egyelőre de ez szerintem a játék késöbbi részeiben is így marad. Ennél a játéknál már a franc se tudja annyi minden van benne...:)
  • R0GUE
    #232
    27 óra és ha igaz az hogy hány főküldetés van az egészben akkor most vagyok az 1/5-énél...

    És nem unom,a játék fokozatosan adagolja a meglepiket.:)
  • xido
    #231
    amatőr dolgot fogok kérdezni,mielőtt folytatom onnan,ahonnan kipróbáltam megjelenéskor...
    freeroam alkalmával mi" értelme" van bázisokban "bohóckodni"?..begyűjtöm a cuccokat és likvidálom az összes katonát,akkor az egy elért teljesítmény és felszabadul a terület,vagy enyém lesz..vagy úgyis új katonákat rendelnek oda..és inkább csak utánpótlás gyűjtés a lényege?
  • TakácsBálint
    #230
    50 óránál tartok és 20%. Minden mellékküldetést is megcsinálva,meghallgatva az összes kazettát, és a mother baset fejlesztgetve. Tartalom az van:)
  • ratgab
    #229
    10 órám van benne és 3 %-nál tartok...szerinted....
  • Sheltem
    #228
    Játékidő van benne rendesen. 2 délelőtt játszottam vele és 4% nál tartok. Igaz nem rohanok variálgatok , de úgynézki nem lesz rövid :)
  • R0GUE
    #227
    Közel kell menni hozzá (kb 1 méter) hátulról és vagy ráfogod a fegyvert mire az megadja magát - és ezután nyomvatartod a Q-t, kurzort ráviszed a kívánt opcióra és megnyomod a space-t (körülményesen hangzik,nem az). Q-t végig nyomvatartod.

    VAGY közelmész nymovatartod a ba egérgombot amikor megjelenik az ikonja, az elkapja az ellenfelet (szemböl is lehet,csak neccesebb), nyomvatartod a bal egeret nyomva tartod ezután a Q-t és választasz...Ha nincs több kérdésed elengeded a Q-t, és eldöntöd hogy kinyirod az embert (E) vagy elkábítod (balegeret nyomkodni kezded).

    A játék elején még nem tudsz kihallgatni pontosabban nemm értesz egy mukkot sem abból amit mondanak. Majd ha megszerezted a tolmácsot azután lesz értelme.
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.09.06. 13:00:37
  • jocking
    #226
    Hali!
    Az lenne a kérdésem, hogy a Phantom Pain-ben hogy a francba lehet ellenséget kihallgatni? Billentyűzettel tolom, de még nem jöttem rá, hogy mivel kéne hátulról lefogni az ellent, hogy ki lehessen kérdezni. Eddig csak leütni tudtam, és amikor felébredt, ráfogtam a fegyvert és úgy ment, de ez nagyon hosszadalmas.
  • kill3r21
    #225
    Ejj kell a zene :D van valami soundtrack? :D
  • R0GUE
    #224
    Szerintem van.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A késöbbiekben (most vagyok a játék majdnem 5-ödénél ha igaz az hogy mennyi misszió van - és megépült) épül állattartó telep is az anyabázisra.:)

    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.09.05. 22:47:47
  • drop
    #223
    egyébként van értelme befogni az állatokat medve farkas stb?
  • HeadHunter86
    #222
    WTF!!! :DD

    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2015.09.04. 13:16:34
  • Seth
    #221
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Milyen Snake? Volgin ,a 3 részböl
  • Tatyla
    #220
  • Terawatt
    #219
    Mondtam már, hogy szeretem a cosplay-t? Kép spoiler alatt


    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.09.04. 11:35:35
  • Voltan
    #218
    Na, v;gigr'gtam magam pár videón, ami a Metal Gear sztorival foglalkozik, azt hiszem, továbbra sem leszek a japó történetmesélés nagy rajongója, de most már legalább nagyjából értem legalább a körvonalakat...

    Egy kérdés:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A prológusban a kórházban az a lángoló alak az kicsoda, aki megtámad minket?
  • Solid Snake
    #217
    :)
  • xido
    #216
    Nálam csak a szokásos klasszik...osonkodva akarom nyomni,még egy alvó mellé is odaállok szelfizni egy barakkban...mindenki meg van jelölve..kúszok a cél felé,erre előttem az az egy,akit még nem láttam addig..lába kiüt,tábor felver,lelő mindenki...
  • Terawatt
    #215
    Ilyen nekem is volt. Nevettem is egy jót rajta. Azóta se jött elő. Ez legyen a legnagyobb gondunk.


    Ai mese: ment a jeepel két katona. Meglátták a D walkerem. Kiszálltak felrobbantották. Közben a haverját lelőttem. Csávó vissza száll a kocsiba és várja hogy beszálljon a másik. :D /Mission npc volt mind a kettő, így elakadt script/
  • AnuluWork #214
    Hogy lehet már így beállni? :D



    Olyan pózokat vesz fel, mintha magassarkúban nyomná. :D
  • drop
    #213
    mozi
    ez se kutya
    Utoljára szerkesztette: drop, 2015.09.03. 22:01:02
  • Seth
    #212
    Amúgymeg csekk disz áut :D
  • Seth
    #211
    Lehet, hogy nem is látod soha, elhagyható, vagy már el is hagytad
  • Terawatt
    #210
    Spoiler :D Magam akartam látni :C Nálam még mindig ott gubbaszt :/
  • Seth
    #209
    ÉV JÁTÉKA !!!
  • xido
    #208
    hát gyerekek..nem könnyű :)
    próbáltam az első freeroam bázis kipucolni csendben...sajnos rambózni is kellett :)
    aztán meghaltam,gondolom az összes motyóm odaveszett,mert nem folytattam a chekpointtól :)
  • Terawatt
    #207
    Hát nem tudom hány óránál jársz, de annyira szét van szórva minden, hogy ha te heli nélkül mész akkor megőszülsz. Én tuti ^^ Még nincs lehetőségem járművet is kérni. Az sokat segíthet. Mindenesetre lassan végeztem az itteni résszel. Addiktív a game.

    Quite spoiler, csak akkor nyisd meg ha a (vele) találkozós küldetést megcsináltad

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon király volt a boss fight. Elsőre megpróbáltam becserkészni, azt rájöttem, hogy altató nem ér nála semmit. Utána rakétavetőztem hátha (az volt nálam :D) és puttyogtatni automata fegyverrel, de ezeket sem érte meg bevetni, így hát ledobattam egy snipert. 5/5 találat, rank S.




    Érdekesség: Megnéztem megint a 2014es E3 trailert és ott nincs a helin a csaj

  • R0GUE
    #206
    Witcher 3-ban táblakeresgélés volt ha gyorsutazást (mint itt a heli) akartál. És ott is töltött ha gyorsutazást nyomtál.

    //eddig kb egyszer használtam utazásra a helit azt si azért mert kellett. Annyi küldetés és mellékes cucc van a térképen,főleg miután megvan a ruszki tolmács,hogy felesleges repkedni,inkább kocsi/ló...
  • ratgab
    #205
    Minden fejezet elején bemutatják a főbb szereplőket és az ellenfeleket is. Gyakorlatilag minden fejezet egy külön kis történet és egyfajta kikacsintás a 80-as évek akciósorozatai felé....Egyfajta poén.

    Helikopterezést nem tudod pl lovaglással kiváltani? Vagy valami járműbe bepattanással?
  • HeadHunter86
    #204
    Van egy kis gondom a játékkal. Hiába állítom át a billentyűkiosztást következő indításra elfelejti. Van valakinek ötlete, hogy lehet orvosolni? Jó lenne ha valami ini fájlban lenne a beállítása.

    Másik dolog ami kicsit nálam ront az összképen az a sok helikopterezés. Csinálok egy mellékmissziót, majd csinálnám a következőt, de 2km-rel arébb van, ilyenkor hívok egy helit, majd droppolok a következő helyszínen. Na igen ám, csak közben 3x tölt. Rohadt időrabló dolog.
    Másik a fejezetek végén a credits? Az minek komolyan??? Nem értem én ezeket a japánokat. Amúgy nagyon fain kis játék, de nem tudom hány évig fejlesztették és ilyen apróság engem felhúz.

    Witcher 3-mat pont azért szeretem mert az olyan folyamatos, nincs töltés, meg várni a helire míg odaér, stb., stb.
  • Seth
    #203
    Inkább nézd meg youtube-on. Fél óra. A mellékesek nem fontosak
  • Sheltem
    #202
    Én azt olvastam a GZ -ről (más majd kijavít ha butaságot írok) hogy nagyon rövid.
  • unrealnoise
    #201
    Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes-t érdemes megvenni? Nagyon érdekel a teljes játék, de hirtelen nem találom, hogy a teljes játék tartalmazza -e egyben a GZ-ot is. Lehet hülye kérdés, satöbbi, csak tényleg neki szeretnék állni 3 nap múlva a meló után, aztán ha a GZ-vel lenne érdemes kezdeni (tudom, sokan fizetős demo-nak csúfolták), akkor azt veszem és játszom ki először. Ha totál felesleg, vagy a teljes játékban ugyanúgy benne van minden, akkor azt nyomom majd. Köszönöm a válaszokat. :)
  • R0GUE
    #200
    Kuponokról PH-n:
    A jegesekre is írjatok rá nyugodtan,van aki többet árul és visszamondják vagy új készletet szerez,én is így szereztem egyet ismerősnek,egy jeges írt vissza hogy érkezett neki új ha még kell akkor van.
  • Sheltem
    #199
    Azért mondom, hogy nézegesd pár óránként. Nem szabad kapkodni ilyenkor. Ha az ember kicsit is türelmes sokezret megspórolhat.
  • bardocz
    #198
    Sajnos csak olyat látok, aki vagy keres, vagy jegelve van már :\
  • Sheltem
    #197
    Biztos, hogy fogsz kapni 5000ért. Ha visszanézed az archív topicokat kelt már el annyiért.
    Most éppen az MGS5 kuponok vannak soron, meg a Dirt Rally a videókártyák mellé úgyhogy csak nézegetni kell.
    Csak figyelgesd aktívan.
    Offtopic: Sajnos én a Witcher3 4000Ft os kuponjairól lemaradtam pedig most is megvenném annyiért :(

    #196 köszi szépen! Akkor megéri a 2000Ft os árát nekem :)
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.09.02. 15:07:07
  • R0GUE
    #196
    Annyi van szerintem, főként ha a fő küldetések mellett a melléket is nyomod és a különböző operation-öket.:)
  • bardocz
    #195
    Ehhez senki se árul olcsón nvidiás kupont? PH-n is csak keres mindenki.