16
  • bakagaijin
    #16
    Mass Effect 2 -ből kijött már olyan változat PC-re, amelyik tartalmazza mind a 7 DLC mission-t (arrival, lair of shadow broker, overlord, firewalker, stolen memory, normandy crash site, price of revenge)?

    A CE előbb jött ki mint az Arrival, szóval az nem tartalmazhatja, a Deluxe-ról meg nem találtam túl sok mindent...
  • kozik
    #15
    Egy ujsagirotol elvarom, hogy ezt ne nezze be. De a kollega udvariasan erdeklodott (en meg lusta modon csak felig valaszoltam), aztan megis le lett oltva, ami szerintem sem szep.
    Es attol, hogy valaki valamit eppen jobban tud, meg egyaltalan nincs feljogositva arra, hogy taho legyen, ha DrH, ha forumtroll.
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    Teljesen mindegy, hogy miként adják elő, az igazság fájni szokott - főképp annak, akivel szemben igaz.
  • Frogen
    #13
    Doktor House attól még egy büdös nagy kretén, aki tévén át nézve vicces, de ha téged kezelne leköpnéd. ;) Mert attól, hogy igazad van, még nem vagy jobb ember.
  • Ender Wiggin #12
    Akkor lenne gond a személyiségével, hangvételével, ha nem lenne igaza. De igaza van. :-) Tudod, mint House-nak.
  • KopaszIsten
    #11
    Aha. Akkor gondolom neked tökéletes a nyelvtanod. Viszont a hangvételeddel (és a személyiségeddel) úgy érzem gondok vannak.

    Ismer valaki online helyesírási szótárt? Az mégis csak gyorsabb, mint lapozgatni.
  • IMYke2.0.0.0
    #10
    Pólók kivételével nálam is: Mass Effect 1. kiadás, Mass Effect 2 Collector's Edition.
    A 3. részre össze kellene kaparni a lóvét. Sajna, a Diablo 3 is kellene... túl sok kiadás (:
  • Bhalage
    #9
    ME1, ME2ce a polcon, N7 pólók, renegade pólók a szekrényben
    jöhet :D
  • RoyalPredator
    #8
    Azthiszem ez a verzió lesz törtként =)
    (Amúgy ezt mindenképp +veszem)
  • blessyou
    #7
    egyelőre = egy + előre (jelenleg, jelen ismereteink szerint)
    egyenlőre = egyenlő + re (egyenlő darabokra, egyenlő kimenetelre)
  • NovaTerra
    #6
    Ha már írni nem tudsz helyesen, akkor ne a wordben nézegess, az maximum csak elütésekre hívja fel a figyelmet! Inkább helyesírási szótárt vegyél vagy általános iskolás nyelvtan könyvet olvass!
  • KopaszIsten
    #5
    Értem. Kösz.
  • kozik
    #4
    http://bash.hu/14617
  • KopaszIsten
    #3
    OFF

    Miért nem 'egyenlőre'? Az logikusabb lenne számomra. Megnéztem worddel, és mindkettőt elfogadja. Szeretek helyesen írni, így tényleg érdekel a válasz, de lusta vagyok utánanézni. :)
  • kozik
    #2
    "Egyelőre", kedves Tibor. Aztán törölheted ezt a hozzászólást is nyugodtan. Köszi.
  • Voronyezs
    #1
    Azon kevés játékok közé tartozik amit meg fogok venni *.* Egyszerűen imádom *.*