97
  • zetortraktor
    #17
    Csak arra célzott, hogy tényleg többen néznek hivatalos kiadott adathordozóról lecsent filmet, mint moziban felvettet. Fordítva elég vicces lenne. Bár lehet, hogy van, aki archiválja a kamerásokat, mert akkor otthon is megvan a mozis fíling.
  • FoodLFG
    #16
    LOL
    Sok sikert 山(^.^)山
  • viasz
    #15
    Nem értitek? Ezek csak ingyen akarják megnézni a filmeket! :D
    _
    Nem tudom melyik moziban, de én is láttam már a közönségre fordított kis kamerát... Engem mondjuk nem zavar, amíg nem égeti ki a fénye a szememet.
  • willcox
    #14
    1. szövegértelmezési problémával küzdesz.
    2. a minőségről láthatóan fogalmad sincs.
  • fika ferenc
    #13
    Most tényleg ezek a szerencsétlenek azt hiszik, hogy a kamerás felvételek úgy készülnek, hogy fogja valaki a mobil telefonját és 2 órán keresztül a magasba tartja egy tömött moziteremben?
    - Ezek hülyébbek mint gondoltam! LOL
  • morden
    #12
    Szerintem a proart és az artisjus mögött tuti hogy a warezolók állnak, nézzétek meg bármit és bármikor tettek, minden pont az ellen hatott hogy az emberek jogtiszta tartalmakat használjanak :D
  • morden
    #11
    ProArt, szövetség a kevesebb mozilátogatóért :D
  • KRTuning
    #10
    Valaki észrevette már az Aréna plázában a moziban a vászon jobboldalán lévő halovány pirosan világító blokkot?(termet nemtudom, de ha jól sejtem nem csak az egyikben van) Mikor kiszúrtam előkaptam a telefonom és jól sejtettem, csak úgy világított a kamerán át. (infralámpás kamera a mozizók megfigyelésére)
  • gforce9
    #9
    En azt ne értem, hogy valójában mi is a céljuk ezzel? Mert a razzia után ugyanannyi embernek lesz pénze mozira, mint előtte. Mondjuk kedvük lehet kevesebb is lesz, ha tényleg idegesítő módszerekkel csinálják. Szóval ebből max az sülhet ki, hogy utána mégkevesebben járnak moziba. Jó esetben ugyanannyian. De olyat egészen biztosan nem eredményez, hogy nő tőle a mozilátogatások száma. ProArt... ehh. Ezzel nme véditek a szerzőket, hanem megrövidítitek.
  • sempron07
    #8
    gosub: Javaslom, hogy próbálj ki egy másik mozit, szerencsére nem mindenhol ennyire vészes a helyzet.

    A múltkor a Westendben egy premierfilm vetítésén voltam, és a sorok között ingázott egy pasas - éjjellátó szemüvegben. (Igen csak el is terelte a figyelmemet a filmről) :S
    Kb. október közepén volt ez. Lehet, hogy akkor ők már tudtak valamit? :D
  • gosub
    #7
    Azért nem megyek moziba mert megdöbbentően rossz a kép és hangminőség amit ott produkálnak. Nem is értem miért? Szeptemberben több filmet külön mozikban néztem de mindegyikben életlen, színtelen, folyamatossan jitteres (állandóan finoman remegő) volt a kép. A hang meg minth egy kétszer tömörített 128 kbites mp3 lett volna. Otthon lényegessen jobbat lehet nézni, már olyan nagyon sok pénz sem kell hozzá.
  • tmk
    #6
    Nem hülyeség csak nem tudod értelmezni a sorokat:
    "szemérmesen hallgatva arról, hogy mindez csak a kamerás mozifelvételekre igaz, miközben a letöltők többsége inkább a hibátlan minőségű DVD-s verziókat részesíti előnyben."

    A cikkíró is megemlíti hogy inkább a hibátlan minőségű DVD verziókat részesíti előnyben a kamerás mozifelvételekkel szemben. Az azért hibátlan minőségű mert nem kamerás verziójú filmet írnak ki DVD-re, hanem megvárják a jó minőségű DVD minőségű film megjelenését.

    A DVD minőség pedig hibátlan minőség...nincsenek benne röhögések, elmósodott kép, mászkálások, zajok. Nincs mindenkinek full hds tévéje.

    Visszatérve a témához...én is támogatom ezt az ellenőrzést
  • Polemius
    #5
    Ha járnék moziba, vennék egy erős IR lámpát aztán nézegessék azt éjjellátóval.

    endrev:
    majd a kijáratnál törlik az agyadból :)
  • endrev
    #4
    Az elmém is rögzíti a teljes filmet, és már vannak kezdeti eredmények az emlékek vizuális visszaolvasására! Ötven év múlva már megnézni sem lesz szabad a filmet?! Esetleg kötelezni fognak rá, hogy 24 órán belül elfelejtsem amit láttam, nehogy visszaolvasható legyen?

    A homokozó máshol van, kóklerek...
  • Narxis
    #3
    Én nem nagyon járok moziba, valószínűleg a legközelebbi film amit megnézek az a Hobbit lesz, de ha ott előttem fog szerencsétlenkedni egy ilyen spicligeci én olyan pofont lekeverek neki, hogy másik teremben köt ki. Van elég paraszt akik a vihogásukkal, csámcsogásukkal tönkreteszik a mozizást, nem kellenek még a mászkáló emberek is.
  • willcox
    #2
    Engem nem fognak zavarni a biztonsági emberek, mert nem járok moziba.

    "miközben a letöltők többsége inkább a hibátlan minőségű DVD-s verziókat részesíti előnyben." - ez így hülyeség. Ugyanis kamerás verzióból is lehet DVD-t csinálni, az meg ugye korántsem hibátlan minőségű. Ha viszont a gyári DVD-k hibátlan minőségűek (ez sem igaz), akkor milyen jelző illik a BD-re és a ripjére, mert hogy az a DVD-nél is jobb minőségű.