68
Lineage Eternal : Twilight Resistance
  • Vicodine
    #68
    Uj trailer
  • PetruZ
    #67
    Hát, egy mai hír szerint egy jó darabig biztosan nem...
  • xyz123xyz
    #66
    Van valami hír esetleg a cbt-ről mikor lesz ?

    Esetleg megjelenés mikor várható?
    Utoljára szerkesztette: xyz123xyz, 2017.08.01. 18:17:17
  • Vicodine
    #65
    vid
  • KOXI22
    #64
    Értem azért kösz .
  • PetruZ
    #63
    Sosem játszottam vele, így nem tudok válaszolni. De szerintem ne itt tedd fel, hanem az L2-esben. Ha ott nem kapsz választ, itt se nagyon fogsz, szerintem.
  • KOXI22
    #62
    2-3. Azt viszont tényleg nem nézik .

    5. Esetleg bele fér hogy ide felteszem a kérdéseimet max ha nem tudsz nem válaszolsz rá . Vagy mesze áll tőled a Lineage 2 ?
  • PetruZ
    #61
    1. Jobb felül az "Oldal"-tól jobbra a csillag.

    2+3. Akkor a Lineage 2 topikot ajánlom, de azt már meg is találtad, úgy látom.

    4. Passz.
  • KOXI22
    #60
    1. Akkor hogy lehet kedvencek közé tenni a tópikót ? ( Bár lehet meg találtam )

    2. Igazából én a Lineage 2 -vel kapcsolatba szeretnék kérdezni és hogy az még bele fére ide .

    3.Régen játszottam az Lineage 2 vel és most valószínű újra kezdeném - És ezzel lapcsatban lenne jó pár kérdésem . Mivel a google nem szeret így nehezen találom meg azokat amire kíváncsi lenék .

    4. És miről nem szabad itt írni amiért esetleg büntetést kaphatok .
  • PetruZ
    #59
    Kérdezni bármikor lehet, akiknek fel van véve a topik kedvencekbe, észre fogják venni és válaszolnak, ha tudnak. :)
  • KOXI22
    #58
    Sziasztok , Látom jó régen nem írt ide senki se már , de azért hátha olvassa még valaki ezt .

    Lenne pár kérdésem a játékkal kapcsolatban tudna valaki segíteni benne ?
  • PetruZ
    #57
    Na, ez már egy érdekesebb videó, az Eternal Team System-et mutatja be. A lényege, hogy szólóban irányítasz egy négyfős partit és váltogathatsz a karakterek között, miközben a másik hármat az AI veszi kézbe.
  • PetruZ
    #56
    Jönnek a CBT videók, Steparu hármat is felrakott már: Field Questing, Newbie Island, Lvl 10 Dungeon.
  • irenicus
    #55
    STREAMER LIST

    SCHEDULE:
    Date Time Lenght
    November 30th 16:00 ~ 24:00 8 hours
    December 1st 16:00 ~ 24:00 8 hours
    December 2nd 16:00 ~ 24:00 8 hours
    December 3rd 12:00 ~ 24:00 12 hours
    December 4th 12:00 ~ 24:00 12 hours

    .*Times in UTC+09:00
  • Vicodine
    #54
    uj vid
  • PetruZ
    #53
    Egy másik CBT beharangozó, nem ingame videó, de a maga módján ez is elég ütős...
  • Vicodine
    #52
    hype hype
  • WhiteStar
    #51
    ?
  • Vicodine
    #50
    HF...Ezt kar volt leirnod:D
  • WhiteStar
    #49
    Jc! El is felejtettem már ezt a topikom :D csak elkészül? Már készitem is a helyét a half life 3 mellé!
  • Vicodine
    #48
    Hat a classok ott sajna nekem sem..:/ Am jah, a konkurencia-harc sosem art egy jo jateknak sem:) En kifejezetten orulok neki, hogy kb hasonlo idoben tervezik kiadni, bar LE elonyben van, mert mar sokkal regebb ota fejlesztik, igy tobb dolgot preselhettek mar bele, de majd kiderul. Am nem hinnem, h a pvp resze LEban rosszabb lenne barmivel is, mint LAban. Mondjuk nekem alapbol pvpre ez a mobas nezet annyira nem jon be klikkelgetessel, de majd meglatom, lehet aztan faszanyosan durvanyos lesz
  • Jockey
    #47
    hála istennek kapott egy konkurenciát a lost ark végett, így ha minden igaz lépés kényszerben vannak..remélem jön mind2 hamarosan, mind2 város részemről, bár lost ark egyenlőre a pvp oldala miatt nekem városabb, igaz ott a classok nem tetszenek..
  • Vicodine
    #46
    Nyilvan volt oka annak, h visszatartsak, de most mar ugy nez ki nem ussza meg Nc, ki kell adnia mert mar nagyon megy a hype:P
  • RAZOR27
    #45
    még mindig csak rebesgetik a bétát??? te jó ég mikor lesz már ebből valami?

    edit: oh boy, vicces látni az 5 évvel ezelőtti kommentjeimet itt :D mondjuk szomorú is valahol :D
    Utoljára szerkesztette: RAZOR27, 2016.09.01. 22:59:05
  • Vicodine
    #44
    1-2 aprosag
  • Mydgard
    #43
    Inkabb tunik sima Rpg-nek, mint MMO-nak.
  • irenicus
    #42
    Még mindig adja :)
  • dante3
    #41
    Friss cucc asszem...

  • Szerencsemalac
    #40
    Naian ISS t vennék HUF-ért elérhetőségem: [email protected] (wizard cuccok is érdekelnek)
  • irenicus
    #39
    2014 Béta ?!

    Utoljára szerkesztette: irenicus, 2014.09.24. 20:14:12
  • UUUU
    #38
    Mivel ellopták tölük az engine kódját, igy azt nulláról újra kellett írniuk.
  • WhiteStar
    #37
    lehet csak 1 ember fejleszti D::::
  • irenicus
    #36
    Azért az sok mindent elmond, hogy 5 év alatt nem jutottak el OB-re...
  • TomStorm
    #35
    Ahogy meglátom az első Pug Team várostrom/Mass PvP videot egyből elmentem valahogy.Bár Koreai bétán nem szokott lenni NDA,ha van is nem foglalkoznak EU-s videokkal.Nagyon kiváncsi vagyok erre a részére a játéknak.

    Tényleg elhúzták a dolgokat.Ha jól számolom több mint 5 éves fejlesztés áll a játék mögött.
    Az biztos,hogy PvP jó lesz.Ncsoft nem ad ki olyan játékot amiben nincs normálios pvp,ezt már megszokhattuk
  • RAZOR27
    #34
    végre életjel!
  • TomStorm
    #33
    Lineage Eternal First Closed Beta Kicks off This Winter

    "Lineage Eternal is the latest MMORPG in the Lineage series. The game seeks to provide a heroic experience for the player – such as leading allied troops into a massive siege battle. The main gameplay consists of fast-paced hack-and-slash combat and strategic use of terrain based objects."
  • irenicus
    #32
    Hát én sem találtam más szóval akkor jövőre :)
  • RAZOR27
    #31
    elvileg még idén kijön
  • irenicus
    #30
    Valami új infó esetleg ?
  • Kiado
    #29
    ááá ez nagyon komolynak néz ki :D