25
  • Hirvaer
    #25
    Köszönöm.
  • Zombee
    #24
    Ilyet én még nem hallottam. Amúgy bizonyítsd be, hogy tudtam, hogy megjelenés előtti.
  • SFKS
    #23
    nagyon jó gondolkodás...
  • Rotyoka
    #22
    Honnan tudod hogy nem 40-50 éves vette meg?
  • lcee
    #21
    Van egy pár cuccom otthon amit eladnék 1700 dollárért :D :D
    Ha általánosságban véve ugyanilyen ár/értékarányt tudok garantálni mint a hírben :)
    Bár ha belegondolok én odaadom bárkinek a videó-kártyámat is ennyiért :))
  • cateran
    #20
    Isten ments, hogy elkeseritselek, de amennyiben a vevo tisztaban van az aru illegalis eredetevel (megjelenes elott az ebayen..vajh legalis?)ugy ugyanannyira bunos, mint az elado.......
  • Skynet
    #19
    dolcsi egy játékért ami 10 dolcsit nem ér,és egy mezei egyszerű 2007-es játék update-elt patchelt kiegészített és játékmenetileg tovább butított változata. Zseni :D
  • Hirvaer
    #18
    A világot ma sem, és máskor sem a nagy tömeg fogja alakítani.
    Az ilyen idióták ha felnőnek, ugyanennyire könnyen lehet róluk majd pénzt legombolni, és ami még jobb, nem igazán fognak komoly konkurenciát jelenteni bármi téren is, ami Nekem csak jó.

    Adja az ég, hogy még jobban terjedjen ez az állatfajta! ;)
  • Zombee
    #17
    Amúgy ez elég relatív dolog, nekem pl. bármelyik része tovább tartott 7 óránál. Lehet, hogy egy hc játékosnak csak annyi, nekem nem, mivel nem FPS-eken élem az életem. Amúgy emlékeim szerint egy FPS-mek sosem ígértek régen sem ennyi játékidőt, többnyire az RTS-ek, RPG-k voltak a hosszúak.
  • Zombee
    #16
    Feljelenteni sem, a vevő nem bűnös.
  • Armagedown
    #15
    Van most is olyan játék amelyiknek ennyi a játékideje , csak az nem a COD
  • Kalman11
    #14
    Ma már jónak számít az a 7 órás kampány? Régebben 20/30/50 órásak is voltak
  • sanyicks
    #13
    Grat akkor már az orrahegye kiemelkedik a keménykakitengerből, nosza akkor már csak a hígfostengeren kell túljutni :D
  • PAtr0n
    #12
    Itt németben már tegnap meg lehetett venni... vitték is a hülyegyerekek mint a cukrot :D
    Amúgy ha tényleg 7 óra a kampány, akkor az nálam 15 is lesz, mert megszállottan szoktam a "intel"-eket keresni :D
  • wolruf
    #11
    "Közleményükben tudatták a vásárlókkal, hogy teljesen mindegy, milyen úton jutott valaki hozzá a Modern Warfare 3 hivatalos kópiájához és az sem számít, ha idő előtt tette mindezt. Nem fogják őket kitiltani a szerverekről, szóval nyugodtan jelentkezzenek csak be."
    Kitiltani nem, feljelenteni igen :)
  • Ry0K3N
    #10
    az sem ha easyn végigrohansz rajta :P
  • beceneev
    #9
    Megsúgom a BF3 kampánya fele annyi sincs :)
  • narumon
    #8
    Vagy ő maga a vagyonos szülő aki megvette magának.
    A pénz nézőpont kérdése, nekem van barátom aki naponta keres átlag 2000 dollárt. Egy ilyen embernek az 1700 dolcsi aprópénz. És sokan vannak ilyenek.
  • BaSSeR
    #7
    "közel 7 órás kampányával a leghosszabb is egyben."
    hmmmm no comment
  • kanduhr
    #6
    Pont ezt akartam írni.
  • NovaTerra
    #5
    Honnan veszitek, hogy egy kölyök vette meg? Valaki ír valamit egy kommentben, a másik pedig már tényként kezeli. Volt, van pénze, megvette. Nem tudom miért fáj ez bárkinek. A saját pénzét hagy költse mindenki arra, amire akarja. Legyen az akár egy CoD példány.
  • BobaFett
    #4
    ha lenne ennyi felesleges pénzed, simán telne egy flashelt x360-ra, ahol már 1-2 héttel korábban játszhatsz vele...
  • KRTuning
    #3
    aztamocskos...
    mellesleg belegondolt valaki mi lesz a világgal amikor ez a generáció felnő?
  • Victor1103
    #2
    átváltva 384.000 huf-nak megfelelő összeg. Ha lenne ennyi FELESLEGES pénzem én is megtenném márpedig én itt egy olyan valószínű elkényeztetett vagyonos szülők amerikai gyerekét vizionálom akinek nem számít a pénz mert anyuci és apuci minden igényét kielégítően tisztára takarítja mindig a segglyukát legyen bármilyen óhaja-sóhaja-__-
  • tomcsa4
    #1
    Beteg f@sz a srác.