16
  • conjurer
    #16
    Gyenge hardver? :D
    1ghz-es két magos cpu
    512MB RAM
    8 GB belső memória
    IPS 7"
    Ez egy vanilla androidhoz bővel elég! Egyedül a ram az ami lehetne több, de egy optimalizált rendszer hasítani fog rajta. Ez például sokkal jobb, mint egy mezei Galaxy Tab...
  • narumon
    #15
    Olcsó köny vásárlás van meg éves átalány díjas zenehallgatás van. Filmből csak kölcsönzés van (szerintem drágán).
  • narumon
    #14
    Nem izmos a hardvere? Nekem teljesen jónak tűnik a hardvere, de legalábbis amit én olvastam az messze nem a 30e kínai kategória, ha már csak a kijelzőt nézem az ég és föld ezekkel a kínai vackokkal szemben.
  • Komolytalan
    #13
    Nem a Kindle Fire az iPad ellenfele, hanem a szolgáltatás, amit mögé tolt az Amazon. Éves átalány díjas filmnézés, olcsó könyvkölcsönzés - van-e ilyen almás cuccon?
  • Komolytalan
    #12
    És ha lesz rá törés, akkor kapsz egy 30eFt-s kínai gagyi tabletet, tetves lassú androiddal. Merthogy a Kindle Fire-ben a vas az valljuk be nem valami izmos. Viszont van rajta egy szénné optimalizált oprendszer, amit egy egyértelműen lassabbra lecserélni elég nagy marhaság.
  • narumon
    #11
    Szerintem egész konkrétan van olyan gyártó aki az apple-lel konzultál. Nehogy már azt hidd, hogy ezeknek a cégeknek a legfőbb részvényesei nem ugyanazok az emberek. Naiv-e vagy?
  • Doktor Kotász
    #10
    Szerinted ölbetett kézzel végigvárják, hogy az Apple mindegyiküknél egyenként bepróbálkozik? A Google az Android gazdája. Amikor bevásárolt a Motorlába, lehetett tudni, hogy mire készül. Szerinted a többi gyártó nem konzultált a felmerült helyzetben?
  • hurkaur
    #9
    Ha ha ha, hat persze ahogy ezt minden ember, aki erzelmet kever az uzletbe elkepzeli. Osszes androidos gyarto osszeult a kerekasztalhoz, felreteve a konkurencia harcukat hogy szembe szalljanak a nagy gonosz applesarkannyal.. Atyauristen komolyan ami itt folyik.. :D
  • Doktor Kotász
    #8
    A fagyi visszanyalt. Egy német bíróságon a Motorola (ha jól rémlik a Google felvásárolta a mobilüzletágát) betiltatta az iphone árusítását, ami egyben vonatkozik az ipadre is. Az Apple egy valamit ért el. Szemben találta magát az Androidban érdekelt összes gyártóval. Kétélú fegyverrel játszott, és most a nyakán mindenki más kése.
  • Crane
    #7
    Már hogyne követném:1.2. 3. 4.:D

    Amúgy meg abból gondoltam, hogy elindult lefelé a lejtőn, hogy már nem is perelnek (pedig hát téglalap alakú!!! :D). Biztos elfogyott az erre szánt költségkeret, vagy már nincs több szabadalomban jártas ügyvéd. :D
  • narumon
    #6
    Lefele a lejtőn... Háhá, látom te sem követed az eseményeket... :)
  • narumon
    #5
    Összességében az Amazon ott vállal nagy kockázatot, hogy arra alapoz hogy a veszteséggel adott gép mellett elad annyi szolgáltatást és egyéb terméket, hogy pozitívban jöjjön ki. Amint azonban széthekkelik, és olyanok veszik meg akiknek utána eszük ágában sincs semmit beszerezni az Amazontól (én pl erre várok), akkor nagy bajba is kerülhet az Amazon. A kérdés, hogy milyen lesz az arány.
  • asgh
    #4
    "Az Apple elindult lefelé a lejtőn."

    Muhaha. A Kindle pont annyival olcsóbb az iPad-nál, mint amennyivel kevesebbe kerül. Így a Kindle nem az iPad ellenfele, hanem a többi androidos tabletnek, amik nem bírnak árban az iPad alá vágni, ezért a kutyának sem kellenek.
  • Crane
    #3
    Ennyi! Az Apple elindult lefelé a lejtőn. Ha Jobs élne, már szétperelték volna a fejüket. :D
  • conjurer
    #2
    A Kindle fire-re nem android, hanem amazon tablet-ként kell gondolni. Az androidnak ez csak egy újabb konkurencia, semmi más. A helyzetet enyhíti, hogy úgyis lesz rá ice cream sandwhich, mert az amazon nem tesz a heckelés ellen...
  • sanyicks
    #1
    almának savanyú a szőlő hogy sokkal olcsóbban gyárt valaki jó tabletet, és így próbál terelni, hogy őket nem is érdekli, sőt fúdejó ez nekik.