15
  • hurkaur
    #15
    pew pew almacsuti :'S
  • fergusonpapa
    #14
    1hónapos friss reg,unatkozik nincs élete mit vársz tőle ? :D én meglátom nevét már el se olvasom,ilyeneket kéne szűrnie az sg-nek de hát leszarják magasról.
  • Papichulo
    #13
    En mar csak azt nem ertem, hogy hogyan jon a kepbe az iPhone es a X8 egy HTC telefonokrol szolo cikkben? Mi a relevanciaja?
  • hurkaur
    #12
    Alakul alakul, de sry meg mindig unalmas vagy :S
  • Almacsuti
    #11
    "nincs itt sg-n egy normalis fogyatekos se, aki hozza illoen reagalna vissza."

    De biztos lesz majd, csak most elszontyolodva keresik az észérveket, a trollkodás és a mellérizsálás nevű részeknél.

    "Irigykedes helyett inkabb menj mentsel bajbajutott kiscicakat.."

    Pont erre gondoltam !
  • hurkaur
    #10
    Ahh nincs itt sg-n egy normalis fogyatekos se, aki hozza illoen reagalna vissza. Filter on
  • Almacsuti
    #9
    Köszönjük. Következő próbálkozó.

  • hurkaur
    #8
    Irigykedes helyett inkabb menj mentsel bajbajutott kiscicakat..
  • hurkaur
    #7
    Jo bazmeg _es_ ??
    "Ha valaki csak egyetlen dolgot mond, amiben az X8 nem veri, kenterbe, telibe, rommá az iPhost tárgytalan az egész hozzászólásom !" Megis milyen fasz akarna egy nullsenkit meggyozni, arrol ami teljesen szubjektiv? Foleg egy olyant, aki nyitott kodra recskazik, mert eleteben egyszer latott binugzot es elkapta az openszorsz eleterzes, es ezt vasarlasnal fo szempontkent tartja szamon.

    // Itt pont te vagy az, aki felhozza a sajat muanyag szarjat rogton, hogy az mennyire de veri az iphonet. Oke de ezt ki a faszom kerte te szellemileg visszamaradott? Ennyi szar az eleted, hogy ebben leled oromod? Netalantan kicsi a pocsod?
    Get a life..
  • Almacsuti
    #6
    Az X8 gyorsulásmérős, multiérintőképernyőjén a következő dolgokat lehet megcsinálni:

    - jelenleg 6 böngésző fut rajta:
    Android Chrome,
    Opera Mini,
    Opera Mobile,
    Dolphin Browser,
    ORWEB,
    Skyfire

    - az OS-e jelenleg a 2.3-as Gingerbread, teljes 3D-s asztallal valamint egy vízcsepp effekttel, magyarul ha hozzáérek a kijelzőjéhez olyan, mintha vízbe nyúlnék,

    - Otthoni PC-met távvezérelem, a SIM kártya nélküli X8-ről, amely automatikusan csatlakozik bármely nyílt WLAN hálózathoz,

    - Videofonálok vele a Tango-val, de azért mennek a megszokott programok is: Nimbuzz, Skype stb...

    - USB-ről töltöm, az aksija kemény nyúzás mellett is bírja 1 napig,

    - minijack dugós, bármilyen szabvány fejhallgatót, erősítőt rá lehet dugni,

    és most jön a slusszpoén:

    mindezt 10, azaz tízezer Ft-ért vásároltam még 4 hónap garanciával.

    Ehhez képest a konkrétan fele ennyit se tudó, zárt kódú iPhosh 3G is használtan is legolcsóbban 45.000 Ft ... a 4-S új ára 195 ezer forint míg az X8-at még újonnan is 30e Ft-ért lehet elvinni...

    [b]Ha valaki csak egyetlen dolgot mond, amiben az X8 nem veri, kenterbe, telibe, rommá az iPhost tárgytalan az egész hozzászólásom !
  • Papichulo
    #5
    The Troll is strong with this one :)))
  • Darth Sith
    #4
    Ez a cikk iszonyú pontatlan. A HTC bejelentette h ezek kapják meg a 4.0-át, de legelőször az Evo és sensation, de nem csak ezek, hanem régebbiek is.
    HTC Sensation (original, XL,XE)
    HTC EVO 3D
    HTC Incredible S
    HTC Desire HD
    HTC Flyer
    HTC Rhyme
    HTC Desire S
    HTC Salsa
    HTC Desire Z
  • Almacsuti
    #3
    Az Android a 2-estől kezdve giganagyot ráver az iPhosh-okra is meg a WinPhosh7-re is, árban is , teljesítményben is és tudásban is, egyszerűen nincs olyan paraméter ami szerint ne alázná meg ezt a két platformot kőkeményen.
  • mad mind
    #2
    Ha már belekötsz, legalább használj ékezeteket. Olyan szépen illenek a magyar nyelvbe.
  • egyember1
    #1
    Nekem csak ez faj: "Kellően nagy példányszám esetén ez akár 2 milliárd dollárba is >fájhat<, amely már alaposan befolyásolja a negyedéves és ..."

    Nem lehetne a "kerulhet" szot hasznalni? Olyan szepen illik oda.