1087
PRÓBÁLD KI AZ ÖSSZES MCLARENT ONLINE!
  • unrealnoise
    #1087
    Mondom ránézem mi van, pláne ezek után...


    De nem történt semmi. A kezdőoldaluk már árulkodó volt. Rámentem a legalsóra, a szim-re, aztán beléptetett a régi accountommal, de ami ezután fogadott... hibás weboldal, hiányzó képek, széteső oldal, botrány. Mondják azt a főoldalon, hogy fejlesztés alatt, etc, de ez így nulla.

    Pedig szerintem jó volt ez a cucc...

    Sőt, kicsit offtopic, de sosem próbáltam, használtam az LFS-t, most kipróbáltam, és rohadjak meg, az LFS mai napig az egyik legjobb, legjátékosabb szim ever. Ami azért durva egy ennyire feledésbe merült szimulátortól.

    Project Cars-tól vártam, hogy játékosbarát és fun lesz, komolyabb FFB-vel és fizikával meg dinamikus dolgokkal.
    Tetszik az LFS demója, tetszenek a fantasy pályák, tetszik, hogy vannak ilyen olyan időre teljesítendő feladatok, ami nem csak előzgetésből áll. Tetszik a fizikája is, bár az nem toppos. Ami viszont durva az LFS esetében, hogy bizonyos értelemben még mindig nagyon szép.

    Kiemelkedő pl. az aljnövényzet textúrája, etc, egyszerűen perfect. A Simraceway-ben a sokszínűség és szintén a textúrák minősége tetszett. Jah, hogy csak dx9? Pont leszarom, amikor bevilágításra még mindig a Raceroom az egyik legjobb, még ha ezt csak statikus körülmények között is tudták csak elérni...

    Pedig szerintem van piaci rés. Hiába jó a raceroom, meg az iRacing, meg az rF2, ha nem eléggé játékosbarát felfogásban készültek.
    Az iRacingbe oké, hogy jön az AI, de ha sokfélét nyomna az ember, offline bajnokságokat is, akkor az egy kisebb vagyon lesz. És ugye kötve hiszem, hogy lesznek belátható időn belül egyéb jogsis, időre teljesítendő feladatok. Plusz iR-be nincsenek és szvsz nem is lesznek fantasy pályák...

    Simán lenne rá igény is szvsz, pláne, hogy normális fizikával és FFB-vel rendelkező " modern ovál játék" abszolút nincs is...
    Mondjuk annyira nem bánom, hogy kuka ez is, meg az ACR is, mert konkrétan semmit nem vettem tőlük, de ez nem is véletlen...

    Mindkettő bétának, kicsit sutának érződött, és hát ez szvsz nem csak számomra érződött így... Mondjuk az is igaz, hogy így, hogy jön PC-re a Forza Horizon is, meg a FM is, a fun, arcadeosabb, de élvezetes vonal ki van maxolva...

    Mondjuk van itt még valami, amit meg lehetne lovagolni, az pedig a konzolokra valami HC szimet kiadni, ami mikrotranzakciós. Nem is értem miért nem próbálkozik meg vele valaki. Nekem ne mondja senki, hogy nem lenne rá igény, mert dehogynem. PC-t valszeg soha nem veszek újra, ha van egy iR, vagy egy raceroom is konzolra... Ráadásul faszán lehetne rá optimalizálni, és hát 100 millió játékost el is lehet elérni szinte azonnal...
  • Alexease
    #1086
    Ennek mar regen vege;) Mar onnanm lehetett tudni (evekkel ezelott), amikor az alap engine-nel SEMMI nem tortent, csak a tartalmakat adtak ki. Hiaba a sok jo tartalom, az elejen meg korrekt arakon, es a kicsit elhibazott de mukodo rendszer, az az engine mar akkor elavult volt, amikor elindultak vele.

    Az ACR meg a masik fele. Sok alpha es beta allapot utan "megjelent", aztan ismet eltunt es beta lett, aztan elmult. Ahhoz kepest hogy fizetos tartalmas volt, "eleg korrekt" ugymenet...
  • Timbu
    #1085
    Úgy néz ki, hogy ennek vége.
    (A másik ingyenesről, az Auto Club Revolution-ről sem sokat hallani mostanában...)
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2016.08.29. 19:37:57
  • hqx
    #1084

  • Alexease
    #1083
    Mar eleg regen nem hasznaltam a progit (meguntam, van mas), kicsit pihentettem, talan lesz valtozas. Pl.: FFB-plugin, rendszer valtozas vagy hasonlok. De semmi:D Az arakat megemeltek tizszeresre, most mar festesenkent lehet megvenni oket, aztan annyi;) Az uj Seat-ban meg a cockpit nezet is el van csuszva 10-20 centit, ez egy vicc:)

    A rendszer meg ugyanugy szar, evek ota ugyanaz a 10 ember nyer mindenhol, nulla kivivas, semmi ertelme probalkozni.

    Pedig a program jo lenne, meg ezzel a 10 eves elavult fizikaval is. Rengeteg jo auto es palya, el lehet korozgetni vele, meg csak a hotlap is jo lenne. (Persze aki most szall be a progiba, az bukta az arak miatt:/)
    Regen legalabb 1-2 hetente jott uj auto, extra olcson, lehetett mit tesztelni, sokadlagos volt hogy nem lehet nyerni.
  • Norbi779
    #1081
    Hali. Az miért van, hogy a grafikát felraktam ultra high-re és nem változott semmi? Bármit változtatok, ugyan olyan lesz a grafika. Jó lenne ha működne, mert most így a nagy monitoron pixeles.
  • Alexease
    #1080
    Vagy megis meg egy-ekt otlet;)

    1. A hatterben sevice-kent elindul(na) az update resze. Ha valami blokkolja (virusirto, tuzfal) akkor megakadtah a dolog.

    2. Neha jonnek update-ek, amit a hatterben tolt le. Ilyenkor kepes megakardni, es nem csinalni semmit. Ha mukodik az updater (a taskbaron jobb oldalt latszik vag ott kellene latszodnia), erdemes ranezni.

    3. A program menu resze Flash-es. Erdemes alapbol telepiteni, frissiteni, engedelyezni stb.
  • Alexease
    #1079
    Akkor sajnos passz, marad a hivatalos forum. Bar vanna hibak amire mar "evek ota" panaszkodnak az emberek.
    Sajos nagyon regi az alap program, nem nagyon tudnak/akarnak belenyulni.
  • Foxy0
    #1078
    Hát nekem nincs hiba üzenet,ki mentem az asztalra ott se volt.
  • Alexease
    #1077
    A hatterben megjelenik egy hibauzenet ablak, azt kell becsukni, es utana elindul;)
    A majd' 10 eves hw-konfig van alatta, nem birja a "modern" videokartyakat:)
  • Foxy0
    #1076
    Sziasztok
    Le töltötem a játékot és fel is raktam de mikor elíndítom fekete hátér meg az egér és nem csinál semit.Mért csinálja ezt és van rá megoldás?
  • tutuhawer #1075
    én is épp beléptem megnézni, hogy változtak az árak és azonnal passzoltam. Sok autóm van játékpénzért még az olcsó korszakból, ezekkel talán majd visszatérek, ha lesz új pc-m vagy fejlesztés a játékban. Pont feküdne nekem az instant versenyzés pedig... belépek, join race ok, join race ready join race hamar gyorsan race, join ready race. A versenyhétvége és egyéb szezonok a hétvége kulcsszó miatt bukták, ezért szerettem a simracewaybe belépni, és instant versenyezni. Szerintem a hangok is csúnyák, egyforma mind, ezért is passzoltam egy időre :(
  • Alexease
    #1074
    Nagyon durvan megemeltek az arakat, es igy, hogy korabban tized ennyibe kerultek a dolgok, es maga a program sajnos semmit nem valtozik, total bukta szerintem az egesz:/

    Persze megmagyaraztak az atlag arakkal, ami ugy persze OK, de szerintem a jatekosok 95%-a sose vette meg a dragabb (+5$!) feletti autokat. Kiveve az a nehany tucat embert, akik osszenyertek ra a penzt vagy azokat, akik tobb szaz orat beletoltak, hogy kreditet gyjtogessenek.

    Ebben a programban eppen az (volt) a lenyeg, hogy bar az engine (fizika/grafika/kezeles) regen elavult, offline AI-val lenyegeben hasznalhatatlan, igy csak hotlap es arkad-online van bene, de legalabb tucatjaval jottek hozza a valtozatos (bar totalisan egyen fizikara, kaptafara kiadott) autok, elerheto aron, kreditert, minimalis nyeremenyert stb.

    Toltam bele en is penzt - annyi kell, valamit valamiert -, ami kidobott penznek tunhetett mas programokhoz kepest, de ott volt mellette a plusz, hogy a megvasaroltak mellett, 5-10-szer annyit kaptam/szereztem/nyertem ingyen, olcson, kerditert, nehany tucat megtett korert.

    En egyelore pihentetem, meguntam, ennyit es igy nem er. De ami meg van, az (elvileg:P), megmarad. Talan ha egyszer engine-t valtanak vagy legalabb bekerul valami normalis FFB plugin, ujra eloveszem, mert az autok es a palyak valoban jok.
  • Gerdzso
    #1073
    Horribilis árak vannak... 2500/2,5$ egy autóért?
  • Alexease
    #1072
    Ennek a CARS nem ellenfel, legalabbis mint rendszer. Ennek a proginak az az elonye, hogy hosszutavra szol(na), hivatalos versenyeket rendeznek, lehet nyerni es/vagy krediteket gyujtogetni amibol lehet vasarolni.
    A CARS dobozos jatek lesz, megveszik, toljak es annyi. Aztan lesz CARS2...:)

    De egyre tobb jatekost fognak bukni, foleg hogy minosegi valtoztatas nelkul, ilyen szinten meg arakat is emelnek:/

    Aki szimesebb, az eddig is huzta a szajat az elavult auto kezeles miatt, csak a rendszer miatt tolta. De a lassacsakan elkeszulo AC/rF2/CARS es a folyamatosan fejlodo (bar teljesen mas kategoria) iR mellett egyre nevetsegesebbnek tunik:/

    A "jatekosabb" emberek amugy sem hiszem hogy komolyabb penzt fektettek bele, a fun es az auto tartalom miatt toltak es kreditet gyujtogettek. Nekik fontosabb a latvany, a fun es a zuzas. Hamar atpartolnak latvanyosabb dolgokra, meg ha nincs is alattuk ilyen rendszer.

    Es persze vannak az SRW-UFOk, akik evek ota toljak, mindig mindenhol benne vannak az elso 10-ben, sose unjak meg, sose koltottek ra egy fillert sem, agyon nyomja oket a kredit;DDDD
    De nekik mindegy, meleht hogy tucatnyi programot tolnak parhuzamosan, mindenhol eleg nekik nehan kor a tutihoz, aztan annyi. Az is mindegy hog ultra gagyi NFS, SRW vagy valami komolyabb program.
  • Gerdzso
    #1071
    Valószínűleg eléggé megcsappan a játékosok száma, majd ha kijön a Project Cars... engine váltás tényleg nem lenne rossz, de szerintem nincs elég játékos, hogy megérje nekik... Amit rendbe kéne szedni az a menürendszer(lassú)... + jó lenne ha saját versenyt is létre lehetne hozni... mert így van olyan autóm amiben 17km-van pedig már 1 éve vettem... practice-re meg nem viszem... :(
  • Alexease
    #1070
    Azokkal nincs gond. A palyak ugyanugy jonnek mint korabban, egyedul az autokkal alltak le, most mar nem 1-2 hetente toljak oket:) De azokbol lesz meg, azzal nincs gond.

    En a programra ertettem, mint mukodes, hasznalat, autokezeles, fizika, gumi stb., vagyis az egesznek a lenyege.

    Uj engine-t nem irok (logikusan rF2 lenne), mert valszeg teljesen eselytelen:D
    De legalabb normalis kormanyzas es FFB lehetne, valamilyen RealFFB-szeru plugin-nel vagy hasonloval. Mert ez a 10 eves fake rF1-stilus mar erosen lehangolo 2014-ben:/
    De irhatnam a sajat szerver lehetoseget vagy az AI rendberakasat/lehetoseget is.
    Vagy a keretrendszert, amiben gyakorlason botranyos az auto/palya kivalasztas.
  • Gerdzso
    #1069
    "Bar a programmal mar nem foglalkoznak, legalabbis SEMIT nem vatozik"

    Ez pontosan mit jelent? Nem lesznek új pályák, autók?
  • tutuhawer #1068
    kösz az infot, nem játszom , de van 1 dolcsim, amit nyertem, lehet, elszórom ész nélkül. Az nagyon megy
  • Alexease
    #1067
    Kivancsisagbol osszeadogattam uszkve a legolcsobbtol felfele az autokat.
    10$ = ~33db
    20$ = ~48db
    30$ =~55db
  • Alexease
    #1066
    Gondolom mindenki kapott hirlevelet, erdemes vegignezni!
    Arvaltozasok lesznek, akit (MEG:P) erdekel a program, jobb most gondolkodik a vasarlason.

    FIX arakat fognak bevezetni marcius 1-tol, a valodi autok aratok fuggoen, 3 csoportba rendezik oket: 2,5$; 5$; 7,5$.

    Jelenleg ~100 auto van a programban, igy majd 30db-nal lesz arcsokkenes, abbol ~10 darabnal eleg jelentos (-60-80%).

    De az autok NAGYRESZENEL (~70db) DRAGULAS lesz! Jelenleg ~50db auto van 1$ alatt, aminek jelentos resze 0.10-0.30 kozott van. De meg a maradek ~20db is (az 50-en felul) 2,5$ alatt van.

    Bar a programmal mar nem foglalkoznak, legalabbis SEMIT nem vatozik(:/), aki neha-neha hasznalja vagy bizik a jovoben (), annak talan most 10-20$ befektetest meger, amibol (ha eddig nem lett volna meg) legalabb 30-50 autot lehet megvenni;)

    Marcius utan az az 50 auto 125$ lesz!!!! Annyit sajnos messze nem er, foleg a ezek a jelenleg 0.1-0.5$ kozotti cuccok:/
    Talan ha rF2 engine lenne alatta, akor igen, de igy sajnos nagyon nem:/
  • Alexease
    #1065
    Koszi!:) Latszik hogy eleg regen nem foglalkoztam vele:P
  • Gerdzso
    #1064
    Ez már nem teljesen így van, legalábbis én úgy tudom, hogy minden pálya más kreditet ad, de az autó lényegtelen.
  • Alexease
    #1063
    Csak ervenyes korert ad kreditet.
    Mar eleg regen nem hasznaltam, de minden ervenyes korert (autotol es palyatol fuggetlenul) 5 kreditet adott. Hogy azota valtoztt-e valami, azt nem tudom.
  • Gerdzso
    #1062
    A nem mért(kicsúszás miatt) körökért kapok kreditet? Mert ma mentem vagy 50 kört a Ford GT-vel, de kicsit keveslem a kreditet amit kaptam érte... :/
  • Alexease
    #1061
    Csak Event es QuickEace.
  • Gerdzso
    #1060
    Practice-on is lehet szerezni Kreditet? Vagy csak eventen és quick raceen?
  • Giovanni #1059
    Download Manager Critical error továbbra is fennáll... Ezt találtam róla, sokat nem segített...

    http://community.simraceway.com/index.php/topic/842-critical-error-srm-download-manager/
  • Giovanni #1058
    Nálam sem megy :(
  • NIBI
    #1057
    Nektek működik a download manager? Állandóan hibát ír ki nekem és így az autóimat se látja a progamban. Má meg mi a rák van vele?
  • Gerdai
    #1056
    Mégis ezen keresed a kenyered. Hiába szidod, mert ezen lógsz éjjel-nappal. Lézer szkennelt pályákon körözhetsz és ráadásul sokkal szebb grafikája van, mint az rF2-nek.
  • bulba
    #1055
    Pénteken küldtek egy hírlevelet, hogy kicsit átdolgozták az Alfákat. Ma kipróbáltam a 8C-t és az 1750-eset... be kell vallajam valóban elég pajkos gépek lettek, nekem tetszik a viselkedésük! Aki teheti szerintem tegyen 1-2 próbakört.
  • Alexease
    #1054
    Az Ignite alapbol vicces. Az egy dolog, hogy az rF1-et hasznaljak, mert licenszeltek. De az, hogy a meg mindig benne vannak a teljesen alap rF1 hivatkozasok (kommentek, auto es palyanevek stb.) az mar vicces:DDD
  • Adam Jonas
    #1053
    Most néztem bele néhány SRW-s fájlba, és hát...elég vicces, hogy az Ignite GT is az SRPL-féle shadereket használja. :D
  • NIBI
    #1052
    Igen, persze, de valahogy úgy sem volt élmény a váltogatás. Én sem értem, lehet valami lassú verdánál jobb lenne. :)
  • Screenracer #1051
    KIkapcsoltad az auto kuplungot?
  • NIBI
    #1050
    Azért az sem mindegy mivel mész. A Saleen-es event mocskosul nehéz volt, pedig mikor Zandiban kellett vele menni nem volt ennyire rossz/nehéz. Érdekes... :)
    Viszont az SLS-el meg nem kapsz olyan sokat.

    Mostanság próbálgattam a 3 pedálozást de azt kell mondjam nem adja vissza jól a progi a dolgot, olyan semmilyen... Talán ha csak úgy lehetne váltani hogy KELL kuplungolni lehet jobb lenne. GTL-ben sokkal élvezetesebbek a váltások és sokkal élethűbbek is. Nem tudom miért van ez, de valahogy SRW-ben nem vonzó a dolog...
  • Alexease
    #1049
    Mar eleg regen nem mentem hotlapot, foleg hogy nem mukodott a rendszer (:D), ma kivancsisagbol toltam egyet.

    Korozgetek, tizedeket faragok. Kinezek a listara, 8 masodperccel mennek jobbat;D A multkori koromnel 6-tal:D

    Ezzel a SkillQuant-tal annyit ertekl el, hogy most mar CSAK es KIZAROLAG a szokasos 1 tucat embert tud haracsolni.
    Menjenek a f*sz*mba...
    Ha meg ertelmes idokkel lennenek fent, de ezek az irrealis gagyi idok nevetsegesek.

    Ugy nez ki el kell kezdenem jobban baszogatni az SRW-t, hogy csinaljanak normalisabb AI-t, mert az online full arkad gagyi, a hotlap teljesen ertelmetlen, legalabb hasznalni lehessen valamire a progit.
  • Brenor
    #1048
    Pénteken járt le az SSL tanúsítványuk és az bele van pakolva a játék beléptetőrendszerébe is. Azonnal meg is kérték az újat, de mivel a legmagasabb szintű kell ezért eltart egy darabig, meg gondolom péntekbe már nem fért bele és hétvégén nem dolgoznak az illetékesek.
    Addigis viszont a Practice és a Quick Race ma már működik.
    Állítsátok vissza pár nappal korábbra a rendszeridőt a gépeteken pl.hétfőre és úgy be fog engedni elvileg, de rttw és egyéb eventek nem elérhetőek.
  • NIBI
    #1047
    Akkor nem nálam van a gond. :) Bár az oldal bejön.
    Pedig ma komolyabban rá akartam durranni a 3 pedál/H váltózásra, kicsit alakítottam a pedálokon így most kényelmesebb elvileg. Dehát nem engedik hogy kipróbáljam. :S