7
  • cloud.strife
    #7
    Nem a tévégyártásból szállnak ki, csak az S-LCD panel gyárból, mi nem érthető ezen?
  • Tetsuo
    #6
    Nem ertem az ilyet sose. Miert szallnak ki? Miert nem utemezik at, miert nem kezdik alapjaitol ujra?
    Hatalmas know-how es markaertekuk van. Ilyenkor szerintem mindig a vezetessel van a gond.

    Persze, penzugyi gondok stb, de ez lathato volt elore.
  • kvp
    #5
    A lenyeg az, hogy a sony kiszall az lcd tv gyartasbol, a jovoben pedig a mobiltelefonokra koncentral. Nem tudom mennyire nyero az otlet, viszont a panelokat elvileg az uj japan allami lcd gyarbol szerzik majd be, amibe csak technologival es szaktudassal szalltak be, de a penzt az allam adja. Meglatjuk mennyire nyero a dolog, de ha a pc uzletagbol is kilepnek, akkor szerintem bajban lesznek.
  • cloud.strife
    #4
    A főcím is elég bulváros......

    Dehogy száll ki az LCD gyártásból.... LCD panel gyártásból esetleg.
  • hungi
    #3
    Na meg a mondat is értelmetlen, jó lenne nem vakon fordítani mindent...
  • hungi
    #2
    "a Sony hátat fordít a Samsunggal 2004-ben közösen alapított LCD-gyártó cégéből, az S-LCD-ből"
    Vagyis a cég neve S-LCD, nem annak amit gyártanak...

    Szövegértelmezésből 1-es?
  • mrlujoak
    #1
    Ha jól tudom, a közös vállalat (50%+1részvény a Samsungnál, 50%-1 részvény a Sony-nál) által előállított S-LCD nem is került Sony Ericsson mobilokba...
    HTC, Samsung igen, de töbrről hirtelen nem tudok...
    Vagy ha van Sony Ericsson modell S-LCD-vel, homályosítson fel valaki melyik is lenne az!