339
A "24" készítőinek új sorozata
  • vg
    #58
    Azért kérdem, mert ha még mindig forgatják, akkor kitalálható a történet Claire Danes jelenlegi állapota miatt.
  • Victor1103
    #57
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vallatásos részért mindkét színésznek alhangon kijárna egy Emmy. Egy kicsit úgymond túldrámázott volt, de olyan hiteles színészi alakítással hogy sokan tanulhatnának tőlük
  • ForzaInter
    #56
    én úgy tudom a kábelsorozatok adott évadjának az összes részét még azelőtt leforgatják mielőtt adásba kerülne az 1. rész.
  • vg
    #55
    Nem tudjátok, hogy még mindig forgatják a részeket?
  • a.carkey
    #54
    :)
  • ldavid
    #53
    én is azt vártam hogy hosszab lesz, néztem is nagyokat
  • FZoleee
    #52
    3. évad berendelve (nem hiszem, hogy nagy meglepetés)
  • Victor1103
    #51
    a negyedik rész is nagyon jó volt. Tényleg ez a sorozat abszolút más mint a 24 de itt a tökéletesen ábrázolt karakterek és a jó történetvezetés ami kimagasló

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elismerésem az alkotók részéről, hogy már most le is zárták a "kövessük és nyomozzunk Brody után" szálat. Biztos voltam benne, hogy erről fog szólni a hátralevő évad, de nem így lett szóval a vége elég váratlan volt:)
  • Quantumleap
    #50
    Szerintem a legfelső mondatodat is spoilerbe kellene tenni. Akaratlanul is, de befolyásolja az ember mireszámítását, ha elkezdi majd nézni. :)
  • modellmaker
    #49
    Kicsit töltelék résznek éreztem, de hát nem lehet mindig akció. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kíváncsi vagyok rá, hogy merre fog alakulni Carrie így, hogy már tudja, hogy neki volt igaza. Meg hogy Saul mennyire fog kiállni érte. (Mondjuk azzal eddig se volt sok baj.)
  • ldavid
    #48
    vagy van a középút: Homeland - Magyar alcím (így az utóbbit úgysem használná senki)
    ilyet kellett volna a Breaking Bad-nél is
  • Quantumleap
    #47
    Mindegy, bármelyik csatorna is adja majd, szerintem a Homeland címhez akkor sem kellene nyúlni. Fordítás vagy új cím kiötlése egyaránt elcsépelt ötlet lenne.
  • ldavid
    #46
    2x02 is nagyon fasza volt
  • ldavid
    #45
    én sem nézem mert nekem nincs, de szoktak néhány nem sajátgyártásút is adni
    most is megy az Episodes 2. évadja, illetve korábban is voltak más Showtime, Starz stb sorozatok
  • Quantumleap
    #44
    Az HBO-ra jellemző az utóbbi időben, hogy nem saját gyártású sorozatokat is vetít? (nem nézem már évek óta, azért kérdezem)
  • ldavid
    #43
    általában nem fordítják, hanem új címet adnak. én az HBO-n tudnám leginkább elképzelni amúgy.
  • Quantumleap
    #42
    Nem mintha nagyon érdekelne, de arról van valami infó, hogy magyar csatorna tervezi-e vetíteni a sorozatot? (Ha igen, remélem, nem fordítják le a címet)
  • ldavid
    #41
    a végén én is úgy voltam, hogy "már vége?"
  • ForzaInter
    #40
    Jó kis nyitány volt ez. Hamar elrepült ez az 1 óra. Pedig az 1. évadban volt jó pár olyan rész mikor már azt néztem mikor lesz már vége a résznek.
  • Quantumleap
    #39
    Na mi az, senki nem nézi?
  • Quantumleap
    #38
    2x01

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát, a történetet olyan hú de nagyon előrébb nem vitte, inkább csak megadta a kezdőlökést. Lényegi dolog annyi történt, hogy megpendült annak az esélye, hogy Brody felesége lehet, hogy mégis elkezdi elhinni, amiket Carrie állított az első évad végén. A lánya álláspontja nem egészen világos.
    Azért remélem, Carrie már a következő részben megejti azt a kihallgatást, és nem evvel fognak vacakolni 3-4 epizódon keresztül.

  • stargatelost
    #37
    Én is ledaráltam, pont ezen okok miatt, és én is hasonló véleményen vagyok. Spoileres leszek:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az első részek nagyon jók voltak, tényleg, baromira érdekelt, hogy Brodyval akkor most mi is van, átállt, nem állt át, és Carrie megszállott megfigyelése is hibátlan volt. Aztán a lelkesedésemben az első törés ott következett be, amikor találkozott vele a csoportterápián. Nem tetszett, szerintem ez nem jó irányba vitte a sztorit (bár azt se tudom, merre mehetett volna, ha ez nincs benne). Na de azért viszonylag jól vitték végig egészen addig, amíg ki nem derült, hogy Brody valóban összejátszik Nazirral. Na itt már nagyon elfogyott a kezdeti lelkesedésem. Én is megerősítem, hogy pár rész szenvedősre sikerült.

    Szerintem maradok a daránál, mert azért érdekel, de nem fogom hetiben követni.
  • Quantumleap
    #36
    Még másfél hónap. Tűkön ülök. Nem baj, szép lassan csak eljön szeptember vége...
  • ForzaInter
    #35
    Most végeztem az 1. évaddal.

    Nem volt rossz, de jobban örültem volna ha lezárják ezt az ügyet, és az új évadba már mással foglalkoznak. A pozitív kritikák, kommentek és a halom emmy jelölés miatt én min egy Dexter (ha már Showtime) szintű sorozatot vártam, de attól ez messze van. Jó pár rész elég szenvedősre sikeredett. Összességében azért jó volt, csak az elébb említett dolgok miatt valószínű én tettem túl magasra a lécet. Ez így nálam 7,5/10.
  • zsivany20
    #34
    El lett rontva? Így nem izgalmas? Ugyan már... izzik a levegő
    10/10
  • hapi
    #33
    Ez a sorozat sztem ütött volna 6 részben összezsúfolva, és akkor tele lett volna fordulattal, izgalommal. Dexter szerű felépítéssel, (minden évadba új terrorista) a végén valami csattanós befejezéssel. De így 12 órán át nézni ahogy egy dilis csaj szopik, hát nem tudom.
  • Quantumleap
    #32
    Hát, az még oké, hogy a 2.évadra átmentették Brody-t. De nem igazán kellene a teljes sorozatot rá építeni, elvégre mégse ő a főszereplő, hanem Carrie. Valamikor a következő évad folyamán el kellene haláloztatni. De akárhogy is lesz, szerintem a második évad megkövetel minimum egy új állandó szereplőt.
  • hapi
    #31
    Így gondolom én is szal sztem 2. évad már nélkülem megy tovább.
  • cifcuk
    #30
    off:

    Sziasztok, ha megvan valakinek a 24 1-8+redemtion, szivessen megvenném, használtan is jó. Angol nyelv+magyar felirat feltétel.
  • a.carkey
    #29
    Az első széria jó volt. A másodikból talán az első két rész, és kettő a közepén. A végén csaptak egy szépen fényképezett jófajta reklámot Budapestnek. :)
  • a.carkey
    #28
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Strike Backben simán kinyírták a főszereplőt ...
  • vg
    #27
    Őő, most mire gondolsz? Nem értem.
  • Tikal #26
    A strike Back első két részét bírtam megnézni... nagyon gagyi szerintem...
  • passatgt
    #25
    hát nem tudom, azért a pár percért amit lent töltött, tuti kap egy emmyt:)
  • a.carkey
    #24
    Strike Back?
  • vg
    #23
    Dehát, ő a főszereplő...
  • a.carkey
    #22
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki kellett volna nyírni Brodyt, nem átmenteni a második részre. Szenvedés volt nézni amit a bunkerban csinált.
  • passatgt
    #21
    mi lett elbaszva?
  • a.carkey
    #20
    Így elbaszni az utolsó részt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pierre Richard kezdő terrorista korában csinált volna ilyeneket, de ők ezt tök komolyan gondolták.



  • Tikal #19
    ez az FBI-os rajtaütés elég gyenge lett...

    ha nem zárják le két rész mulva ezt a Brody témát akkor nem nézem tovább, mert a takonyhúzás nem fog érdekelni...