88
Bada OS
  • MaxPayne
    #88
    Hali, olyan gondom lenne hogy szerettem volna frissíteni a Bada 1.2-es Wave 2 S8530-as telóm Bada 2.0-ra de a Kies azt írja hogy az eszköz nem támogatja a Kies rendszerén keresztül végrehajtott szoftverfrissítést.
    Ilyenkor mit kellene beállítani hogy frissítsem a telóm? a Kies legfrissebb verziója van fent.
  • Buszos57
    #87
    Szerintem jól néz ki a Bada 2.01-es. Nékem a Wawe 1-esn van.De hiányolom belöle a Skypét. Az igen jó lenne. Van hibája is Nálam például a memoria kezelése. Nem ara teszi a képeket, és sokszor ki irja kevés a memoria, Holott üres szinte. Pedig a beállitásokba a letöltés a Memokártyára, van állitval. De lehet még máshol is kéne állitanom. Üdv Mindenkinek.
  • WinStar
    #86
    a beállításokon belül keresd.Mondjuk nekem csak 1.1-esem van de nekem a beállítások/Memória/alapértelmezett memóriába van minden!
  • WinStar
    #85
    hááát,arra egy jó ideig csak bada 1.1 lesz :S De reménykedj hogy kijön a bada 2.0 még ebben az évben hozzá :)
  • Buszos57
    #84
    Sziasztok. Akkor írja ki mikor a letöltött / pl. játékot elszeretném inditani.Nem csak játéknál /. De mondjuk nem találom a beállitásokba sem, hogy a Fénképeket a kártyára mentse. Igaz hogy még igazábol most barátkozok vele. De nagyon szépen köszönöm a segitséget!!
  • SirAlo
    #83
    575
  • WinStar
    #82
    Androidot semmi féleképpen nem lehet rá telepíteni,még Symbian-t se,és a Nokia új rendszerét a BELLE-t sem lehet.Viszont ne aggódj,Márciusban kijön pl. a Wave 723-asra is a 2.0-s frissités.Viszont ne haragudj,de hányas Wave-d van?
  • WinStar
    #81
    nem a memória kártyát nézi olyankor,viszont ez elég érdekes...mikor írja ki hogy a memória kevés?Mert elvileg a 2.0-s BADA-nak ezt nem lenne szabad kiírnia.
  • SirAlo
    #80
    Ja es ennyi erovel amivel a Bada-t frissited 1.1-rol 2.0-ra nem lehetne inkabb androidot ratenni ?
  • SirAlo
    #79
    csak sajnos ezen 1.1 van:( frissiteni 2-re meg eleg bonyolult ahogy olvastam , mier nem adnak ki valami programot hozza amivel egyszeruen UPDATE gombra nyomsz es felfrissiti a legrissebre?
  • Buszos57
    #78
    Sziasztok.Máma raktam fel a Bada 2.01 es verziot a Wave 1 re. Nagyon jó és tetszik, kivével egy gondom van, hogy telepitésnél azt irja ki memoria kevés. Pedig a memokártyán böven van hej. Mi lehet az oka? ezt kérdezném töletek mitöl lehet.
  • WinStar
    #77
    csak a 2.0 képes sok új dologra!Pl. a HTML5-ös nagyon sok mindent tud,leginkább a flash lett ott kidolgozva.
  • SirAlo
    #76
    hi, azt meg lehet valahogy oldani hogy a flash mukodjon a weboldalakon? a youtube alkalmazassal kiralyul futnak a videok de ha az Internet gombal megyek a netre es egy masik oldalrol probalok videot vagy flash jatekot inditni nem mukodnek
  • kokos
    #75
    Ok kösz az infót!
  • WinStar
    #74
    az előnye?Nemtudom..ma voltam és próbáltam ki a Wave Y-on a BADA 2.0-s rendszert,nekem tetszett mert ugyan olyan gyors,kicsit összetetebb.
    Az ikonok változnak,pl. a kezdőkéeprnyőn a háttér alatt nem 3 ikon lesz,hanem 4 mint az androidnál.A widgeteket is ugyanúgy lehet kezelni mint az androidnál,ráadásul a widgeteket is lehet külön tekergetni oldalra,meg a hátteret is külön...tehát pl. ha a widgeteknél a 3.-ik oldalas widgetek vannak és a hátteret akarod változtatni akkor csak az fog változni,oldalra....ha érted :D Beállításokban is elég sok minden változott.De teljesen nemtudtam átnézni,igazából a sebességére és pár tudásra voltam kiváncsi :)
  • kokos
    #73
    Hali!Kösz megnéztem elolvastam,nem vészes a dolog(de igen).Lehet megpróbálom.Mi az előnye a frissítésnek azon kívül,hogy a 2.0-ás játékok el mennek rajta!Igazából nálam jó minden,tökéletesen működik.
  • WinStar
    #72
    feltudod tenni a 2.0-s frissitést,ha értesz az SW-hez.
    ITT A LEÍRÁS HOGY KELL TELEPÍTENI
  • kokos
    #71
    Hay!Még egy kicsit kínlódok vele!
  • WinStar
    #70
    egyébknét ha ennyire nem tetszik a bada,és már meguntad,add nekem :D
  • WinStar
    #69
    szeretnélek megnyugtatni hogy az S8530-asra van 2.0-s elérhető frissités vagyis a Wave II-re.Az S8500-sra nincs frissités.Sztem ha a BADA-ról akarsz többet tudni menj a ph fórumra,és ott mondj ilyeneket....asszem akkor többé nem fog segíteni senki.PH-n rengeteg bada topic van,ahol elmondják az információkat!!!KIES-en keresztül MÉÉÉÉÉG!!!! nem lehet frissiteni
  • kokos
    #68
    Érted?Veszel egy telót 1.2-vel, kijön a 2.0-ás akkor erre a verzióra fognak fejleszteni nem a régire.Most a szolgáltatónak miért fáj,hogy én frissíteném 2.0-ra és hivatalossan miért nem tehetem meg......a telefon díjat/percdijat fizetem ha ez ha az.He?Kidobom azt kész hadfagyon meg!
  • kokos
    #67
    Meg egy kicsit had hisztizek ,megnyugtat mielőtt kicsapkodnám a telómat az erkélyről.
  • kokos
    #66
    Nem az a baj,hogy nem kompatibilis!Azt vágom!Hanem az,hogy nem tudom frissíteni a telót.. agyas!Mert nem engedi kiesen keresztűl.Tudom van okosság hogy lehessen de miért kell álandóan hackelni?Nem engedi mert t-mobilos .Ezt nem vágom ,nem telefont cserélek meg nem szolgáltatot hanem frissítenék...érted már!
  • WinStar
    #65
    1.2-sen persze hogy nem működik a 2.0-s dolgok...úristen...a 2.0-son mennek az 1.2-es dolgok,mivel visszafele kompatibilis,felfele nem kompatibilis.Ember kérlek gondolkozz egy kicsit.
  • kokos
    #64
    Kijött a 2.0 szoftver nálam 1.2 van.Jönnek a 2.0 -ás alkalmazások persze 1.2-ön nem működik, és nem lehet frissíteni!Nálam itt véget ért a bada korszak.Hali ,vár az android...migyááá kidobom ezt a szart wavw 2-es szégyen szart.Pfff
  • WinStar
    #63
    akkor várj még,vagy egy samsung boltba,szervízbe frissitik neked sztem.
  • pongi10
    #62
    persze. már a kettővel is próbáltam de semmi...
  • WinStar
    #61
    nemtudom.A legújabb KIES van a gépeden?
  • pongi10
    #60
    még mindig semmi...... mit kéne csinálnom?
  • WinStar
    #59
    akkor várj még vele,lehet csak 3-4 nap múlva lesz KIES-en a 2.0-s.Sokszor a Samsung Apps-on lévő progik is később jelennek meg 1-2 nappal.
  • pongi10
    #58
    Független 2 év gyári garanciával.....
  • WinStar
    #57
    ha független a teló csak akkor lehet.Ha szolgáltatós akkor várnod kell még.
  • pongi10
    #56
    Hello!
    Wave II-m van 1.2 es-badával és elvileg tegnap kijött rá a 2.0, de a KIES azt írja hogy nem frissíthető a firmwire a készüléken KIESen keresztül.
    A legújabb verzió van fent a gépemen amit a samsung hivatalos oldaláról töltöttem le. Reinstalláltam is ... Nem tudom mi lehet a baj. Esetleg valaki tudja???????
  • bosco05 #55
    Attól, hogy tele lehet nyomni appokkal, attól még a telefonálás lehetősége megmarad és a minősége sem változik. A kettő nem egymás vonzata, hogy ha sok minden mást tud, akkor telefonálni nem lehet vele. Az én Defy-m tele van mindenféle hasznos dologgal, a bkv menetrendtől elkezdve a gps-en át az operáig és természetesen játékok. Órákat nyomkodom minden nap, úgy, hogy mellette telefonálok és másfél napig bírja az aksi, nem beszélve arról, hogy rengeteg képet és videót is készítek vele, amik nagy részét egyből nyomom is facebookra, vagy küldöm bluetoothon. Tényleg nem vagyok android élharcos és biztos van olyan rosszul megépített androidos telefon ami 3 óra alatt lemerül, de megint csak azt tudom neked mondani, hogy nem az olcsó szarokat kell nyomkodni, ha androidot akarsz látni. A 20-30 ezer forintos androidos telefonok mindegyike szemét, mert egyszerűen képtelenség rajtuk futtatni bármit is normálisan. Úgy gondolom, hogy a Defy a legalja árban, ami használható androidos telefon.
  • WinStar
    #54
    igen,de az android már leginkább a különféle kütyükre összpontosít,sztem.Meg azért azt is vedd figyelembe hogy mit ér egy 600 órás akkumlátor egy telefonba ha 3-4 óra alatt simán lemerítheted? :S
  • bosco05 #53
    Tök jó hogy lehet vele telefonálni, de azt androiddal is lehet és egyáltalán nem bonyolult, sőt...
  • WinStar
    #52
    Nos én még mindig azt mondom hogy a Bada az eggyetlen olyan oprendszer ami a kütyük mellett télleg a telefonálás funkcióra is koncentrál.Legalábbis ez lenne a telefonok lényege nem?Nem pedig a wifi,meg stb...nem mondom hogy haszontalanok,de egy telefonnak a telefonálási funkcióit kéne fejleszteni tovább.Oké hogy van rajta több funkció de ne legyen bonyolult a telefonhívás felvevése,letevése,stb....én pl. a Wave 723-somat ezért szeretem.Bár már erősen gondolkozom rajta hogy lecserélem az S8500-s Samu-ra vagy a Wave 3-sra ha megjelenik :)
  • bosco05 #51
    Meglátjuk itthon hogy lesz beárazva.
  • Solten
    #50
    Ebben van valami, bar nem tudom mennyire szamit kozepkategoriasnak egy 1.4 Ghz Scorpionra epulo hardver, de nem olcso a kutyu az biztos...
  • bosco05 #49
    ez egy középkategóriás telefon, annak viszont drága szvsz