1327
250px-GTAV-logo.png
  • Papesz
    #40
    Tudod, a Tetris az egy szoftver.
  • akyyy
    #39
    Akkor menj és játszál a tetriseden.
  • Papesz
    #38
    Van aki játszani szeret, van, akinek meg az a fontos, hogy a haverjainak el tudja mondani, hogy friss hardvere van.
  • muHaHaHa
    #37
    A debut trailer végén léghajót észre vettétek? :D
    "theft" első "t" betűje melett van.
  • smusher
    #36
    San Andreas lesz az. Ami elvileg több várost jelent, nem csak Los Santost.
  • Freedy
    #35
    Én is azt hittem, hogy Vice City, de Los Santos-sal is beérem :) Kár, hogy nem írták, hogy mikor jelenik meg.
  • Kit--Kat
    #34
    Elején a tengerpartnál egy pillanatra megörültem, hogy Vice City lesz. Kár érte, hogy Los Santos lett belőle... Így már annyira nem érdekel a játék.
  • Victor1103
    #33
    Csak aztán nehogy koppanjon a közönség mikor kiderül, hogy a játék 3DS-re vagy Wii U-ra jelenik majd meg :D
  • Suffering
    #32
    én attol félek, hogy sok millio ember lerohanja a rockstargames honlapját és lefagy az egész rendszerük :S GTA IV trailernél is ez volt. remélem, hogy megegyeztek IGN, stb... nagyobb gamer oldalakra és ők is megkapják a trailert és kirakják amikor kell és igy nem lesz az hogy az egész csorda egy irányba megy.
  • qper
    #31
    5 és fél óra múlva itt a trailer
  • tommygear
    #30
    6 éves ócska hardvered tényleg az igényességet mintázza :D fanboy...
  • Suffering
    #29
    kevesebb mint 1 nap és trailer!
  • zaki
    #28
    London lesz szvsz... De majd kiderül jövő héten.
  • kifli
    #27
    csak az igényesebbik része az emberiségnek...
  • qper
    #26
    Mibe különbözik? Talány annyiból, hogy majd tán ez is, mint az összes többi JÓVAL a pc verzió előtt jelenik meg? Akkor mért is a f.szért is kéne átjárnom a pc totyikba?

    A GTA4 esetében nem szúrta a szemedet hogy pörög mind2, nem értem minek ezen pattogni mint a popcorn...
  • ATi0021
    #25
    * LA helyett LV-t akartam, bocsi. :)
  • ATi0021
    #24
    Szerintem San Andreas nem lesz. Legalábbis akkora városokkal mint Liberty biztosan nem. Jelenlegi konzolokra készül a GTA V. És egy X360-on nagyon sok lemez kellene hozzá, sőt még PC-n is a DL DVD az elterjedt. Szerintem azt okosabb lenne meghagyni a következő generációs konzoloknak.

    Amúgy valóban a zöld alapján lehet valamelyik SA város, főként LA vagy LS. Bár szerintem még Vice Cityre is van esély. A GTA IV-ben és EFLC-ben nagyon sokszor előjött Vice City, még rádiót is kapott, sőt láthattuk, hogy még mindig a drog fővárosa. És szerintem az sehol nincs leírva, hogy egy korszak váltás esetén is Vice pinkbe és neonba kell hogy ússzon. Még a jelenlegi logó végleges mivoltában se vagyok biztos. Mert ha mondjuk tényleg egy pink FIVE felirat lenne szerintem egyből tudná mindenki hogy VC és nem lenne akkor felhajtás mint ami most van. Plusz szerintem könnyen variálható a FIVE felirat VICE felirattá. Bár az is igaz a GTA VIce se egy lenne egy rossz megoldás.
  • DIESEL DOG #23
  • Bronx South
    #22
    Kár hogy ezt se az összehasonlító videók, se a személyes tapasztalataim nem támasztják alá. De hintsed magad továbbra is a porcukorban.
  • jaszy
    #21
    Az a konzolos :D
  • jaszy
    #20
    Nem tudom, de az okosabbja már átállt konzolra!
  • Bronx South
    #19
    Ja, van aki szereti a minőséget.
  • Bronx South
    #18
    Az eddigi hírek, pletykák inkább szólnak LA -ról és egy új San Andreasról mint Vice Cityről. Bár nekem tökmindegy mi lesz, az időintervallum 1970 től napjainkig nekem tök 8, a helyszín Európán kívül bárhol jó, legyen jó a story, lehessen benne sokmindent csinálni akár vonatot vagy repülőt vezetni, kaszinózni, és engem megvettek.

    A V betű pedig azért zöld színű, mert köze van az amerikai 5 dollárhoz, továbbá része lesz majd az amerikai pénzügyi krízis kiparódizálásának.
  • tigeroo
    #17
    mondjuk akkor az V-ös ikon miért ilyen "dollárszerű" zöld és miért nem flamingószínű? remélem azért hogy VC jön
  • vk90
    #16
    Igen, kb. úgy többszáz millió homo sapiens. Mit gondoltál?
  • ATi0021
    #15
    Ezzel nem vagy egyedül, ha VC lesz engem is megvettek. Mai napig kedvenc részem, imádom Miamit. :)
  • tigeroo
    #14
    vice city legyen, akkor engem megvettek kilóra vele
  • jaszy
    #13
    Mért még van olyan lény aki a Pc-t játékra használja?
  • akyyy
    #12
    és mibe fog különbözni? semmibe. konzol topik arra valo, hogy a konzollal kapcsolatos dolgokat megbeszéld, a játék kategoria meg a játékokhoz. és most ki foglak majd bannolni ha hazaérek melobol
  • kommersz
    #11
    Varom igaz a negyedik resz nem volt a kedvencem,de a 2 dlc mar sokkal jobban tetszett.A chinatown wars kivetelevel az osszes 3D-s resz(III,IV,Tlad,Tbogt,Sa,Vc,Lcs,Vcs)100%.Nekem az egyik kedvenc jateksorozatom.Tervben van a chinatown wars is,csak elobb legyen pspm:)
    A negyedik resz talan azert nem tetszett annyira, mert nagyon ramentek a realisztikus dolgokra.Pl: bowling,darts.Azert a Vcs mellekkuldeteseivel nem tudta felvenni a versenyt(jet-ski verseny stb).
  • Play4Real
    #10
    lol nincs életed vagy mii...várhatod a sokatmondo traileredet ami annyibol fog állni hogy kb megláthatod az auto kerekét aztán örülhetsz neki
  • tommygear
    #9
    konzol.. ugyanmár
  • qper
    #8
    Ez a konzolosok fóruma, az meg a pécéseké. Még csak véletlenül se olvasd el, mielőtt bebüfizel ide...
  • tommygear
    #7
    még csak véletlenül se használd a keresőt

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1303045833
  • qper
    #6
    Mondjuk a minőség nem feltétlen kell hogy egyenes arányban álljon az eladási mennyiséggel, de itt mondjuk tényleg közel sem erről volt szó :)
  • DIESEL DOG #5
    Ezért fejtettem ki lentebb hogy a véleményem szubjektív... nekem a IV. rész nem lopta be magát a szívembe.

    Mindenesetre majd meglátjuk hogy mit tud a Rockstar Games felmutatni az V. résszel...
  • DarkHorSe
    #4
    Ja valoban elcsesztek az elso reszt, vegulis a megjelenes napjan csak 3.6 millio darabot adtak el belole :DDDDD
  • qper
    #3
    Nekem a IV. is nagyon bejött, bár az igaz, hogy a Vice City/San Andreas hangulatát nem közelítette meg.

    A Kotaku szerint Los Angeles/San Andreas lesz megint a helyszín, és több játszható karakter lesz. Ez mondjuk felveti a több befejezés és a co-op lehetőségét.

    Kíváncsi leszek, mikor jelenik meg? Tippek? Én 2012 végét tippelek.
  • DIESEL DOG #2
    Ez is olyan elcseszett lesz mint az előző rész?

    Ha igen akkor már most felejtős... bár ez az én szubjektív véleményem...
  • qper
    #1
    http://www.rockstargames.com/

    Várom nov. 2-át, mint a messiást!