1327
250px-GTAV-logo.png
  • qper
    #80
    Kiváncsi leszek, hogy a Konzolvilágban lesz-e rendesen. A Console Corner a szept. 3-ig beérkező rendeléseket tudja a megjelenés napján átadni, aki szept 3 után rendelte a játékot, az csak szept 30-án veheti kézbe a progit.

    Én a KV-nál rendeltem elő, szept 3-án, eddig nem kaptam sem levelet, sem az oldalukra nem írtak még csak hasonlót sem, mint a CC.
  • Versace26
    #79
    Ki mire fogja megrendelni?
  • Versace26
    #78
    konzolvilág?
  • GregSB
    #77
    Ok, köszi.

    Érdekel nagyon ez a játék, de csak ezért nem fogok géming PC-t építeni, laptopomon mindent meg tudok csinálni amire PC kell nekem.

    Kifutó konzolokat (X360, PS3) viszont nem akarok venni, ha már veszek konzolt akkor azt akarom az kiszolgáljon a következő években is.
  • The Protector
    #76
    Egyelőre nincs róla információ,de szerintem a pc-s GTA5 el együtt jön majd,hisz pc-nél azért több erőforrás van és az új konzolok is erősebbek a jelenlegi generációnál.Szerintem mindeképpen fog jönni,ahogyan pc-re is,csak picit többet kell majd rá várni.
  • Kongy
    #75
    Érdekes, lehet előrendelésben elkelt.
  • GregSB
    #74
    Kicsit visszaolvastam itt de nem találtam választ: van valami info arról hogy a nextgenny platformokon (ps4, Xbox -1) elérhető lesz a játék azok megjelenésekor?
  • oneal1
    #73
    ott nem találom a játékot
  • Kongy
    #72
    CD Galaxis?
  • N3suten
    #71
    Na ide is :





  • oneal1
    #70
    nem tudtok esetleg olyan boltot aki pikkpakk pontos küldéssel is teljesíti a rendelést.
    szinte az egész nap az egyetemen leszek, úgyhogy a futár kizárt sajnos:S
  • ldavid
    #69
  • Waczkor
    #68
    Már csak egy hét

  • oneal1
    #67
    áh én jövő héten tolni akarom!:)
  • jackoneill90
    #66
    csak bírd kivárni az árcsökkenést.
  • jackoneill90
    #65
    ha nem veszed meg most, később úgyis lemegy az ára. nézd meg gta4 kb 6000 most. sana 4000
  • MagyaR
    #64
    Hát jobban megéri inkább eladni a játékokat, mert kb. nagyon nevetségesen alacsony árakon számítják, csak be sajnos :S.

    Bioshock 2-t nem rég 4500-ért vettem újonnan, s sokallják 3000 ezerért bevenni.... Ennyiért lazán el tudnám adni szntem.
  • oneal1
    #63
    hoppá azthittem ott a csúszás, köszi!!!
  • MagyaR
    #62
    Konzolok szervizébe ingyen kiszállítják, ha előrendeled még aznapra. (Jövő hét keddre)
  • oneal1
    #61
    értem köszi!:) veszprémi vagyok, szóval éjféli átvétel nem lesz:D
  • MagyaR
    #60
    Én a konzolok szervizéből, de a Gameshop is jó. Mind2 helyen átveheted már éjfélkor is a játékot.

    Illetve a konzolok szervízébe beviszek 1-2 régebbi játékot is, így olcsóbb lesz a gta.
  • oneal1
    #59
    épp azon idegeskedtem most reggel, hogy miért nem adják ki pc-re egyenlőre, miközben rájöttem, hogy minek ez, mikor itt a ps3:D:D

    Rendeltétek elő már többen? ha igen honnan?
  • Waczkor
    #58
    IGN First Hands On


    Egészen elképesztően durva lesz,bár ezt amúgy is lehetett tudni
  • MagyaR
    #57
    Két hét múlva ilyenkor már rengeteg videó lesz fent szntem :D. Főleg, hogy warezra szntem 1-2 nappal korábban kijön, mint mindig.

    Persze egy ilyen játék megérdemli, hogy megvegyem eredetiben.
  • ldavid
    #56
    a Rockstarnak ez soha nem volt szokása, csak az ilyen bemutatós, gameplay részleteket tartalmazó videókat mutogatják
  • MagyaR
    #55
    Amúgy elég fura nekem, hogy semmi normális gameplay videót nem láthattunk a játékról. Vártam volna egyet, ahol pl. egy küldetést megcsinálnak, tehát hogy legalább 10-15 percig folyamatos játékot mutatnak.

    Gondolom ez vmi marketing fogás lehet. Így még jobban feltüzelik az embereket.
  • MagyaR
    #54
    Hát eleve duplán vannak az xbox játékok...
  • szega96
    #53
    2dupla
  • jackoneill90
    #52
    ha 2dvd akkor miért ne egy duplarétegűre tennék rá?
  • MagyaR
    #51
    Csak próbált szivatni :P.

    Amúgy gondolom az egyik lemez tartalmát felrakja a vinyóra a játék, a másikról meg fut. 8 giga memó van csak megadva követelménynek.
  • kill3r21
    #50
    Én úgytudom 2DVD
    Tehát max 2x 7,8GB legalábbis xboxon
  • jackoneill90
    #49
    épp csak 21giga lesz.
  • MagyaR
    #48
    Ma vettem egy 20 gb-os hdd-t, csak a gta miatt hehe.
  • ldavid
    #47
    az egyik lemezen csak a telepítendő cucc lesz (ami mehet akár pendrive ra is, HDD híján)
  • MagyaR
    #46
    A játék elvileg 8 gigát felrak az xbox hdd-re (aki arra veszi). Remélem ezt 2 lemezzel oldják meg nem pedig xbox liveon keresztül, mert az nincs nekem és nem is akarok előfizetni rá, mert playstation 4-et fogok venni majd :P.
  • ldavid
    #45
    játék megjelenés után 2 héttel indul az Online
  • ldavid
    #44
    multi
  • Ulthane
    #43
    Lehet, hogy csak 2013-ban jelenik meg a játék. :(
  • jackoneill90
    #42
    Ennyi.
  • tommygear
    #41
    ne magadból indulj ki :D