18
  • immovable
    #18


    jaj ne hari, fáj a pici szívednek? :D
  • KP27
    #17
    Az első rész még oké volt. A második gyengébb lett, de legalább a hent része oké. A harmadik meg alulmúlta a második részt is. Ettől független valószínűleg megnézem a 4. részt is. Ez nálunk családi program az unokaöcsémmel (9éves). Neki minden úgy jó ahogy van, csak űrdongót lássa harcolni :))))
  • zetortraktor
    #16
    Akkor te vagy az egyetlen, akinek tetszett az anyuka és apuka idióta botladozása, vagy a 10-20-30 perc szappanopera. Ha ez neked kiváló. Ha nem lett volna benne ilyesmi, akkor lehetne kiváló, de rossz belegondolni, hogy neked, ha nem lett volna benne szappanopera, nem tetszett volna ennyire.
  • miszterfasz
    #15
    ti olyan hülyék vagytok mint a kárszeg :D:D
    hahaha
  • Cef
    #14
    Én még nem láttam a harmadik részt, de nem vagyok rá igazán kíváncsi. Az első rész még szódával elment (rengeteg szódával), de a második rész már nagyon kiverte a biztosítékot. Ettől a két filmtől utáltam meg Michael Bay-t. Gyerekkorom kedvenc képregénye volt a trasformers, de ennek ellenére nem volt semmiféle elvárásom a filmekkel kapcsolatban és még így is csalódás volt.
  • Bhalage
    #13
    :DDD:D:D
  • Narxis
    #12
    Szerintem mind a 3 rész kiváló volt.
  • Guren
    #11
    ha az az akció nem tetszett, akkor mi az istenért ültél le megnézni a filmet? mire számítottál az első két rész után?
  • Reg5
    #10
    Csak az első másfél óra semmiről nem szól.
  • gombabácsi
    #9
    ja, brutálisan szar akció
  • Guren
    #8
    pedig a 3. rész utolsó fél órája baromi jó lett. akció megállás nélkül.
  • maxy182
    #7
    Én sem akarok senkit megbántani, de nekem (23 évesen) már az első rész is kicsi "gyerekes" volt, a másodikat nem is láttam, a harmadikra elmentünk ismerőssel moziba, de egy óra után már könyörögtem, h legyen már vége...
  • Guren
    #6
    odaadhatnák a filmet valami "komolyabb" (gondolok itt olyanokra, mint Zack Snyder, vagy Matthew Vaughn) rendezőnek. kíváncsi vagyok, mit hozna ki belőle. Bay kurvára ért az akciójelenetekhez (mondjuk kicsit visszább vehetne a tűzijátékból. kis mennyiségben még oké, de ő már zavaróan sokat használ), de amit köréjük rittyent, az egy nulla.
  • opeca
    #5
    Az első rész jó volt, a másodikban voltak jó momentumok, a harmadikat már nem tudtam végignézni, sorry...
  • nessboth
    #4
    30 évesen nekem is kifejezetten tetszett az összes rész, bár a harmadikban akkora ziccert hagytak ki: Üstökös simán elárhulhatta volna Megatront. Bossfightok a végén: Sentinel vs Optimus vs Sokkoló vs Megatron vs Üstökös. A TF világ vezérei...mindegyik a hatalomért...ekkora ziccert kedves Bay
  • tomcsa4
    #3
    Mindenhol azt írják, pocsém a második rész. Szerintem meg mindhárom egyformán szuper film.
  • brueni
    #2
    még szerencse, így van merre menned.
  • immovable
    #1
    Mindig van lejjebb.