15
  • bakkerman
    #15
    úristen mekkora királyság,újra együtt a régi banda,nagyon jó film lesz :))))
  • tmk
    #14
    Egyetértek az előttem szólóval. Én ilyen szintű poénokat várok az Amerika Pite sorozattól és tetszett az előzetes is :)
  • prophet88
    #13
    aki szerette az előzőeket ezt is szereti a poénok miatt egyébként a másnaposok 2 is ugyanazokat a szituácíókat használta mint az egyben ráadásul a 2 jóval szarab volt mint az egy azért nézzuk mert vicces égő jelenetek vannak a pitében akkor mért ne lenne a 4 ik is ugyanolyan mint az előző három ? nemlehet családi vígjáték mert az lenne a szar.
  • Nebojsa
    #12
    Kiss Kiss Bang Bang. Az a sírvaröhögős movie.
  • Nebojsa
    #11
    Jól is elsülhetett volna ez a film, ha a poénokat nem a régi gárda írja. Ebbe a sorozatba ha már megcsinálták új kreativ író csapat kellene. Justin Thieroux vagy egy Shane Black.
  • pokolfiu
    #10
    hát nem tudom... sírva röhögős? legutoljára ezt nekem a másnaposok tudta hozni... de eezzzz.
  • Szolnokboy1
    #9
    ugyanolyan szar ez is, mint a többi. pfujj.
  • WoodrowWilson
    #8
    Nekem tetszik, felidézi a régi szép időket.:) Tuti nézős lesz.
  • donceleger
    #7
    Föld hívja winniet!
    Az ebben a filmben szereplő 30-an túliak játszottak az első részben is, ahol ugye még 18-ak sem voltak, de azóta is ugyanazok a problémák foglalkoztatják őket. Ez a zokniba élvezés meg a tusolóval való izgatás inkább szánalmas ezekre a 30-an túliakra nézve!
  • pepe792
    #6
    Ez sírva röhögős? Szerintem meg siralmasan rossz és szánalmas...
  • xxxxxxxxxx9
    #5
    azért már anik is elég betegnek kell lenni aki ilyenekre keres rá a youtube-on!!! :D :D :D :D
  • NovaTerra
    #4
    Soha nem értettem ezt a zoknival maszturbálást.
    Akkor inkább már ez.
  • winnie
    #3
    "már rohadtul unalmasak ezek a tinivígjátékok"

    föld hívja skynetet: ebben a filmben 30-on túliak szerepelnek. ez nem tinivígjáték.

    egyébként ilyen sok tinivígjátékot nézel? durva rajongó lehetsz. és tippre elég sokat újranézel, hogy ennyire unod őket. másnak szerintem nem unalmasak, mert kábé nincsenek is tinivígjátékok.

    nem tudom, hol élsz, de idén volt két csajos tinifilm, meg egy a 80-as években játszódó, de nálunk egyik sem volt moziban, és egyik sem szex vagy hányásközpontú. tavaly kábé 1 tinikomédia volt, az sem olyan, amilyet írsz.

    most komolyan, a superbad óta volt egyáltalán valami "tinivígjáték" a moziban? talán a sex drive, de az sem tini.
  • fergusonpapa
    #2
    Nekm tetszik.
  • Skynet
    #1
    Baromi messze van a sírva röhögéstől és már rohadtul unalmasak ezek a tinivígjátékok,kb 4 féle poénon alapul az egész: szex,szarás,hugyozás,hányás...Dögvész.