15
  • A1274815
    #15
    "jövöre köteletövé teszik a kinai nyelvet az iskolákban,elvegyülünkvagy meghalunk"

    És a 8 közül melyiket?
  • nlght
    #14
    Már a neve is egy vicc, úgy hangzik, mint egy D kategóriás vígjáték kínai mellékszereplőjének a neve. A fejéről meg nekem valamiért Csernobil jut eszembe :)
  • nlght
    #13
    a kínai kormánynak van egy rakás báb-vállalata, ami csak papíron szabad vállalat, valszeg ez is ilyen, nem hiszem hogy néhány év alatt annyi pénzt keresett a csóró átlagkínain, hogy megvegye zsebből a yahoot
  • kvp
    #12
    Hat igen, o az alibaba, a 40 rablo meg azok akik a (vagy letezo vagy nem letezo) arujukat probaljak eladni a weboldalan. (van az 40 ezer rablo is) Ha ok annyi penzt kerestek, hogy mar a yahoo-t is meg tudjak venni, akkor baj van, eleg nagy. Es meg csak nem is kell nekik az oldal meg az ugyfelek, csak meg akarnak szabadulni a yahoo a cegukben meglevo resztulajdonatol. (tehat a yahoo nyugati vilag szamara ismert resze nekik csak a csomagolas, amit jo esellyel kidobnak a vasarlas utan)
  • sanyicks
    #11
    hát arrakistor most igazad van, ez tényleg cipőfejű :D
  • zola2000
    #10
    neee, Japánt akarok!!! ^^
  • Hótt Dög
    #9
    Ott kezdődnek a gondok, amikor az ilyen cipőfejűekről szólnak a cikkek és mutogatják őket itt a fórum, közszemlére, hogy még a gyermekek is megállnak a fejlődésben... Én ezért a képért kitettem volna a cikk elejére a 18+ -at bekarikázva.

  • Trade
    #8
    alibaba egy zsák sz*r tele csalókkal,kerüljétek
  • fergusonpapa
    #7
    jövöre köteletövé teszik a kinai nyelvet az iskolákban,elvegyülünkvagy meghalunk
  • kakimakifsz
    #6
    ez csak poén
    leszarom ki figyel meg... CIA, vagy Kínai faszsetudja hogyhívják Szolgálat
    mellesleg a yahoo egy fos!
  • DjDano
    #5
    Szerintem nem kell itt rosszmájúnak lenni, a kíniakat eddig mindenki csak kihasználta, most majd "benyújtják a számlát"! Persze ez nem jelent feltétlenül rosszat...
  • pasi29uk
    #4
    Sorra repedeznek az USA nagy vállalatainak a falai....
  • kakimakifsz
    #3


    Amúgy hogy számol a kis gané a kezén: Yááhúú van miénk... Guglii lesz miénk.... Májkrószáft lesz miénk...

    világ lesz miénk....
  • kakimakifsz
    #2
    Benne van a nevében is: YA-Hoo az kínaiul azt jelenti: "na kici europai, moszt megtanuljatok, hogy kici a sarga, de van sok dollar és ad Áfászszámla"
  • ADAMEX9
    #1
    A fagyi visszanyal esete...
    (Mi az a virágosláda a csávó öltönyébe oktojálva?)