12
  • Tetsuo
    #12
    Hi mate, can I get some Chrome?
    Two bottle is all right. :)
    Cheers.
  • kvp
    #11
    Arulnanak inkabb android-os keszulekeket. Mondjuk ez a bolt tenyleg csak egy techdemo, de akkor is erdemesebb lenne a ketto kozzul a hasznalhatobb rendszeruket arusitani.

    Egyebkent ilyen tipusu boltban kipakolt kulon resz van apple-bol es samsung-bol is jopar pesti elektronikai aruhazban.

    ps: A cikkbol egy sor:
    ""Specially trained Chromebook experts will be on hand to offer guidance and advice to shoppers", the company said in a statement."

    Szerintem ha ezt aprilis elsejen jatszak meg, jobban lejott volna az embereknek a vicc lenyege...
  • mad mind
    #10
    Talán ezért nem volt médiafelhajtás. Ez csak egy próba, hogy az embereket érdekli-e egyáltalán a chromebolt.
  • daninet
    #9
    ne értsd félre nem vagyok apple fan, de azért náluk lényegesen több cucc van.. gépekből több generáció, alkatrészek, szerviz stb.. a webshopjuk is tele van..
  • fergusonpapa
    #8
    már rég kiakar a google mászni a szolgáltatok rányékábol többször probálkozott most is elkezdett egyet sztem most bejön,másik probálkozássa ez a bolt.

    lesznek telefonok jobban,ezen kivül vannak már táblák laptopok.mikel még?

    applenél sincs annyi cuc mégis van egy rakás boltjuk.logika emberek logika..
  • xxdani
    #7
    Hűtőmágnest, fülbevalót, frizbit Chrome ikonnal. Én már meg is vettem a repülőjegyet. Jól bevásárolok.
  • conjurer
    #6
    Motorala telefont vanilla androiddal tessék!
  • Cat #5
    Nexus telefont. Chromebookot.

    Sztm Motorola cuccokat is fognak árulni.
  • dzsagon
    #4
    még is mi a faszt vegyek ott? egy keresőt?
  • Ferrer
    #3
    Szánalom..
  • Andr0
    #2
    Igen, én is azt néztem, hogy inkább egy Chrome sarok, mintsem bolt.
  • passatgt
    #1
    Ez nem egy bolt hanem a Currys & PC World Megastoreban pár darab chrome felirat