111
NBA 2k12 topic
  • JohnnyG
    #71
    Nem tudjátok mi lehet akkor a baj, ha be a star módban mikor megnyerném már a bajnokságot az utolsó meccs után kilép a játék, de állandóan akárhányszor megnyerem a játékot?
  • Krisztiam #70
    lesz NBA live 13 hallottátok? :)
  • syberia2
    #69
    így izgalmas;)
  • bakkerman
    #68
    ass. módban vagyok épp az OKC-vel,és volt egy elég érdekes trade,amin kibaszottul kiakadtam...a Suns odaadta a Nasht a Nugátosoknak Afflaloért és Andersenért...ez annyira kiábrándító...Steve Nash olyan ikon Phoenix-ben,hogy szerintem egy Jamesért se adnák oda,na meg Nash sincs már abban a korban,hogy bárhova is elakarna mozdulni :SSS felrakom én is ezt a cheat enginet,és belenyúlok a játékba trade szempontból,mert idegesítő
  • bakkerman
    #67
    jaja,mert szimuláción a képességeket nézi a gép,és aszerint adja be a statokat,míg ha én játszom az emberemmel,akkor függ a játékstílusomtól. én amúgy amikor játszom a PG-mel,kevesebb asszisztot adok,mint szimuláción,mert nem merek belemenni kockázatos passzokba,inkább dobok,ezért szimuláción jobb a FG%-om,de kevesebb pontot is szerez.
  • syberia2
    #66
    Nekem szimulációkon 9-10pattanót szed, ha meg én játszom a kis SG-mmel 3 is csoda:D
  • bakkerman
    #65
    mekkora láma vagyok basszameg,nyomom a meccseket ezerrel,a lentebb leírt my player módomban,már 11 meccset toltam le,amikor rájöttem,hogy ha csak a key gameseket játszom én,attól még a többin "ugyanúgy" játszok,csak szimulációban...én eddig azt hittem,hogy azokat a gép nem számolja,csak azt amin ténylegesen én irányítom az emberem :DDDD így azért 1 szezont lazán lelehet tolni 4-5 nap alatt :) szimulált meccseken szépen hozza az átlagjaimat a gép,remélem év végén meglesz az "all nba rookie first team" tagság :) Irving elég gyengén muzsikál(ugye ő is PG),így remélem én kapom meg az első számú rookie PG jelzőt :))
  • FrezeR
    #64
    igen lehet EZ kell neked +a Cheat Engine nevű progi, ott van hozzá a leírás is az első oldalon.
  • Tormiee17
    #63
    Nem tudjátok lehet e olyat,hogy my playerbe valahogy beállítnai,hogy a cpu ne tradeljen mer elég idegesítő,hogy egy év után már senki sincs a saját csapatában... :S
  • bakkerman
    #62
    előkaptam megint a gémet! Be a Star módot kezdtem rögtön,PG-ként,a rookie showcasen 11 pont 3 asziszt volt a teljesítményem,a drafton 1/16-on elvitt a Philadelphia,első meccsem előtt 8. voltam a rotációban 12 perccel,5 meccs után már sixth man vagyok,18 perccel,az átlagom: 14 perc/meccs,13 pont,2 asziszt,a gradem átlagban C+. az eddigi legjobb meccsem a Minnesota ellen volt,ahol 22 pontot dobtam,a gradem azon a meccsen simán C volt,de a teljesítményem "Great" lett,3 highlight momenttel,és 100%-os triplamutatóval (3/3) :)) 2-3 áll a csapat jelenleg,a rookiek között a 4. legjobb vagyok eddig,de ha azt nézzük hogy Kyrie Irving meg a többi nagy nevű rookie 25-30 perceket kap minden meccsen,ahhoz képest én sokkal jobban játszom. Az assziszt mutatómon kéne javítanom,de a csapat egyszerűen nem mozog,nem tudok bejátszani egy kurva labdát se a festékre,amikor én elviszek egy védőt,és az üresben maradt hátvédnek kirakom a labdát,általában vagy elbasszák a többiek,vagy dobócsel,és adják tovább...ha pályán vagyok inkább a pontszerzésre konctentrálok,és a biztos védekezésre,igyekszem kevés "allow man to score"-t csinálni. Amúgy a pre draft interview-en a Houston alapemberként számított volna rám,de oda nem akartam menni,szerintem a Philadelphia jobb csapat,Igoudalavál,Holiday-el
  • syberia2
    #61
    sprintelsz és úgy dobsz(asszem shift a futás)
  • Holdpro
    #60
    Most szereztem be PC-re, de nem tudom hogy kell zsákolni, segítsetek pls
  • syberia2
    #59
    van egy olyan gomb hogy intensive defense(talán a bal ravasz a kontrolleren) és közben mozogsz az embereddel(itt nem védekezi le automatikusan) és amikor dob Y-al blokkolsz, ha passzol X-el stealelsz
  • szabii98
    #58
    Játszogatok már egy ideje, de nemtudom hogyan kellene védekezni..:/ néha valahogy sikerül de 10ből 1x.. help pls
  • Tormiee17
    #57
    Valaki nem tud megoldást arra,hogy ne fagyjon ki?? általában vagy az első vgy a 3. negyed után teszi ezt..elég idegesítő..
  • setuh
    #56
    Felre ertettel,tudom hol van a training csak ujra szeretnem kezdeni...
  • syberia2
    #55
    azt hiszem hogy a Game Modesnél van egy Training Camp, ott MJ megmutatja neked:)
  • setuh
    #54
    Hi!
    A traininget vhogy ujra lehet inditani,vagy legalabb h megmutassa meg1x a mozgasokat?
  • sinnfein
    #53
    Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Sajnos a csapatok kis logói (Pl.: Minnesota Timmberwolf's-nál az üvöltő farkasfejek, vagy a Chichago Bulls-nál a kis bikafejek)nálam sehogy sem akarnak a pályákon feltűnni....
    előre is köszi a segítséget!
  • Blueblood
    #52
    Srácok! Tudnátok mondani egy CD kulcsot a játékhoz (serial)? Köszi szépen!
  • FrezeR
    #51
    igen én is próbálgattam, nagyon nehezen jöhet össze szerintem de azért érdemes kísérletezni hátha :)
  • Krisztiam #50
    jaja ez is durva, de én próbálgattam a játékban is félpályáról eldobálni, de még egyszer sem ment be így :)
  • FrezeR
    #49
    nincs mit,és ettől már csak ez volt durvább :O na off vége! :)
  • Krisztiam #48
    nah jobb minőségben:

    Tyreke Evans
  • Krisztiam #47
    köszi szépen, megtaláltam.. bocs az offolásért..
    azért ez komoly :)

    Tyreke Evans
  • FrezeR
    #46
    esetleg itt megtalálhatod, 3 részes a videó a többi rész ott van mellette
  • Krisztiam #45
    sziasztok
    nem tudjátok véletlenül, hogy az elmúlt nba szezonba volt egy meccs, amikor a végén az egyik csapat játékosa félpályáról bedobta a kosárlabdát az utolsó másodpercben és megnyerték a meccset.. nem tudjátok melyik csapat volt az?
  • syberia2
    #44
    lehet:)
  • Krisztiam #43
    sziasztok
    az lenne a kérdésem,hogy ha van 2 xbox-os joy-om,akkor lehet egymás ellen játszani kosár meccset?
  • Krisztiam #42
    köszi :)
  • syberia2
    #41
    options/(nba oprions/)presentation résznél halkíthatsz le bármit
  • Krisztiam #40
    sziasztok, a zenét hogy tudom kikapcsolni játék közben??
  • twi452
    #39
    Akkor viszont magadtól kell választani taktikát gamepadon a dpad-el vagy a beállításokban ha jól emlékszem game settings és a run plays-t on-ra kapcsolva magától fog minden támadásnál valamilyen taktikát belőni a csapatnak.
    My playerben kell egy bizonyos szint, hogy a csapat engedje, hogy te válassz taktikát menet közben :)
  • Zan
    #38
    Elvileg beállítottam...de nem látom,azaz nem tudom,hogy ezt magától mutatná,vagy valamelyik gomb megnyomásával? A shot timing műkszik,de ez a taktikázós módszer nem...még!:)
  • syberia2
    #37
    hát bizony nehezebb a játék, de én az első meccsemen D+-t kaptam, mégis 1. kör/14 draftoltak- az azért elég jó (2k11ben is így lett ha mindhárom meccs A- lett.)
  • twi452
    #36
    Presentation menüben playvision menüpontokkal tudod beállítani, hogy lásd a támadótaktikákat részletesen :)

    ugyanitt lehet bekapcsolni a dobásvisszajelzéseket is: shot timing és shot quality

    igen itt már nem olyan egyszerű a+ meccseket hozni :D kegyetlen lehúznak ha valamit elcseszel :D

    én a High nevű kamerával szoktam tolni egyedül nekem ez a fajta jött be már évek óta :)
  • Zan
    #35
    Ne röhogjetek ki,de csak úgy sikerült az első drafting előtti meccs végére A- os eredményt elérnem,hogy folyamatosan elmentettem,ha legalább egy fél betűt sikerült végre feltornáznom:)!
    Azt hiszem még van mit fejlődnöm!:) Ti melyik kamera nézetet használjátok? Hol lehet beállítani,hogy mutassa azt,hogy mikor hogyan engedem el a lasztit meg azt,hogy a földre rajzoljon ilyen "taktikai nyilakat"(egy vidin láttam,hogy a srác majdnem mindig úgy támadott,egés sikeresen:)!) ?
  • FrezeR
    #34
    Állítólag a net megszakadása miatt vsn ez. Nekem pl amikor elment a net meg is fagyott 1-2 percre majd onnan folytattam tovább. Viszont már nem az első eset amikor my playerben keményen kifagyott a játék.
  • grizzly21
    #33
    nektek nem szokott magallni neha egy fel/negyed masodpercre jatek kozben? Nekem mostanaban igen, es nem tudom mitol...a gep baromi eros, ugyhogy nem tudom mi lehet.
  • syberia2
    #32
    sajna nincs:s Nekem a patrick ewinges van kész, meg is vannak a csapatok. Úgyhogy passz. (amúgy nekem is tűnt el csapat már, a Magices)