111
NBA 2k12 topic
  • Krisztiam #111
    én megvettem 2000 ft-ot megér :D
  • FrezeR
    #110
    Nagyon jó ár kár, hogy egy évet kellett várni rá :)
  • Krisztiam #109
    2000 Ft-ért nba 2k12-öt lehet venni cd g-ban :)
  • syberia2
    #108
    13 topic kezdődhet a visszaszámlálás:)
  • elitehun
    #107
    A grafika kicsit furának tűnik a 12 után, vagyis lehet csak a szinek élénkebbek. De nagyon várom már. Hogyhogy nincs még topikja? :D
  • Krisztiam #106
    jöhetne már :D
  • syberia2
    #105
    5-én asszem
  • Krisztiam #104
    mikor jön már? :D
  • szabii98
    #103
  • FrezeR
    #102
    [url=http://www.youtube.com/watch?v=7DuLeJ2MJpE&feature=player_detailpage]NBA 2K13 Developer Insight #4 - MyCAREER[/url]


    Kis néznivaló :)
  • Forza Italia
    #101
    működik. köszi
  • Forza Italia
    #100
    úgy csinálom de nekem akkor is csak ejti és nem zsákol.
  • syberia2
    #99
    Sprint+dobás(értelemszerűen közben futni kell a gyűrű felé)
  • Forza Italia
    #98
    Srácok billentyűvel h tudok zsákolni??
  • FrezeR
    #97
    Pár nap és belejössz :) Egyébként a neten található további kiegészítés a játékhoz grafikai és játékmenet szintjén érdemes azokat is feltenni, igen lehet még ezeket is fokozni :)
  • Robert24
    #96
    Szerintem is jó lett az előző 2k11-hez képest még nagyobb változást nyújt, hogy a taktikai elemekre jobban oda kell figyelni főleg ha nem valami acélos még a karaktered. My playerről beszélek most. A pro szint is megoldható szerintem a rekordom eddig a Heat-tel 13:0.
    Nekem ami nem tetszik az csak egy dolog lenne. Még pedig, hogy a gép tradelései nem igazán érthetőek. Sokszor úgy érzem mintha butitani akarná a csapatomat. Kevés az olyan trade ami szerintem a csapatnak megéri. Ezen javíthatnának. Meg a draftok. Mondok példát. Chris Bosch-t a Heat már nem tudom melyik csapatnak de odaadta 2 draft jogért és emiatt 2 a gép által kreált kis semmi játékos jött a csapathoz. Ez nekünk biztos nem volt jó üzlet és elég idegesítőek.
  • Árnyvadász
    #95
    Közel 8 éve már annak, hogy nem játszottam NBA játékkal, pedig annak idején jól elvoltam velük. Aztán valahogy megláttam a videókat erről a játékról és nehezemre esett elhinni, hogy ennyit fejlődött a technika.

    Mondtam is magamban ez szinte képtelenség. Ilyen szinten már majdnem a tv közvetítések határán mozog a cucc. Aztán tegnap megnéztem valójában is a dolgot és igen. Komolyan, ha nem lenne az a pár gyatrább animáció a közelített képeken és még jobban megoldanák az arcmimikákat és az érzelmeket, akkor azt mondanám ez olyan, mint a valóságban.

    Egyetlen problémám, ami természetesen csak kezdeti, hogy a gép a pro szinten is lazán rám ver 15-30 ponttal. Rookie szinten még tudom vele a lépést tartani, de a pro az jobban fekszik, mert valahogy nagyobb a kihívás és úgy jobb játszani.

    Nincs mit tenni: Gyakorolni, gyakorolni.

    Ja és persze figyelni az NBA2K13 megjelenését.
  • Krisztiam #94
    köszi
  • syberia2
    #93
    LT(pc-n az intensive defense gombja) + B (fake pass)
    csak bizonyos szögből megy palánkra, ha pl. sprintelsz a gyűrű felé és utolsó pillanatban dobod fel, akkor palánkról fogják bezsákolni.
  • Krisztiam #92
    nba2k12-ben hogy lehet olyat csinálni, hogy a palánkhoz passzolom a labdát ott pedig a csapattárs bezsákolja??
    milyen billentyű kombinációval kell?
  • syberia2
    #91
    MYplayerben már a 4. szezonomat játszom, és ilyenek a generált újoncok: Istvan Sandor, Mátyás és István Csiky, Kaffka Tódor, Magyarországról:D
  • Krisztiam #90
    a videokártya drivert frissítsd..
  • Osi20
    #89
    Olyan problémám van hogy felrakom roster de vannak akinek fehér feje és teste meg fekete azt hogy tudom javitani? Elöre is köszi választ.
  • syberia2
    #88
    Ezen az oldalon mindig megtaláljátok a legfrissebb kereteket!
  • Osi20
    #87
    Sziasztok! Tudna nekem valaki küldeni adatbázis frissítést küldeni? Vagy esetleg tud valaki honlap címet ahonnan le tudnám tölteni? Előre is köszi.
  • FrezeR
    #86
    Te így nem választhatod ki menet közben a csapatot majd ők visznek el és hopp már ott is vagy :) ha szerencséd van akkor az visz el akit elsőnek tettél be. Pár meccs elteltével megtörténik a csere. Választani akkor tudsz majd csapatot ha lejárt a jelenlegi szerződésed.
  • Demian86
    #85
    Load-al sikerült már közben nekem is.
    Köszi a választ.
    Újabb kérdés: My Player módban már egy nulla a csapatom. Érdeklődtem más csapatok után, meg is adtam a 3 csapatot ami érdekel és egyik jelentkezett is. Hogy tudom elfogadni őket? Kattolok rá de semmi. Akármit nyomkodok nem történik semmi csak kiírja hogy nézzek vissza később. :D
  • syberia2
    #84
    nekem úgy működött, ha a myplayert így töltöttem be: Options/Load (tehát NEM a myplayer/Load alól, és nem is a játék kezdőlapján!!)
  • Demian86
    #83
    Sziasztok!
    Nekem olyan gondom akadt a játékkal, hogy patchelés után a My Player módba ha be akarok lépni tölt...tölt...tölt...kifagy.
    Újra húztam a gamet, és a mentett file-okat bemásoltam, a hiba ugyan az.
    Valakinek valami ötlet erre?
    2. szezonomban vagyok, nem akarom dobni az egész karriert. :S

    Előre is köszi a válaszokat!
  • Osi20
    #82
    Gamepaddal hogy kell csinálni? Elöre is köszi választ.
  • syberia2
    #81
    LT + B (azaz clutch és fake pass)
  • Osi20
    #80
    Sziasztok. Egy kis segitség kell hogy carierben hogy tudok a gépnek alley upra tenni labdát? Elöre is köszönöm választ.
  • FrezeR
    #79
    sajnos nincs
  • cbzotyoka
    #78
    heló valaki meg tudná mondani hogy van-e magyarosítása a játéknak , ha igen egy linket is tudna adni ahonnan le tudnám tölteni? előre is köszönöm.
  • RedBull83
    #77
    Nah ezt sikerült fantasztikusan meg fogalmazni!! A lányeget értitek és remélem valaki tud segíteni!!!
  • RedBull83
    #76
    Sziasztok!!

    Nekem kellene egy kis helló srácok!!Minden megy a game-ban de arra nem tudok rájönni hogy tok zsákolni!!! Pc Bill.Ha valaki tud segíteni msn:[email protected] Előre is köszönöm a segítséget!!!
  • FrezeR
    #75
    Kint van a javítás a játékhoz és elég sok rosszat olvastam róla az nba live oldalán. Próbálta már valaki?
  • bakkerman
    #74
    jaja,szerdán lesznek bővebb információk,remélem kijön majd PC-re
  • bakkerman
    #73
    ki kell szedni az autosave-t,és akkor engedni fogja azt hiszem
  • syberia2
    #72
    nekem is mindig ezt csinálta, gondolom warezon tolod:s én hagytam hogy kikapjak a döntőn és a kövi szezont már engedte megynerni