30
  • Amiga
    #30
    Ha az X-Menre gondolok, meg kell cáfolnom azt a feltételezést, hogy nem lehet képregényből jó film-adaptációt készíteni. Ennek tükrében a Mortal Kombat is sikerülhet igazán jól.
  • Bulics
    #29
    Ki az a Samsung?!?
  • nlght
    #28
    akkor ez most egy full reboot lesz? teljesen újraírt történelemmel?
    mert eddig úgy volt, hogy scorpion samsung embere volt és nem a földi emberek oldalán harcolt
  • Justil
    #27
    Szerintem a Daredevil nem rossz, bár azért annyira nem is jó.

    Mind1, ha az új MK lesz olyan mint a minisorozat jobbik részei, az már jó, csak ne vágják tele szar klisékkel, és ne akarják vele megváltani a világot se. Abból általában nem szokott jó kisülni :P
  • tomboy013
    #26
    Szerintem a Batman film egy igen jó újragondolása volt a Batmannek és itt nem a technikai megvalósításra gondolok. Én remélem hogy ahhoz hasonló lesz a Mortal is. Fura hogy neked az nem tetszett de emberek vagyunk kinek mi jön be. Képregény adaptáción amúgy például a Daredevilt vagy a Pókembert értem amik elég gyenge eresztések lettek.
  • Justil
    #25
    A félreértések elkerülése végett nem a technikai színvonallal volt gondom, csak szimplán bealudtam rajta annyira untam magam...

    Ha az új MK csak fele akkora technikai színvonalat hozna, már elégedett lennék, de tartok tőle, hogy kicsit más nagyságrendű költségvetése lesz :(
  • Justil
    #24
    Nem tudom mire gondolsz "többi képregény adaptáció" alatt, de én sírva menekültem a Batman filmről, annyira szar volt, pedig általában a képregény adaptációk tetszeni szoktak. Na mind1, erről ennyit.
  • tomboy013
    #23
    Ennyi erővel a Batmen előtt is mondhattad volna hogy egy szar lesz mert a többi képregény adaptáció is elég gyenge eresztés és láss csodát nagyon jóra sikeredett. Azt más filmek alapján nem lehet megállapítani hogy milyen lesz például ez. Ha a Batmenhez hasonlóan ezt is elviszik egy reálisabb világba akkor kihozhatnak belőle valami igazán jót is. Szerintem. De majd kiderül. Azt majd annak a topikjában tárgyaljuk meg =)
  • Justil
    #22
    Láttam az összes részét a minisorozatnak. Voltak gyengébb részek, meg jobbak is, de összességében nem volt túl meggyőző.

    Lehet, hogy nem ugyanaz készíti a filmet, mint a Tekkent, vagy Dragonballt, vagy a legutolsó Street Fightert (vagy a DoA-t), de mivel a kiváló alapanyagok ellenére mind kalap kaki lett, talán van egy kis okom az aggodalomra, nem gondolod?

    Én szeretném a legjobban, ha jól sikerülne, de mérget vennék rá, hogy kaki lesz. Majd meglátjuk, de rohadjak meg ha megnéztem, visszakeresem ezt a topicot, és beírom, hogy milyen volt végül... :D
  • tomboy013
    #21
    Épp te beszélsz a szegénységi bizonyítványról mikor még el se kezdték csinálni a filmet de te már azt állítod hogy D kategóriás lesz =D vicces vagy :P
  • tomboy013
    #20
    Mégis honnan tudod hogy mi lesz belőle? Mi vagy te jós? Ugyanaz rendezi vagy írja mint aki a DB-t vagy mi? Ha láttad volna a kis filmeket tudnád hogy esély van egy tényleg jó filmre.
  • Justil
    #19
    Jah, szerencsére, szal örüljünk, hogy lesz +1 d-kat akcijófilm, igaz? :)
  • tomboy013
    #18
    Tök mindegy mit beszéltek itt az animációról mert nem az lesz, szerencsére =)
  • Justil
    #17
    Amúgy meg tartok tőle, h el fogják ezt is b@szni. Ott volt a Tekken, a DB, mindkettőt elszarták, hát ezt is el fogják.
  • Justil
    #16
    "Inkább az animáció az ami gyerekeknek való"

    Ezzel csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítottad ki. Inkább maradtál volna csöndben.
  • G22
    #15
    Legyen, csak ne a webclipben lévő színészekkel :S
    Robin Shou volt a legjobb Liuu Kang.
  • JMáté
    #14
    Akkor te nem láttál jó animációt. Nézd meg a Gantz-ot.
  • tomboy013
    #13
    A japán embereket ne hasonlítsuk a többihez inkább =) Ha animációba beleznek ki valakit akkor az simán meg lehet nézni de ha egy jól megcsinált filmbe akkor azért húzza az ember a száját az undortól. Nah ezért más egy animáció
  • Waterhorse
    #12
    Hűűűha de frankón ki lett itt jelentve hogy az animáció gyerekeknek való. Japán szépen kaszál ezekből a gyerekekből.
  • FoodLFG
    #11
    Az élőszereplős DB filmre gondoltam.
  • cateran
    #10
    Ja, meg a kepregnyek is csak gyereknek, hmm? Sosem fogom megerteni, hogy mit nem lehet azon erteni, hogy sosem a megvalositas a lenyeg, hanem a tema..a horror balettben is horror, meg filmben is, meg kepregenyben is, meg animacioban is...a mese meg filmben is mese, meg minden masban..
  • cateran
    #9
    Ugyan ruhellem a DB-t, de az pont nem gyerekeknek valo...
  • JMáté
    #8
    http://www.youtube.com/watch?v=-OwDyWfjb48#t=6m50s

    Szerintem nem kell ide animáció, ez így is elég fasza.
  • Novotsik
    #7
    legacy az segített megérteni a karakterek történeteit h miként lettek azok amik/akik. De szerintem is egy agyszétrepesztős ultra animációs filmet kéne csinálniuk amibe a karaktereket brutálul megcsinálni legalább mint a új MK-ba volt (game) És a brutális kivégzéseket amiről leginkább a játék szól. Ha film lesz nem leszenek se a szereplők olyanok sem pedig a film h de brutál,meg jó. Ha grafikával csinálnák meg az nagyot ütne szerintem,a karakterek is tökéletesek lennének a vérengzés is,nem beszélve arról h olyan grafikát tudnak már csinálni filmeknél h tényleg elhiszed h igazi,és ezt egy 3D Imax-ben megnézni. Szerintem az lenne a topp
  • tomboy013
    #6
    Miért te csak Dragon Ball kaliberű filmet láttál amibe verekednek? kicsit nézz szét jobban =) Inkább az animáció az ami gyerekeknek való. Nekem amúgy tetszett a Rebirth is meg a Legacy is. A képi világa nagyon jó lenne a mozifilmbe is.
  • FoodLFG
    #5
    Brutális animációs film kéne ebből, nem ilyen élőszereplős, "össze vissza rángatom a kamerát, hogy ne bukjon ki, hogy kamu a verekedés". Persze, ha gyerekeknek szóló verekedős filmet szeretnének csinálni (Dragon Ball), akkor mehet...
  • Chocho
    #4
    Kiváló hír!
  • kalapos01
    #3
    Te vagy a béna- Még ebben a cikkben is benne van a folytatás.
  • Cobra.
    #2
    A Legacy egyébként tényleg véget ért a 8. résszel, vagy csak én vagyok béna és nem találom a folytatást?
  • Harkat 89
    #1
    Rebirth minifilmet szívesen látnám egy egész estés film keretében. Annak számomra nagyon is megvolt a hangulata. Legacy-ba már túlságosan is keverni akarták a reális és a misztikus világot, amiből nem mindig sült el pozitív élmény a sorozatban, bár nekem még így is tetszett.
    De akár mi is lesz ebből a filmből, én érdeklődve várom.