19
bevétel, kiadások, statisztikák, diagramok, hogy tudd hol a pénzed
  • trika
    #19
    INGYENES Cashflow Előrelátás

    www.cashflow-mernok.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=400&Itemid=442&cashflowp=4323
  • trika
    #18
    INGYENES Cashflow Előrelátás

    Kattints ide!
    http://www.cashflow-mernok.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=400&Itemid=442&cashflowp=4323
  • Rotcsa
    #17
    Ez egy nagyon jó program, napra pontosan kimutathatja vele az ember, hogy milyen termékre és mennyit költött! :)
    Kár, h nem 100%-ig magyar!
  • tomi99999999
    #16
    PINCESZAGÚT FINGOTTAM

    sziasztok a nevem jeromos

    múltkor a helyi számtek boltban vettem egy nyomtatót. otthon vettem észre, hogy nincs hozzá úesbé kábel, vissza is mentem a boltba, hogy kiverjem a hepajt. belépve a boltba, éreztem az eladó szúrós tekintetét, egyből mondtam, hogy hívja a főnököt, mert engem itt csúnyán átvertek. a főnök egy kopasz 40es éveiben járó traktorbuzi volt, kirúgták a pénzszállítóktól mert állítólag mindig ráverte a tízezresekre. előadva a panaszom csak ennyit mondott: szóval usb kábelre van szükséged, kövess engem a pincébe. belépve a pincébe egyszerrre csapott meg a dohos valamint a szarszag, ettől meg is szédültem, elestem és bevertem a fejem. felébredve nagyon fájt a pöcörőm, ekkor a főnök felkapcsolta a lámpát, majd elszörnyedtem mivel a farkam fel volt állítva és el volt szorítva egy usb kábellel, melynek a vége a főnök segglukába volt bedugva. ekkor elővett egy gainward gtx 580-as videókártya dobozt, de sajnos egy pénsizpumpát húzott ki belőle. addig pumpálta a péniszem amíg fel nem robbant, majd pedig felém állt, kihúzta az usb kábelt a seggéből és ezzel a lendülettel rámfosott vagy 10-15 liter ürüléket. sietve távoztam a boltból a helyi kórházba ahol kinevettek, mert a héten már a negyedik ilyen esettel találkoztak. de egy kedves nővérke mégis szóba állt velem, behívott egy kezelőbe. csak annyit tudtam elolvasni a ruhájáról, hogy katának hívták, egyből megfordított és mondta, ánuszvizsgálatot kell végeznie rajtam. nem értettem a dolgot, ott álltam egy tátongó lyukkal a felrobbant péniszem helyén, nyakig fosban. benyúlt a seggembe kata, ám valami fura volt, nem olyan mint amilyenek a prosztatavizsgálatok eddig, hátrakukucskáltam és az az állat kata kesztyű nélkül, puszta kézzel nyúlkált a seggembe majd mikor kihúzta a bélsáros kezét elkezdte nyalogatni róla a szart. ekkor elfutottam, de találtam mindkét illetőről képet, és úgy tudom ezen a fórumon is jelen vannak, kérem jelentkezzenek, mivel miután hazaértem akkor esett le, hogy ekkora élményben még nem volt részem sose.

    ne vásároljatok nyomtatót usb kábel nélkül
    történt már veletek hasonló?
  • szekrény
    #15
    látod-látod ez a valóságban egy jövedelmező kapcsolat :DDD
  • morcosqtya
    #14
  • szekrény
    #13
    szedjél fel egy zsidó csajt ...
  • SötétBarom
    #12
    Ha használnék ilyesmit, felháborodnék mennyi pénzt elverek ökörségekre, így inkább kerülöm :DDDD
  • Desiderata #11
    Money Manager Ex (pcworld.hu)
  • morcosqtya
    #10
    Sajátot csiszolgatok 2 éve. Egy egyszerü excel file.
  • SzirmosSzisza
    #9
    Vagy Google Docs akkor már.
  • Petka
    #8
    Észben tartás, már akinek van...
  • bakkerman
    #7
    papír,és még kéznél is van
  • Petka
    #6
    Libreoffice és még ingyenes is :D
  • Desiderata #5
    kiadást/bevételt kezeli, de a jövőbeni terveket nem, amortizációt sem
    nincs jelszavas védelem
  • Borg
    #4
    Excel. Tud magyarul is.
  • Sml
    #3
    Az utolsó linkel mi a probléma? Az is magyar.
  • joebacsi
    #2
    Easymoney-t használom androidon egy ideje, nekem ez jött be.
  • Desiderata #1
    Sziasztok!

    Sok cucc van a neten amivel a pénzedet nyomon tudod követni.
    Nekem valami offline megoldásra lenne szükségem.

    Kipróbáltam pár progit; AceMoney Lite, Personal Finances Free, Családi Költségvetés Kalkulátor szoftver
    Magyarul tudó érdekelne. Használ valaki itt ilyesmi programot?