15
  • Inquisitor
    #15
    Ez most tök úgy hangzott mint ha már csak Kínában vennék a Nokiát ... Elég nehéz elhinnem, még ha nem is vagyok a rajngójuk.

    WP7-re meg lehet köpködni, de nemsokára a HTC kidobja a tömeges WP7 telefonjait, és figyeljétek meg, az összes nagyobb gyártó követi majd, Samsung, LG, Motorola(!), stb. A sikerét meg nem a tudása fogja meghatározni, hanem az, hogy képesek e időben megcsinálni egy értelmes marketet az MS-nél.
  • zpe
    #14
    qrva billentyűzetem
  • zpe
    #13
    Bár most,ahogy elnézegettem ezt a wp7-et, azt köll mondjam nem is rossz és gyorsnak is tűnik. Ha Nokia is belepiszkál a kernelbe, márpedig gondolom igen, akkor gyors is lessz remélem, ha már csak ez mardt !
  • MR007
    #12
    Na, egy linket léci, léci..... Azért remélem nem fognak beperelni. Majd fű alatt lerendezzük.
  • Skynet85
    #11
    M$-ék most sírnak is. Holnap rendkívüli ülést rendeznek, mert anyagi csődbe viszed őket, tuti nem te felejtettél el venni nokia telot az elmúlt 2 évben, lehet azért csődölnek ők is...
  • MR007
    #10
    Szerintetek lesz még vmi abból a már fél éve fellebbentett Nokia 801-ből? Vagy Elop azt is zárolta, mint a MeeGo-t. Ha beledöglök sem veszek WP-t.
  • asysoft
    #9
    Milyen jó, hogy ex-MS vezért kapott a Nokia, így van kire ráfogni a gyengélkedéseiket - mintha az iPhone és Android megjelenése óta nem csak messziről (és pocsék végrehajtással) követnék a trendeket...
  • sanyicks
    #8
    a microsoft egy "etikus" cég, ez látszik a nokián :)
  • zpe
    #7
    A Nokia túl jó ahhoz, hogy maradhasson !
    Szét kell cseszni, mert különben a konkurenciát cseszi szét, ahogy eddig is tette.
  • Armagedown
    #6
    "Biztos hogy valakinek érdeke hogy a Nokia tönkremenjen."
    Ugye te is a יְהוּדִים-ra gondolsz ?:)
  • socheater
    #5
    Sokan meg tudnák mondani a Nokiának a know-how-ot. Biztos hogy valakinek érdeke hogy a Nokia tönkremenjen. Ennyire rosszul nem lehet valamit évek óta csinálni. (~2 éve) Nem vagyok az összeesküvés elméletek híve, de ez tisztán látszik. A Nokia el fog tűnni a süllyesztőben... 100%... Pedig minőségben ott vannak még mindig...
  • mtxaudio
    #4
    Jah,15 Éve Nokiát használok folyamatosan,attól függetlenül,hogy minden mást teszteltem,és kipróbáltam!De nem ezeket az új Szarokat amiket mostanában gyártanak!És sajnos több szolgáltató belső emberével kapcsolatban vagyok,amit ők is megerősítenek,hogy már nem is ajánják ezeket a készülékeket!De ha Értelmes fülekre talál a levelem,szívesen segítek kijutni az egyre mélyebb lejtőröl!
  • mtxaudio
    #3
    Miért nem lepődöm meg ezen?A nokia saját maga alatt vágja 10 éve a fát,a sok gagyi,felesleges,egyre ígénytelenebb telefonokkal,amiknek semmi értelme!a Nokiának nem a trendet,hanem a minőségi készülékek gyártását kellett volna tovább vinni!De jó pénzért még tudnék segíteni rajtuk!Bár olyan személyhez ez úgy sem jut el,akit érdekelne a kiút!Pedíg ismét lehetne az első,eladott mennyiséget tekintve!!!
  • zpe
    #2
    elop
  • xxx007
    #1
    Game over!