10
  • Skynet85
    #10
    hálisten ha elég minuszt kapsz eltűnik a hsz-ed...
  • asysoft
    #9
    "Win7 be van beépitve virusirtó alapból."
    Nincs, csak a Windows Defender a Windows része Vista óta, amely kémprogramok ellen van. Létezik ingyenes MS vírusirtó is, Security Essentials névre hallgat, s utólag lehet letölteni akár XP-re is.
  • fergusonpapa
    #8
    Nem véletlen h a hsz-aid hazsnoságga a földet veri..és új reg = nálam troll kategoria..erigy utadra és szerez egy nöt.

    tiszteletem.
  • Hótt Dög
    #7
    Ja hogy ilyenkor nem is olyan elterjedt a WinF*S 7, csak akkor mikor pont ezzel kell kacérkodni mi?

    "Olyan amilyen de van benne"



    Van benne de minek ?
  • chuky123
    #6
    Mi köze a win7 ek ehhez? Valszeg xp böl állt a botnet hálozat. Sokan nem raknak fel semmien vírusirtót és úgy neteznek xpvel ami nagy felelőtlenség.Win7 be van beépitve virusirtó alapból. Olyan amilyen de van benne. Szóval egy "szűz" xp-ét könyebb megfertőzni mint 1 win7 et.
  • pasi29uk
    #5
    Mielőtt valaki meggyanusítana... nem vagyok botnet rendszergizda semmi közöm hozzájuk. /csak mert félre érthető voltam/
  • pasi29uk
    #4
    Ha meg akarsz szüntetni egy botnetet azt "viszonylag" könnyen megteheted, amennyiben elég jogosultságod van. Itt a problémát a bürokrácia jelenti.
    Azt kellene elérni, hogy a a fejlesztőknek ne legyen esélye elkerülni a szigorú felelősségre vonást és az elrettentő ítéletet.

    Biztosan nem csinálnék botnetet, ha tudnám lebukok és forró szögeket nyomkodnak majd a péniszembe ideges bácsik napi 3* 20 éven át...
  • Armagedown
    #3
    Nem volt egy szó se róla hogy Win7 lenne a fertőzött gépeken.
    Szerintem a legtöbb boton Xp fut
  • Hótt Dög
    #2
    Most magatok is láthatjátok a WinF*S 7 "előnyeit" !
  • Hótt Dög
    #1