11
  • Carmageddon
    #11
    Én meg a kingsel játszok, remélem a teljes verzióban már nem ad ilyen kevés pénzt.
  • gombost
    #10
    Hopsz! ÉN lemaradtam a Warstormnál és utána a Tírantnál, azóta is ezzel játszom...
  • Evoluti0N
    #9
    "Sid Meier klasszikusa, a Civilization a Facebookon is felbukkant. A CivWorld a népszerű stratégiai játék Facebook-verziója, mely szintén még csak béta-üzemmódban érhető el. A játék meglepően sok lehetőséget tartogat a játékosoknak, de természetesen a "nagy verziókhoz" képest azért nem mehetünk akkora mélységekbe a menedzselés tekintetében. Azért érdemes kipróbálni, a rajongók elszórakozhatnak vele."

    Benne van.
  • gombost
    #8
    Egy ilyen felsorolásból szégyen kihagyni a CivWorld-öt.
    http://www.facebook.com/civworld
  • Carmageddon
    #7
    A kings mikor lesz teljesen elérhető?,teljesben?
  • Rage47
    #6
    Sims nem sorolható ide?
  • qetuol
    #5
    kimaradt a tyrant... magasan veri a warstormot..
  • Zocsi
    #4
    +1
  • webpost
    #3
    A Warstorm biztos jó játék volt.
    Unfortunately, Warstorm is closed to new players. Warstorm will shut down on September 30, 2011 to make way for new games.
  • Kesely
    #2
    A Galaxy Online-ban nem kell a festéssel szórakozni. A Hajók különböző szintjeinek vannak különböző színei. Majdnem minden űrhajónak, fegyvernek és védelmi eszköznek 3 szintje van. A hajók különlegesek ilyen téren, mert a szinttől függően a kinézetük és a színük is változik. A pepecselős helyett én az összetett szót használtam volna a cikkben.
  • Cat #1
    Kimaradt a Backyard Monsters, mindenkinek ajánlanám, jó kis toronyépítgetős stratégiai.