12
  • ffxi
    #12
    Kultúrbarbár xD
  • Merces
    #11
    ..jó akkor vitassuk meg az intelligencia és az izlés között fennáló kapcsolatot, a taplóságshowk fényében,ezzel emelve a fórum szinvonalát..........
    ...szerintem nincs közvetlen összefüggés..........
  • Broafka
    #10
    azért a balettet ne hasonlítsuk ehhez a színvonaltalan szutyokhoz. Az egyik kultúra a másik meg kultúracsúfolás! Inkább nézek tütüben ugráló csajokat, mint plázacica, kigyúrt buta ember, kurva, "azt-hiszem-vicces-vagyok" embert.

    Tényleg ez a szórakozás? Akkor nézzétek!
  • morden
    #9
    Én nézek tv-t már nincs reklám sehol, nyugodtan nézheted :D
  • DjDano
    #8
    Én nem nézek tv-t, mert a mindent elborító folyamatos reklámszünetek egyszerűen megőrjítenek... Így sajnos még az amúgy magasabb szintet képviselő tudományos csatornák is kiesnek. Marad a letöltés, de szerencsére ma már szinte mindent le lehet tölteni reklámmentesen.
  • morden
    #7
    Csak fura na, én se kommentelek be egy mondjuk balettről szóló cikkhez azt hogy utálom a baletett meg milyen gáz volt a tegnapi előadás ( úgy hogy életemben nem voltam balett előadáson :D )
  • Daza500
    #6
    Ezzel etetve a magatokfajta goblinokat.
  • bojti
    #5
    Várj most jönnek még azok a kommentek , hogy " x éve nincs tv-m hála Istennek ", vagy a " már régóta kitöröltem a retekklubbot a csatornalistából , csak Sprektrumot nézek ;)
  • morden
    #4
    A szokásos fórum színvonal: 2 ember megállapítja a magyar ember IQ-ját, a 3-nak meg nem is ment a TV közelébe x napja :D
  • Laza
    #3
    Szerencsére ezen a héten még egyáltalán nem láttam bekapcsolva otthon a TV-t, mert az asszony szakdogát ír ... így még a reklám spotokról is lemaradtam. Tartsa meg a jó szokását :)
  • Broafka
    #2
    Magyarország értelmi szintje leverte a TV2-t! Hajrá Magyarország, csak így tovább, ennél mélyebbre már nem süllyedhetünk...
  • Tenkory
    #1
    erre van igény...no comment