16
Worms: Ultimate Mayhem
  • Rayden02
    #16
    Kijött a demo!
    Worms Ultimate Mayhem-SKIDROW
  • Rayden02
    #15
    egy pár eddig nem linkelt videó

  • wollnerd #14
    WUT? :D
  • pxxl
    #13
  • SZilaJMaGGoT
    #12
    Szerintem pont, hogy ez a 3d-s fos... Szerintem inkább a 2d-sre kéne még rágyúrjanak úgy, hogy több fizika legyen benne(pl fém elhajlik, fa elég, gyúlékony anyagok gyúlékonyabbak... stb..). :D
  • precision
    #11
    worms 3D -ben fos :)
  • MerlinW
    #10
    Worms kizárólag 2D-ben volt jó eddig. A 3D botrányosan rossz volt.
  • Petka
    #9
    Worms 2, Armageddon, World Party... Ezek voltak a jók. Volt hogy egy egész napon keresztül nyomtuk 3-4-en. Még saját kukac hangokat is felvettünk hozzá :D
  • solo
    #8
    Szerintem így a legjobb: D maga a worms egy fos lenne, ha nem lenne ez a 3d-s dolog: D
  • RAZOR27
    #7
    Csak én nem értem mi a különbség a mayhem meg eközött? :D:D btw, sztem a 4el is ellehetett hülyülni, annak is megvolt a maga szépsége =)
  • SZU
    #6
    Inkább visszamegyek Worms Reloadozni.

    A Worms egyik legjobb része a gyors felhőtlen akció. A 3d-s célzás-mozgás pont ezt teszi tönkre.
  • milk4
    #5
    Mi régen haverokkal toltuk a 3D-s worms-el(névre nem emlékszem) és volt olyan jó mint a 2D-s szerintem.Suli után mindig átjöttek hozzám egy páran és olyán 2-3órán keresztűl toltuk.
  • [HUN]FaTaL
    #4
    Nem a graffal van a probléma, hanem a játékmenet rettenet, szerintem a 2D-s sokkal jobb :)
  • wollnerd #3
    Nekem a Worms Mayhem 3D grafikájával nincs bajom. Csak a Worms 3D játékban lévőben van.... Az szar.
  • [HUN]FaTaL
    #2
    Már megint ez a 3D-s fos?:(
  • Rayden02
    #1

    A Team 17 mostanában eléggé belehúzott és úgy tűnik, hogy szeretné elérni, a kedvenc kukacaik visszatérnének az őket megillető helyre.
    A Worms sorozat a mai napig rengeteg rajongóval bír, ám az igazi játékélményt sajnos az újabb 3D-s részek már nem tudták úgy átadni, mint az \"egyszerű\" 2D-s veriók. Épp ezért nem volt meglepő, mikor a csapat bejelentette, hogy készül a Reloaded alcímet kapott, klasszikus alapokra építkező epizód. Ma pedig kiderült, hogy újabb játék lesz hamarosan elérhető.
    A Worms: Ultimate Mayhem azonban nem egy új alkotás lesz, hanem a Worms 3D és a Worms 4: Mayhem HD-s remakeje. A csomag szerencsére minden géptípusra elérhető lesz, így akinek kimaradtak ezek a részek, az most egy pakkban szólíthatja magához a játékokat. Az Ultimate Mayhem az idén meg is jelenik.