27
  • Merces
    #27
    ..ja és a blizz szar igy utólag
  • Stranger666
    #26
    0 Újítás? Én a wow nevében nem nyilatkozom, mert soha nem wowoztam és nem is fogok, DE aki azt mondja, hogy a wc3az egy 3d-s wc2 volt, vagy aki szerint a sc2 az a sc1 3d-s verziója és ugyanez a még megnem jelent diablo 3-ra az olyan szinten nem játszott többet fél óránál ezekkel a gémekkel, hogy csak úgy zörög.Tulajdonképpen annyira evidensek az egyes folytatások közötti különbségek, hogy kár szót fecsérelni rá.
    Minőség? Tudod mi a minőség? Nem félkész szart adnak ki hanem addig fejlesztik amíg kész nincs szerintük. Ezek után megkapja x mennyiségú játékos, bughuszár,tesztelő, jöhet a jó öreg fullsupport, éveken át változik, formálódik a játék, viszont egyik szinten sem játszhatlan.A minőség ellenpéldája meg megannyi kiadó, félkélsz játék, 0 support amire példát ott találsz ahol akarsz, menj fel a GK-ra és máris lesz az első oldalon valami bukta cikk...
    nem szereted a blizzt? ok, Nem szereted a játékaikat? Ok,
    Idejársz hangoztatni, hogy fuj blizz szar játékok? pf, lame.
  • Szefmester
    #25
    Ezek szerint az a minőség ha szarjuk a folytatásokat, jóformán nulla újítással? Másfelől pedig mondhatnál te is példát az igazi Blizzard minőségre, és egyediségre.
  • Stranger666
    #24
    u talkin to... who?
  • merai
    #23
    diablo3 4év múlva
    cool story bro
  • cateran
    #22
    Csak1 gyors pelda: Hasonlitsd ossze a kulonbozo tier pancelokat..az elejen meg kulonboitek, de kesobb alapvetoen csak reskin, oszt hajra...no koncepcio...egyebkent meg..minden kiadott nagyobb (es allitolag fossatesztelt patch, raid, insta akarmi utan azonnal hotfixeket kellett kiadni, mert olyan bugok maradtak, hogy az ember haja az egnek allt..)
    A szep nagy kepek a pancelokrol
  • Stranger666
    #21
    Helikopter???
  • skiryo
    #20
    Én is olyan okos akarok lenni mint ti!
  • Stranger666
    #19
    a népek a folytatásokat eszik... és olyan címeik vannak amiket nem lehet nem folytatni...a nextgen mmo nem folytatás lesz.
    A minőségről meg bővebben kifelythetnéd a véleményed, mert így megint annyi mintha csak idefostál volna:( mindegy is, aki szerint a blizz szart csinál az nézze meg a gamerankingset ahol az összes játékuk 90% felett van:(
  • Szefmester
    #18
    Kérném a legutolsó olyan játékuk nevét ami nem folytatás vagy spin-off!

    A minőségről meg... a hagyjuk kategória.
  • csuszi
    #17
  • Stranger666
    #16
    Szánalmasak vagytok. nem wowozom, szal lefosom mennyien hagyják ott. A lényeg, hogy 11 millióan játszák.
    De am kurvára lefosom, hogy ki miért utálja a Blizzt, csak az az uncsi, hogy minden cikknél ott van a 3 nyomi aki baromságokat ír és mindig ugyanaz a 3, holott senki nem kiváncsi a véleményükre.
    Az ilyen idióta kijelentéseket mint: "Sem technikailag, sem koncepciok teren nincsenek mar az elbolyban " támaszd már alá valamivel légyszi, mert ennyi erővel figyu: A Blizzáárd világularomra tör ezt megmondom nektek. nem tudom alátámasztani semmivel, de én leírtam szal úgy is van...
  • cateran
    #15
    Hagyjuk mar ezt a urban legendet, hogy a blizz minoseget rak le..Igaz volt, regesregen, de mar koszonoviszonyban sincsenek a minoseggel (nem viccbol buktak be pl majd 1 millio wow accountot kb fel ev alatt...) Sem technikailag, sem koncepciok teren nincsenek mar az elbolyban (Az SC2 meg khmm-khmm...tipikus peldaja az Activision befolyasanak, amit foggal-korommel probal minden blizzfanatikus palastolni es hitetlenkedve razzak a fejukat, hogy "tuti nincs beleszolasa az activisionnek" Jah, persze....)
  • Stranger666
    #14
    és ki beszélt 6 ÚJ JÁTÉKRÓL? Get the hell out my fckin baseee!!
    Ha rajongó vagy iszod minden percét... annak örünék a legjobban ha 100 részben adnák ki. Problem?
  • Skynet
    #13
    A két másik fajról starcraft 2-ben pedig annyit,oké hogy 2 új faj,meghogy teljes értékü...Csak inkább lenne rövidebb a sztori és lett volna benne az ALAPJÁTÉKBAN,az ember oldal is olyen vontatott mint a rohadás...
  • Skynet
    #12
    Attól hogy minőség attól még 5 kiegészítő és EGY játék....Ennyi.
  • Hegi90
    #11
    haters gonna hate
  • Stranger666
    #10
    a HOTS és a LOTV kiegészítők lesznek, kiegészítő áron. a sc1ben volt 30 küldetés 3 fajra.a Bwben 3.8 ha jól emlékszem. A sc2ben van 1 fajra 29 küldetés+ a 2 kiegel jön fajonként ugyanennyi. 3x29=87 küldi. Én akárhogy számolok szerintem én járok jól. Jaa ,hogy nem érdekel a sc univers? U mad now?
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    A három részre darabolt StarCraft II példája nagyon rossz volt tőled.
    A Blizzard marketing és üzleti szempontból már-már Harry Potteres magasságokba emelkedik. S ez nem dicséret volt...
  • viasz
    #8
    Van aki így fejezi ki irigységét...
    Apró tény: Gondolom a 2 SC2 játék neked patch számba megy. Pedig gyakorlatilag két teljes értékű játékot adnak ki a másik két faj küldetéseivel, plusz egyéb apróságok(úgy egységek, stb.).
    (Bár azt hiszem így is feleslegesen sokat reagáltam az irományodra...)
  • Stranger666
    #7
    Ennyi erővel akármelyik COD rész is patch... faszom logika sincs a mondandótokban.
  • Carbine
    #6
    Így van... patchért még a Blizzard se kér pénzt. Az más kérdés, hogy minek hívják.
  • Stranger666
    #5
    a blizz minőséget tesz le az asztalra, nem összecsapott mocskot.
    Gondolom neked minden játékhoz kapható kiegészítő a "patch" titulust kapja meg. Pedig nemm. Azok kiegészítők. Haters gonna hate.
  • morden
    #4
    Próbálj meg meggyőzni tényekkel :D
  • Stranger666
    #3
    Cső antiblizzard, hogy vagy?
  • FoodLFG
    #2
  • morden
    #1
    Ej ha 3 év alatt 5 patch és 1 rókabőr ezt már igen :D